| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2013-06-26, 07:38
GAME 01 - Detroit Red Wings : St. Louis Blues
Autor Wiadomość
Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Hronek, Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2013-01-12, 21:21   GAME 01 - Detroit Red Wings : St. Louis Blues

GAME 01 - 19.01.2013 - Sobota - 8:00 pm (2:00)

0DETROIT RED WINGS : ST.LOUIS BLUES6

St. Louis - Scottrade Center

:det: 0-0-0, Central :stl: 0-0-0, Central

:det: : :nsh: - 2:3 :sjs: : :stl: - 1:3
:det: : :nsh: - 3:2 :lak: : :stl: - 3:1
:nsh: : :det: - 3:2 :lak: : :stl: - 5:2
:nsh: : :det: - 3:1 :stl: : :lak: - 2:4
:det: : :nsh: - 1:2 :stl: : :lak: - 1:3

Punkty: :det: - 0 :stl: - 0
Bramki: :det: - 0 :stl: - 0
Asysty: :det: - 0 :stl: - 0
Kary: :det: - 0 :stl: - 0
Plus/Minus: :det: - 0 :stl: - 0

:det:
Patrick Eaves
Darren Helm
Todd Bertuzzi
Jakub Kindl

:stl:
-

35 - Jimmy Howard

0 - 0 - 0 - .000 - 0.00 - 0

41 - Jaroslav Halak

0 - 0 - 0 - .000 - 0.00 - 0

W - P - R - SV% - GAA - SO
prawdopodobni bramkarze na mecz

-

-

prawdopodobne linie na mecz

TV:
PL: -
USA: FSDetroit (HD), FSMidwest (HD)

NET:
NHL GameCenter Live

Radio:
:det: WXYT (1270 AM)
:stl: KTRS (550 AM)
Red Wings Radio

Internet:
http://live.detroitredwings.pl

Skrót:
Link
Raport:
Link
Zdjęcia:
Link

rethon 
Skazany na sukces

Za Red Wings od sezonu: 1999/2000
Wysłany: 2013-01-17, 22:26   

Już sie nie moge doczekać normlanie ;D

redwingsfan 
maciej

Ulubiony Zawodnik: Z
Za Red Wings od sezonu: 1997/98
Wysłany: 2013-01-18, 11:21   

rethon napisał/a:
Już sie nie moge doczekać normlanie ;D

o tototototo !!!
też nie moge się doczekać - normalnie wielcem ciekaw jak to będzie

zobaczymy jak Babs linie poukłada
http://www.foxsportsdetro...93&gf=aggregate
może tak?

Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Hronek, Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2013-01-18, 11:46   

Chyba każdy z nas tak ma w końcu to 274 dni bez meczu :det: ;) :)

bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wysłany: 2013-01-19, 13:34   

Jestem bardzo podekscytowany faktem , ze już dziś Skrzydlaci w końcu zagrają mecz.
Sam nie wiem czego się spodziewać po Red Wings w defensywie. Dziura po Lidstromie jest nie do załatania. Odejście Stuarta , to też spore osłabienie , ale z drugiej strony , to idealna szansa dla Smitha , by zbierać doświadczenie i potwierdzić swój potencjał.

Natomiast " na papierze" nasz atak bardzo mi się podoba. Dziś nie zagra ani Helm ani Bert , ale np ma szansę zagrać Eaves i to mnie bardzo cieszy. Wierzę , że da nam bardzo dużo energii. W ogóle nasz atak wygląda na bardzo wszechstronny. Mamy i dużych chłopów , ale też szybkich zawodników , którzy zrobią sporo szumu w szeregach rywali. Posiadamy też Zettę i Datsa no i jest Brunner , który wygląda na ciekawego grajka... tak więc jestem optymistą. :}

Wszystko jednak zweryfikuje lodowisko...

Roggi 

Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wysłany: 2013-01-19, 18:03   

Tak po prawdzie to dziś swoją uwage w tym meczu skupię głównie na tym jak zaprezentuje sie Tarasienko 8-) .
Nie chcę Cię odzierać Bukaj z optymizu, ale skład pełen dziadków plus kiepsko wyglądająco (przynajmniej na papierze) obrona nie wróżą nic dobrego przy potrzebie gry 4 razy w tygodniu.
Salary cap zrobiło prawdziwy kocioł, w zasadzie w tej naszej konferencji został jeden dupiasty zaspół.
Co gorsze nie jesteśmy w stanie zatrzymać upływu krwi, odchodzące gwiazdy zastępujemy bardzo przecietnymi graczami. Zespół jest wyraźnie na równi pochyłej w dół: W-F-QF-QF-1R->brak PO?[/code]

RadeKas 
:troll:

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wysłany: 2013-01-19, 18:27   

Jest Roggi, jest impreza.

bukaj22 

Wysłany: 2013-01-19, 18:40   

Powiało optymizmem.... Z tymi dziadkami , to nie przesadzajmy dwóch takich właśnie odeszło. Można powiedzieć , że obronę mamy wręcz młodą. Jak dla mnie w tym sezonie mamy mieszankę rutyny z młodością ze wskazaniem na mimo wszystko większą część młodszych graczy. Jasne , ze obrona na kolana nie powala , ale może gdy nie będzie takiego jednego wyraznego lidera , to chłopaki nie będą się czuli tacy przytłoczeni i rozłoży się , ciężar gry jakoś bardziej na wszystkich obrońców. Więcej w tym wątpliwości niż faktów no , ale zobaczymy jak to będzie...

Lurtzek 

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wysłany: 2013-01-19, 19:14   

Bert odpocznie trochę dłużej, ma mononukleozę.

Roggi napisał/a:
Tak po prawdzie to dziś swoją uwage w tym meczu skupię głównie na tym jak zaprezentuje sie Tarasienko 8-) .

No Hitch jest szczególnie utalentowany jeżeli chodzi o niszczenie młodzieży :troll:

Noodles 

Ulubiony Zawodnik: Pavel Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2003/04
Wysłany: 2013-01-20, 11:53   

Meczu nie widzialem ale sadzac po wyniku i statystykach to wiele nie stracilem. :shock: Piekne klepanie na starcie sezonu i mozna sie teraz zastanawiac czy to po prostu wpadka i zle wejscie w rozgrywki (plus dobra gra :stl: ) czy zapowiedz fatalnego sezonu.

Po pierwszym meczu az takiej tragedii bym nie robil choc wynik bardzo wstydliwy. Trzeba wziasc sie w garsc. W przodzie potencjal jest, z tyl wiadomo jak to wyglada, bylo jasne, ze tu bedzie najwiekszy klopot. Mam nadzieje, ze ten wynik to nie zapowiedzi tragicznego sezonu. Wezmy pod uwage, ze gralismy z mocna ekipa i przy naszych brakach z tyl i zadziwiajacej pasywnosci w ataku musialo sie skonczyc tak jak sie skonczylo.

Mam nadzieje, ze z :cbj: bedzie lepiej i szybko zapomnimy o sobotniej klesce.

bukaj22 

Wysłany: 2013-01-20, 16:05   

Niestety Skrzydlaci na ten mecz przywiezli tylko Howarda i Jonasa. Reszta drużyny nie dojechała i Nutki grały same ze sobą. Nie wiem dlaczego tak się stało , ale aż tak beznadziejnego meczu z naszej strony nie pamiętam.No może poza potyczką z Habs...

Nie wyobrażam sobie byśmy tak beznadziejnie zagrali z Jackets. Jasne mecze otwarcia przeważnie nam szły średnio , ale nie aż tak. Mimo wszystko wierzę , ze zaczniemy grać lepiej , bo potencjał ku temu jest. Trzeba się szybko zresetować i z Kurtkami zacząć wygrywać , bo na odrabianie strat nie ma czasu.

Roggi 

Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wysłany: 2013-01-20, 17:07   

Czyżbym miał rację, że odwołanie sezonu to najlepsze co nas może w tym roku spotkać?

Można zrozumieć krótki okres przygotowawczy, dużo jak na Red Wings nowych twarzy w składzie czy też nowe role w druzynie kilku graczy.
Mogę przełknąć eksperymenty sztabu szkoleniowego:
- Dacjuk na skrzydle, podczas gdy w KHL był bodaj w czołówce FO. Ile wznowień wygral wczoraj Zetta 1/10?
- Franzen robiący za kurtynę, naprawdę? Jedyny gracz z naturalną łatwością strzelania bramek, o raczej kruchej budowie robi za mięso armatnie?
- Samuelsson w top 6, trzecia linia to powinen być max dla takiego gracza
- Brunner nie powąchał nawet NHL i od razu ląduje w pierwszej linii, ciekawe czy wiedział w ogóle co się dzieje. To nie Szwajcaria gdzie miejsca i czasu jest dużo więcej.

Nie mogę natomiast wybaczyć przejścia obok meczu , nie podjęcia rękawicy. Można przegrać, ale żeby tak rozłożyć nogi...

bukaj22 

Wysłany: 2013-01-20, 17:15   

Dokładnie Roggi o , to chodzi , ze nie podjęli walki. Praktycznie zupełnie nie było presji z naszej strony. Rozumiem , ze jesteśmy zespołem grającym bardziej technicznie niż fizycznie , ale przecież takiego Tootoo , to ja wczoraj słyszałem raz... Jak się przewrócił... W obronie White w ogóle nie grał. Nawet nikt nie dał sygnału do walki.

No , ale to są pierwsze koty za płoty. Nie wiem może na Campie dostali mocny wycisk i dlatego mają nogi z ołowiu... Przecież Dats i Zetta też właściwie nie istnieli a wydawało by się , że powinni być w formie....

Lurtzek 

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wysłany: 2013-01-20, 17:20   

Roggi napisał/a:
- Dacjuk na skrzydle, podczas gdy w KHL był bodaj w czołówce FO. Ile wznowień wygral wczoraj Zetta 1/10?

Dacjuk stanął wczoraj w buliku 12 razy (wygrał 10), Zetta stawał do wznowienia 7 razy (wygrał 1). Więc raczej nie mamy takiego durnego sztabu szkoleniowego. Ustawienia formacji mają to do siebie, że w trakcie meczu się zmieniają

redwingsfan 
maciej

Ulubiony Zawodnik: Z
Za Red Wings od sezonu: 1997/98
Wysłany: 2013-01-21, 11:39   

jak pomyślę o tym meczu aż mnie zęby bolą

Kyle Q. - nosz q mać ......chłop za prawie 4 bańki i takie rzeczy robi - to jest niedopuszczalne !!!!!!
debiutant Tarasenko ośmieszył "wyjadacza" Quincola
Brunner - pierwsza linia? wtf? rozumiem że trzeba było sprawdzić w linii Z-B (jak w Zug grywali razem) ale ogólnie pierwsza linia na 10% możliwości (Dats jeszcze w Rosji został, Z chyba przerosło go)

trzeba powrócić do starych sprawdzonych rozwiązań - Bert (niech się wykuruje wreszcie, zabrakło w tym meczu wielkoluda bo miotali naszymi po bandach aż bolało)-Dats-Mule na pierwszy atak

Kronwall musi się obudzić, Eryk standardowo, standardowo słabo
Samuleson - liczyłem liczyłem i przeliczyłem się
Tootoo - żart żart i kpina - facet chce hitować? wtf? z takimi warunkami fizycznymi? zaliczył bandę i się skończyło

momentami Skrzydlaci mieli problem aby w ogóle z tercji własnej wyjść
jedynie na pochwałe mozna skusić się w przyp. Howarda - gdyby nie on pachniałoby dwucyfrówką na otwarcie

generalnie lewi obrońcy każdej lini fatalni

----------------------
Bogosian, Redden? chyba czas myślec powazniej szczególnie Bogosian by się przydał

jak tak dalej będzie to wielce prawdopodobna wizja "chudych" (bez PO) sezonów w Detroit wielce możliwa

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi