| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
TADHL 2019/2020
Autor Wiadomość
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2357
Skąd: Żagań
Wysłany: 2019-08-14, 07:48   TADHL 2019/2020

Witam w temacie na nowy sezon,

wprawdzie yahoo jeszcze nie daje możliwości wznowienia ligi na nowy sezon, ale zaczniemy już temat na nowy rok

Regulamin na sezon 2019/2020:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
REGULAMIN:

1. Skład zespołów na przyszły sezon pozostawiamy w niezmienionej formie, tzn. mamy 23 zawodników, punktuje C, C, LW, LW, RW, RW, D, D, D, D, util, util, F, G, G, reszta to tzw. bench czyli ławeczka która nie zdobywa nam punktów

2. Keepujemy 7 zawodników z których min. 1 musi być obrońcą, max. 1 może być bramkarzem oraz 2 młodzików. Swój keeper podajemy w tym temacie najpóźniej na tydzień przed dniem draftu. Brak podania keepera w terminie skutkował będzie spadkiem do ostatniego wyboru w każdej rundzie za dzień spóźnienia począwszy od rundy 7.
Przykład:
GM spóźnił się jeden dzień - jego wybór w rundzie 7 spada do ostatniego wyboru.
GM spóźnił się drugi dzień - jego wybór w rundzie 6 spada do ostatniego wyboru.
GM spóźnił się trzeci dzień - jego wybór w rundzie 5 spada do ostatniego wyboru.
Itd.

3. Draft ligi odbywa się pod koniec września, jego datę będziemy ustalać w zależności od tego kiedy wszyscy bądź zdecydowana większość będzie mogła draftować. Tuż przed draftem głównym przeprowadzimy draft juniorski uzupełniający, którego datę będziemy ustalać wspólnie. Jeżeli nie będzie możliwości przeprowadzenia draftu juniorskiego (‘na żywo’ przed draftem) zostanie on przeprowadzony na forum metodą korespondencyjną.
Wybory w drafcie juniorskim ustalane są na podstawie tabeli z zeszłego sezonu... z nr. 1 wybiera 12 zespół, z nr 2 wybiera 11, z nr 3 wybiera 10, itd..
Aby przystąpić do draftu juniorskiego uzupełniającego należy mieć wolne miejsce na farmie, jeśli takiego miejsca nie mamy musimy zdecydować czy dropujemy zawodnika czy też powołujemy go do składu głównego i keepujemy jako młodzika.
W innym przypadku w wyniku braku miejsca na farmie można zrezygnować z udziału w drafcie juniorskim.

4. Przypominam, że mamy obowiązek keepowania młodzika. Młodzik to zawodnik który 20 września danego roku (w momencie ostatecznej daty podania keepera) ma mniej niż 25 lat (czyli może mieć max. 24 lata i 364 dni). Nie można keepować na młodzika gracza który rozegrał więcej niż trzy sezony w NHL (jeden sezon liczymy w momencie gdy gracz rozegrał minimum 25 spotkań). Ostatni warunek – żaden zawodnik nie może być keepowany jako młodzik więcej niż dwa razy. Czyli młodzik może dla nas rozegrać max. trzy sezony w fantasy. Po tych trzech sezonach możemy nadal go keepować ale już jako gracza normalnego gracza...

* Keepowany młodzik może być bramkarzem, ale pamiętamy o limicie keepowania bramkarzy, który obowiązuje w tej sytuacji. Jeśli zdecydujemy się keepować młodzika bramkarza to nie możemy już zakeepować drugiego bramkarza.

5. Zabronione są wymiany cząstkowe, a więc takie jak:
a) menedżer x oddaje zawodnika A menedżerowi y po niższej cenie; w zamian menedżer y odwdzięcza się w podobny sposób w późniejszej fazie sezonu lub w offseason
b) manager x wypożycza managerowi y zawodnika A na pewien okres czasu, po czym następuje po pewnym czasie wymiana odwrotna lub podobna.

6. Wymiany podczas RS i offseason – możemy dokonywać dowolną ilość wymian, nie wprowadzamy żadnych ograniczeń. Jednak ilość picków w wymianie musi być równa, tak aby menedżer posiadał tyle samo wyborów w drafcie. Wymiany możemy robić od dnia zakończenia sezonu..

7. NIE TANKUJEMY!, czyli Lurtzek rule.. Uważam, że zachowanie jednego z menedżerów na koniec sezonu 2014/15 było bardzo słabe, z gatunku wykraczających poza "fair play"... tak, nie mieliśmy jasno powiedziane "nie tankujemy", tak można było to zrobić, każdy mógł.. liczyłem że znamy się na tyle i że gramy dla zabawy, toteż nikt na podobny genialny pomysł nie wpadnie.. a jednak..
jeśli ktoś chciałby zrobić podobny manewr w przyszłości z niewystawianiem składu to zapraszam, ale będzie to skutkować karą ustalaną przez komisarza ligi.. oczywiście przymykamy oko na pojedyncze przypadki niewystawiania składu, to może zdarzyć się każdemu... mowa o olewaniu gry bądź celowym tankowaniu, które miało miejsce pod koniec sezonu 2014/15..

======================================


DRAFT JUNIORSKI & FARMA:
- Robimy go przed startem sezonu, tuż przed draftem głównym, jeżeli nie będzie takiej możliwości przeprowadzamy go w sposób korespondencyjny
- Draft odbywa się na zasadzie wężyka, najsłabszy zespół z poprzedniego sezonu wybiera z nr.1 w 1 rundzie I z numerem 12 w 2 rundzie.
- Farma liczy 5 miejsc
- W drafcie juniorskim wybieramy zawodników tylko takich którzy nie rozegrali w NHL więcej niż 25 gier w sezonie regularnym. De facto są to czołowi zawodnicy z danego draftu, ale i warto spoglądnąć na wcześniejsze lata bo kilka takich perełek się znajdzie.. wybieramy jednocześnie zawodników którzy w momencie podania keepera nie mają ukończone 23 lat (czyli mają max. 22 lata i 364 dni)
- Wybrani juniorzy są "zamrożeni" na FA (niestety uważam najlepsze wyjście patrząc na system yahoo), mam nadzieję że nikt nie wpadnie na pomysł podbierania juniora komuś innemu. Cała lista wybranych juniorów będzie wpisana w tym temacie + na stronie ligi aby wszyscy mieli wgląd w to czy junior należy do innego GM-a
- Juniora możemy powołać do głównego składu (de facto ściągnąć go z FA) w dowolnym momencie sezonu. Jednocześnie musimy zrobić dla niego miejsce, a zatem zrzucić na FA innego gracza.
- Powołanie juniora uruchamia machinę z dwoma wyjściami:
1. Zostaje on już w głównym składzie na zawsze
2. Nie spełnia nadziei i zrzucamy go na FA. Wtedy może go już podebrać każdy. Może on także wrócić na naszą farmę podczas draftu juniorskiego w przyszłym roku, jeśli spełnia warunki juniora i jeśli wcześniej nie wylądował w innej ekipie.

*po powołaniu juniora do głównego składu możemy go keepować jako młodzika, na podstawie zasad keepowania młodzików (pkt.4 regulaminu)

- W momencie gdy nasz junior wciąż jest na farmie, a rozgrywa właśnie 100 mecz (dotyczy zarówno graczy z pola jak i goalies) w NHL musimy zdecydować czy:
1. Powołujemy go do głównego składu, w tym przypadku zwolnione miejsce na farmie można uzupełnić po sezonie poprzez coroczny draft juniorski przed startem sezonu.
2. Wywalamy na FA, w tym przypadku zwolnione miejsce na farmie można uzupełnić po sezonie poprzez coroczny draft juniorski przed startem sezonu.
3. "Zamrażamy" na farmie do końca trwającego sezonu i decyzję odraczamy w czasie. Brak deklaracji skutkuje automatycznym zamrożeniem zawodnika. Zamrożony junior zostaje nam na farmie do końca sezonu.
4. W przypadku posiadania zamrożonego zawodnika przed rozpoczęciem nowego sezonu GM ma trzy możliwości:
- deklaracja że ‘bierzemy’, zawodnik zostaje dodany jako wybór w ostatnich rundach draftu, vacat na farmie, bez możliwości dobrania w tym drafcie juniorskim,
- zrzucenie juniora na tydzień przed draftem (razem z podaniem keepera), vacat na farmie i możliwość wyboru w drafcie juniorskim,
- brak decyzji, zawodnik wypada z farmy, jest dostępny w puli, vacat i brak możliwości wyboru w tym drafcie juniorskim (dla zapominalskich)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Farmy na zakończenie sezonu 2018/2019:

Drwale & Drewniaki (piotras1985) - Ryan Pulock (freezed), Mikhail Sergachev (freezed), Michael Rasmussen (62), Miro Heiskanen (82), Joseph Veleno (0)
Team Pentagram (Harry Otton III) – Logan Brown (6), Brady Tkachuk (71), Filip Chytil (84), Alexandar Georgiyev (43), Kyle Capobianco (3)
Łąki Wielkie (D_Mac) – Juuse Saros (79), Tyson Jost (freezed), Joshua Ho-Sang (53), Filip Zadina (9), vacat
Red Poznan (bukaj22) – Olli Juolevi (0), Oliver Wahlstrom (0), Evan Bouchard (7), vacat, vacat
Detroit Vikings (Lurtzek) – Igor Shestyorkin (0), Ilya Samsonov (0), Jesperi Kotkaniemi (79), Nick Suzuki (0), vacat
Spanish Inquisition (staszek) – Rasmus Dahlin (82), Anthony Cirelli (freezed), Thatcher Demko (10), Jake Oettinger (0), vacat
Toronto Arenas (Strong) – Alex Nylander (19), Cody Glass (0), Jordan Kyrou (16), vacat, vacat
Warsaw Alligators (bedyn80) - German Rubtsov (0), Martin Necas (8), Eeli Tolvanen (7), Robert Thomas (70), vacat
Lubelski Full (RadeKas) – Joel Eriksson Ek (freezed), Lias Andersson (49), vacat, vacat, vacat
Syracuse Buldogs (swamptown) – Jeremy Bracco (0), Sam Steel (22), Jack Roslovic (freezed), Kristian Vesalainen (5), vacat
Cracow Dragons (Breverin Lux) – Lawson Crouse (freezed), Jesse Puljujarvi (freezed), Andrei Svechnikov (82), vacat, vacat
Heisenberg Knockers (cichy Bob) - Dylan Strome (freezed), Michael McLeod (21), Carter Hart (31), vacat, vacat

Przypominam o konieczności podjęcia decyzji co robimy z zawodnikami z zamrażarek

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bardzo proszę o potwierdzenie udziału:

1. Syracuse Buldogs (swamptown) - potwierdzone
2. Detroit Vikings (Lurtzek) - potwierdzone
3. Cracow Dragons (Breverin Lux) - potwierdzone
4. Heisenberg Knockers (Cichy Bob) - potwierdzone
5. Warsaw Alligators (bedyn) - potwierdzone
6. Spanish Inquisition (staszek) - potwierdzone
7. Toronto Arenas (Strong) - potwierdzone
8. Lubelski Full (RadeKas) - potwierdzone
9. Red Poznań (Bukaj) - potwierdzone
10. Łąki Wielkie (D_Mac) - potwierdzone
11. Drwale & Drewniaki (piotras1985) - potwierdzone
12. Team Pentagram (Harry Otton III) - potwierdzone

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Termin draftu oraz sposób przeprowadzenia draftu juniorskiego:

Zawsze draftujemy w godzinach wieczornych, więc wstępnie ustalam start draftu na godzinę 20:00. Teraz pytanie jak wolicie draft juniorów? Godzinę przed czy korenspondencyjnie przez forum? Wpisujcie swoje głosy w excelu. Ponadto tak jak rok temu przy wyborze terminu draftu posłużymy się excelem:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1__a29i248Zk5QrG4NoMT4bqLZJUxIJJennV1Qpq1Ibs/edit?usp=sharing
Ostatnio zmieniony przez Lurtzek 2019-08-31, 18:32, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
     
Breverin Lux 

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2011/2012
Wiek: 27
Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 185
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-08-14, 19:26   

Dragons potwierdzają udział!
 
     
piotras1985 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 97/98
Wiek: 35
Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 1066
Skąd: Lubuskie
Wysłany: 2019-08-14, 19:39   

Oczywiście potwierdzam :)
 
     
bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wiek: 36
Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 2141
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-08-15, 01:18   

Potwierdzam swój udział. ;)
 
     
Strong 
Go Leafs Go..


Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Wiek: 33
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 935
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-08-15, 19:11   

Jestem jestem, jak co roku parada już zaplanowana :)
 
 
     
D_Mac 


Ulubiony Zawodnik: Nicklas Lidstrom, Todd Bertuzzi, Chris Osgood
Za Red Wings od sezonu: 2000/2001
Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 252
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2019-08-15, 23:59   

Potwierdzam udział.
_________________
Like I always say, there's no "I" in "team." There is a "me," though, if you jumble it up.
 
     
RadeKas 
:troll:


Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wiek: 33
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1733
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-08-16, 06:55   

potwierdzam
_________________

 
 
     
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2357
Skąd: Żagań
Wysłany: 2019-08-16, 11:31   

Jakby ktoś nie zauważył to liga została wznowiona ;)
_________________

 
 
     
cichy Bob 


Ulubiony Zawodnik: Claude Giroux, Eric Lindros
Za Red Wings od sezonu: Nie jestem
Wiek: 40
Dołączył: 16 Kwi 2012
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-08-16, 13:56   

Potwierdzam
 
 
     
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2357
Skąd: Żagań
Wysłany: 2019-08-22, 07:20   

Póki co wygląda na to, że draft najpóźniej będzie 18 września, więc trzeba się spinać.

Radek możesz wybrać termin draftu w excelu?

Staszkowi już wysłałem esemesa. O mobilizację Swamptowna i Bedyna poprosiłem Silnorękiego.

Od dłuższego czasu nie mam niestety odpowiedzi od Harry'ego więc Radek grzej Trollcoptery ;)
_________________

 
 
     
RadeKas 
:troll:


Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wiek: 33
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 1733
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-08-22, 13:53   

Harry jak zawsze na ostatnią chwilę.

Wypełniłem excela. Generalnie przyjąłem, że od piątku do niedzieli jest ryzykownie więc lepiej byłoby na tygodniu. W ostateczności jeżeli trzeba będzie w weekend to może mi się uda jakoś dostosować, ale może też być problem :P .
_________________

 
 
     
bedyn80 
bedyn

Ulubiony Zawodnik: Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1994
Wiek: 40
Dołączył: 15 Wrz 2014
Posty: 18
Wysłany: 2019-08-25, 22:22   

Potwierdzam udział.
 
     
staszek 
staszek


Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk, Niklas Kronwall, D. Helm
Za Red Wings od sezonu: 2005/2006
Wiek: 29
Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 540
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-08-28, 17:40   

Potwierdzam grę :D
U mnie 13-15 września właściwie odpadają do draftu.
 
 
     
Harry Otton III 
Detroit Red Wings


Ulubiony Zawodnik: Nicklas Lidstrom, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 21-20p.n.e
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 990
Skąd: Tychy
Wysłany: 2019-08-29, 17:22   

Potwierdzam;]
_________________
Fan Detroit Red Wings, Sędzia Futbolu Amerykańskiego, Mistrz Gry Fantasy
 
 
     
Lurtzek 


Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 2357
Skąd: Żagań
Wysłany: 2019-08-29, 17:29   

Jeszcze Harry terminy draftu wybierz
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13