| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2013-06-26, 07:38
GAME 12 - Los Angeles Kings : Detroit Red Wings
Autor Wiadomość
Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Hronek, Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2013-02-09, 23:57   GAME 12 - Los Angeles Kings : Detroit Red Wings

GAME 12 - 10.02.2013 - Niedziela - 12:30 pm (18:30)

2LOS ANGELES KINGS : DETROIT RED WINGS3

Detroit - Joe Louis Arena

:lak: 3-4-2, 5th Pacific :det: 6-4-1, 4th Central

:van: : :lak: - 2:3 :stl: : :det: - 3:5
:nsh: : :lak: - 2:1 :det: : :cbj: - 2:4
:lak: : :ana: - 4:7 :cgy: : :det: - 4:1
:lak: : :cbj: - 4:2 :det: : :stl: - 5:1
:lak: : :nsh: - 0:3 :edm: : :det: - 1:2

Punkty: :lak: Dustin Brown 5 :det: Henrik Zetterberg 16
Bramki: :lak: Jeff Carter 4 :det: Henrik Zetterberg 5
Asysty: :lak: Simon Gagne 5 :det: Henrik Zetterberg 11
Kary: :lak: Mike Richards 30 :det: Johan Franzen 31
Plus/Minus: :lak: Jake Muzzin 3 :det: Kyle Quincey 6

:lak:
Matt Greene
Willie Mitchell

:det:
Carlo Colaiacovo
Jan Mursak
Mikael Samuelsson
Jonas Gustavsson
Darren Helm
Brendan Smith

32 - Jonathan Quick

3 - 3 - 2 - .889 - 2.67 - 0

35 - Jimmy Howard

5 - 4 - 1 - .897 - 2.86 - 0

W - P - R - SV% - GAA - SO
prawdopodobni bramkarze na mecz

-

-

prawdopodobne linie na mecz

TV:
PL: ESPN America
USA: NBC (HD). TSN (HD)

NET:
NHL GameCenter Live

Radio:
:lak: KTLK (1150 AM)
:det: WXYT (1270 AM)
Red Wings Radio

Internet:
http://live.detroitredwings.pl

Skrót:
Link
Raport:
Link
Zdjęcia:
Link

Lurtzek 

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wysłany: 2013-02-10, 11:14   

Dzisiaj w bramce też JimmaH

https://twitter.com/AnsarKhanMLive/status/300362204656586752

RadeKas 
:troll:

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wysłany: 2013-02-10, 13:06   

Jak tak maja Mrazka uzywac to niech go lepiej zesla do Gryfow.

bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wysłany: 2013-02-10, 14:09   

Babs coś przebąkiwał , że Mrazek zagra w kolejnym meczu z Nutkami.

Roggi 

Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wysłany: 2013-02-10, 16:53   

Tym bardziej, że McCollum puszcza wszystko jak leci :mrgreen: .

Hubert 

Ulubiony Zawodnik: Zetterberg
Wysłany: 2013-02-10, 17:59   

Radzę uważać z optymizmem, po tym co wczoraj (i nie tylko) widziałem należy być ostrożnym w pochwałach, Oilers są naszpikowani młodymi gwiazdami które zasadniczo zawodzą (RNH, Yakupov i jego głupie kary, Hall).

W sezonie 2013/14 w naszych barwach chętnie nie widziałbym:
-Franzena - kontrakt nie adekwatny do tego co pokazuje, jest chimeryczny i łamliwy.
-Cleary'ego - mój faworyt.
-Samuelssona - wspaniała klauzula NTC połączona z wiekiem i podatnością na kontuzję.
-Tootoo - 1,9 mln za podrabianego niby enforcera.
-Quincey'a - doskonale podaje krążek do rywali.
Tych 5 zawodników obciąża salary cap na 15.4 mln (via capgeek).
Po tym sezonie kontrakt kończy Howard, White, Brunner i Filppula, a na rynku UFA mogą być dostępni m.in: Perry, Semin, Getzlaf, Weiss lub Horton.

Naszą słabość w tym sezonie doskonale pokazuje pięć ostatnich meczów (zwycięstwa z 2x :stl: i :edm: , a porażki z :cgy: oraz :cbj: . Mamy paskudne wahania formy, a to nie świadczy dobrze o zespole. Nie wspominając o special teams.
-Ile razy można łapać too many men on ice?
Bardzo mnie cieszy wysoka dyspozycja Datsyuka i Zetterberga, ale oni nie będą (chyba) grać tyle co Chelios. Pragnę tylko jednego, stawiania na młodzież w większym wymiarze czasowym, a nie tylko wtedy gdy się posypie ktoś z przedziału 30-40 lat (a sypią się ciągle).

bukaj22 

Wysłany: 2013-02-11, 01:21   

Muszę przyznać , że takie zwycięstwa , jak to z Kings smakują podwójnie a może i potrójnie. Bardzo heroiczne zwycięstwo Skrzydeł , że tak powiem okraszone bólem i ogromnym wysiłkiem. O ile w pierwszej tercji nie graliśmy najgorzej i po szczypcie magii Datsa i Zetterberga do spółki z Brunnerem prowadziliśmy 2-0 , to jednak trzeba przyznać , że Kings dominowali w JLA i , to tak , ze czasem zamykałem oczy z strachu. W drugiej tercji Królowie właściwie nie pozwolili Skrzydlatym na nic i tylko dzięki Howardowi zawdzięczamy , że nie straciliśmy wtedy bramki. W ogóle Howard w tym meczy był kosmiczny. Było kilka takich sytuacji pod naszą bramką , że głęboko zachodziłem w głowę jak krążek nie wpadł do naszej bramki. Coś pięknego co wyczyniał dziś bramkarz Skrzydeł.

Generalnie widać było , że jesteśmy dużo wolniejsi od Kings i 22 godziny między meczem z Oilers a Kings były bardzo widoczne u naszych zawodników , ale podobała mi się gra Tatara. Dobrze utrzymywał się przy krążku i w trzeciej tercji miał nawet dobrą okazję , ale Quick obronił. Widać u Tatara , ze ma duży talent i będą z niego ludzie.

Szalona była , ta ostatnia minuta i nie pamiętam ile wtedy myśli przeleciało mi przez głowę , ale gdy Ericsson trafił na 3-2 znalazłem się w siódmym niebie. :}

Wielkie słowa uznania dla całej drużyny za , to zwycięstwo. Nie daliśmy się złamać i , to jest najważniejsze prócz dwóch oczek , które zostały w JLA. :}

RadeKas 
:troll:

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wysłany: 2013-02-11, 06:54   

Tymczasem Zatta cichaczem wskoczyl na 3 miejsce w punktacji kanadyjskiej.

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2013-02-11, 17:00   

Swoją drogą co sądzicie o grze Kindla, mając w pamięci poprzednie kampanii, na podstawie obserwacji kolejnych meczów?

bukaj22 

Wysłany: 2013-02-11, 18:41   

Myślę , że Kindl gra całkiem przyzwoicie. Całkiem niezle się ustawia i podaje. Przyzwoicie podłącza się do ofensywy i strzela. Owszem miewa denerwujące straty , ale gdy słyszę , że miałby być elementem wymiany , to jestem sceptyczny. Nie rezygnował bym z Kindla zbyt łatwo , bo dostrzegam w nim całkiem spory potencjał , który się rozwija. Może nie w oszałamiającym tempie , ale jednak.

Skoro już jesteśmy przy obrońcach , to jestem pod wrażeniem gry Lashoffa. Jak na kogoś , kto grał tylko w AHL spisuje się naprawdę dobrze zwłaszcza , ze Babs rzucił go na bardzo głęboką wodę. Podoba mi się , że gra bezpiecznie bez zbędnego ryzyka. Całkiem niezła gra ciałem i no ma coś w sobie ten chłopak. Jak na moje oko sprawia wrażenie solidnego obrońcy i jakoś nie widzę u niego specjalnie paniki w grze. Jasne , ze brakuje mu doświadczenia i miał kilka baboli , ale np w PK nawet w 5 on 3 potrafi dać dużo dobrego.

Jeśli chodzi jeszcze o wczorajszy mecz , to podobała mi się gra Tatara. Bardzo mądrze starał się wyprowadzać krążek z naszej tercji , gdy zespół faktycznie już oddychał rękawami. Jest takim spryciarzem o świetnej szybkości i technice. Bardzo dużo widzi i po prostu widać w jego grze jakość.

Przyglądałem się wczoraj Anderssonowi i może nie grał jakoś wybitnie , ale gdzieś tam był widoczny w obronie. Poza tym całkiem dobry w FO i w tym heroicznym boju o przetrwanie przydawał się ze swoimi gabarytami.

rethon 
Skazany na sukces

Za Red Wings od sezonu: 1999/2000
Wysłany: 2013-02-11, 20:37   

Mecz fenomenalny nic dodać nic ująć!
Podczas meczu naszła mnie taka myśl, podzielę się z wami.
Jestem dużo bardziej zestresowany kiedy wygrywamy przy stanie 2:1 i jest 10 minut do końca, niż remisujemy i zostało niewiele czasu. I ten straszny moment kiedy zostają z dwie minuty do dźwięku syreny końcowej, przeciwnik ( Kimkolwiek by nie był) Napiera na nas wszystkim co ma, a my zapominamy jak się gra w hokeja i zamiast jeździć turlamy się, a zamiast wybijać krążek machamy kijem na oślep jak cepem.
Wiem już wtedy że jak wpadnie bramka to jesteśmy po uszy w ... Nieciekawej sytuacji.
No i tak się oczywiście stało, gol Kings i myślę noo dupa.
Oglądałem mecz ściągnięty z internetu, czas trwania wideo zdradził mi że dogrywki nie będzie. Kiedy widziałem załamane twarze Red Wings, zaczął mi się rysować scenariusz z postów Roggiego ( nie uda się, przegramy, to na pewno wpadnie, Howard zawali itp).
Ale Eryk jest chyba naszym jakimś talizmanem szczęścia ! Gol identyczny jak ten z 0:19
Takie zwycięstwo pokazują jak pięknym, szybkim, sportem jest hokej! :)

Kindl ma duży potencjał moim zdaniem, jak się nie mylę jest naszym wychowankiem, takich graczy jak On się nie oddaje, radzi sobie coraz lepiej i zasługuje na więcej.
Coraz bardziej cieszy mnie postawa Ericssona, bardzo szybko się rozwija!

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2013-02-11, 21:41   

Pytałem odnośnie waszej oceny postawy Kindla w tym sezonie, bo sam zaczynam się zastanawiać nad progresem jaki się dokonuje w obecnym czasie. Kindl był perspektywiczny zawsze, jednak nasze wprowadzanie młodzieży, w moim odczuciu, nie zawsze musi pracować na korzyść samej młodzieży. Być może tak się sprawa ma właśnie z Czechem.

Podoba mi się to co widzę ze strony Kindla. Dzięki temu, iż nasza obrona wygląda najsłabiej od lat, Kindl ma szczęście grać więcej i zdobyć doświadczenie w nowych sytuacjach, w których, jeśli był wcześniej, to nie w takim wymiarze jak teraz. Ile razy w poprzednich latach widzieliśmy go za bramką, czekającego aż reszta graczy zmieni się i ustawi do ponownego wjazdu do tercji rywala w PP? Ponadto Kindl rozgrywa krążek na niebieskiej, pod własną bramką. Można znaleźć sporo tego rodzaju sytuacji. Mam nadzieję, że dzięki tej zmianie okoliczności oraz nowym zadaniom, Kindl stopniowo zacznie ewoluować z 6/7 obrońcy w kogoś, kto będzie mieć pewne miejsce w top 4.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi