| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2013-06-26, 07:38
GAME 01 - Detroit Red Wings : St. Louis Blues
Autor Wiadomość
Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2013-01-21, 12:39   

Bogosian póki co wylądował z kontuzją (ta, doczytałem :P ), więc na wiele się nie przyda w tym momencie. Pozostaje również sprawa za kogo miałby przyjść, bo z perspektywy Winnipeg nie widzę graczy, którzy mogliby być warci takiej wymiany.

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2013-01-21, 14:00   

Obejrzałem ten nieszczęsny mecz i mam - prócz tego, co już zostało napisane - dwa spostrzeżenia:
- Tootoo w naszym składzie... ciężko mi to przełknąć; zachowaniem na lodzie nie wnosi wiele, a nie wydaje mi się, żeby to miało się zmienić wraz z upływem kolejnych dni. Dobrze, że nasz kat, który niemiłosiernie załatwił Quinceya przy swoich dwóch bramkach umknął nadjeżdżającemu z pełną prędkością Tootoo, który wylądował na bandzie - alternatywą była głowa Tarasienki.
- Howard summa summarum nie zagrał złych zawodów - ile z bramek które wpuścił było z jego winy? Bodaj cztery z pięciu goli padło po akcji sam na sam... zostawię to bez komentarza, a nasz sztab niech się głowi jak załatać czarną dziurę powstałą w naszej defensywie. C'mon. Pewnie Grand Rapids tworzyliby mocniejszą zaporę niż Wings.

Roggi 

Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wysłany: 2013-01-21, 14:06   

Dobry GM powinien być jak wytrawny szachista, planować ruchy z dużym wyprzedzeniem. Natomiast Holland od momentu zdobycia pucharu pozwala zestarzeć się kolejnym graczom i zastepuje ich ochłapami z UFA, których pewnie mało kto chciał. Nie wkładanie kija w trybiki dobrze naoliwionej maszyny jest przeważnie dobrym rozwiazaniem, ale w dobie salary cap coraz wyraźniej widać, że tak się na dłuższą metę nie da. Nasz gospodarz zasiał i teraz zbierze plony :troll: .

bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98

Wysłany: 2013-01-21, 21:19   

Ja bym się jednak wstrzymał z głębszymi ocenami co do postawy Skrzydeł w tym sezonie i rozliczaniu Hollanda. Wiadomo mecz z Nutkami był beznadziejny w naszym wykonaniu i na dobrą sprawę nie dało się tego oglądać , ale tak naprawdę ciężko coś więcej powiedzieć , bo nikt w naszym zespole się nie wybił pozytywnie. Takie mecze Red Wings się zdarzają 2-3 w sezonie i trzeba je przełknąć. Ja wiem , że nie tego oczekiwaliśmy po tak długim poście , ale jestem pewny , że z Jackets zobaczymy lepszą grę. Mieliśmy już takie porażki i z Habs i z Caps , ale była też niesamowita seria zwycięstw na swoim lodowisku w poprzednim sezonie.

Krótko mówiąc jestem pewien , że Skrzydła w tym składzie są w stanie grać dobry hokej. Wiadomo , ze ubytki w defensywie są ogromne , ale mimo wszystko nie mamy totalnych fajtłap w drużynie.

Nie chce mi się też wierzyć , że Holland nie ma żadnego planu. Jasne , że mógł i powinien ściągnąć Sutera , że można było wziąć Sjomina , ale widocznie coś tam nie zagrało. Może planem jest , by młodzi dali zmianę warty i np Nyquista czy Tatara zobaczymy w najbliższej przyszłości w trykocie Skrzydlatych na stałe.

Na przyszły sezon Cap spadnie i może , to właśnie przewidział Holland i nie wpakował nas w coś co mogło by zaszkodzić ? Kto wie co siedzi mu w głowie...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi