Polskie Forum Detroit Red Wings - Forum strony DetroitRedWings.pl
www.forum.detroitredwings.pl

2012/13 - ROUND 2 - GAME 6 - Chicago Blackhawks : Detroit Red Wings

Zion - 2013-05-27, 06:47
Temat postu: ROUND 2 - GAME 6 - Chicago Blackhawks : Detroit Red Wings
ROUND 2 - GAME 6 - 27.05.2013 - Poniedziałek - 8:00 pm (2:00)

4CHICAGO BLACKHAWKS : DETROIT RED WINGS3
Stan rywalizacji: 3:3

Detroit - Joe Louis Arena

:chi: 6-4-0 :det: 7-5-0

Mecze w sezonie zasadniczym:
:det: : :chi: - 1:2 - OT
:chi: : :det: - 2:1 - SO
:chi: : :det: - 7:1
:det: : :chi: - 2:3 - SO

Mecze w Play-Off:
:det: : :chi: - 1:4
:det: : :chi: - 4:1
:chi: : :det: - 1:3
:chi: : :det: - 0:2
:det: : :chi: - 1:4
:chi: : :det: - -:-
* :det: : :chi: - -:-

Punkty: :chi: Patrick Sharp 10 :det: Henrik Zetterberg 11
Bramki: :chi: Patrick Sharp 6 :det: Daniel Cleary 4
Asysty: :chi: Patrick Kane 7 :det: Henrik Zetterberg 8
Kary: :chi: Andrew Shaw 20 :det: Justin Abdelkader 29
Plus/Minus: :chi: Johnny Oduya 5 :det: Henrik Zetterberg 5

:chi:
-

:det:
Darren Helm
Danny DeKeyser

50 - Corey Crawford

6 - 3 - 1 - .938 - 1.66 - 1

35 - Jimmy Howard

7 - 4 - 1 - .927 - 2.36 - 1

W - P - R - SV% - GAA - SO
prawdopodobni bramkarze na mecz

-

-

prawdopodobne linie na mecz

TV:
PL: -
USA: FSDetroit (HD), CBS (HD), NBC (HD)

NET:
NHL GameCenter Live

Radio:
:chi: WGN (720 AM)
:det: WXYT (1270 AM)
Red Wings Radio

Internet:
http://live.detroitredwings.pl

Skrót:
Link
Raport:
Link
Zdjęcia:
Link

Zion - 2013-05-28, 08:10

Szkoda tego meczu bo po dwóch tercjach wyglądało to nieźle i można było skończyć tą serie. A tak czeka nas mecz nr. 7, który wygramy pod warunkiem że Mike nie wystawi do składu Smitha, tak wogole mam nadzieje że dzisiejszy mecz był jego ostatnim w barwach :det: ! :x
Roggi - 2013-05-28, 08:54

Smith to przecież nasze cudowne dziecko, untouchable prospekt na którego chuchano i dmuchano przez lata więc o jego pozbyciu się mowy być nie może :roll: .
redwingsfan - 2013-05-28, 09:07

mecz przegrane przez pasiaste Q@#$%^& !!!

1 bramka dla chi - przeszkadzanie Kindla - zobaczcie sobie mecz nr 1,2,3,4,5 i popatrzcie ile takich "przeszkadzań" było i pasiaste puszczali gre, ale to jeszcze bym przeżył

2 brama dla chi - nie powinno jej być a to z uwagi na HIGH STICK kut@$s$ bickella na smithy`im 3 sekundy wcześniej - pasiasta $%^ stoi obok i udaje że nie widzi :evil:

4 brama dla chi - KURIOZUM DO KWADRATU !!! KARNY Z KOSMOSU !!! :evil2: :evil: :evil2: :evil: :facepalm:
w meczach 1-5 takich hooking było od groma i NIC ciszaaaaaa a tutaj Cola lekko go tknął i karniak - w meczach postseason to jest niedopuszczalne !!!!
(nomen omen - w meczu nr 5 Cola dostał w twarz kijem a kilka sek. później padła brama dla chi - nic nie gwizdali oczywiście)

kara dla Datsa - nożeszkurkawodna az się zagotowałem

normalna drukarnia sie zrobiła - wujek Gary chciał pewno drugiej pary na zachodzie z siódmym meczem
itp itd
===================
Smith to fujara do kwadratu - swoją droga bickella winien pilnować BERT ...BigBert a nie Smithy - bickell strzela mecz w mecz i NIC żadnej reakcji Babsa - facet winien dostać solidny plaster Berta

bottom line (63, 17, 24) w porządku ale top line dramat - nie wzięli odpowiedzialności w odpowiednim momencie - najbardziej zawodzi oczywiście Filipek (nic kurka nie wnosi do gry ....NIC !!!!)

z 3:1 zrobiło się 3:3 i mecz w MadHouse - będzie nerwowo
matematycznie mamy pewnie coś ze 30-40% szans ale siódme mecze żadzą się swoimi prawami i różnie może być
na pewno pierwsza brama będzie bardzo wazna

niemniej wierzyć trzeba do końca - WYGRAMY !!!

LGRW :!: :!: :!:

f**k !!!

rethon - 2013-05-28, 10:48

jesteęęęę smithęęęę hue hue hue

Wzrok babsa wymowny, pewnie smith i tak wyjdzie w g7 ale wtedy wyjdzie chyba na to że babs pomyślał Eeeee czy ktoś miał stać przy Hanudzisieeee ? Eeeee czyyy zapomniałem że ktoś ma kryć Bickeellaaaa eee ?

:facepalm: :facepalm:

RadeKas - 2013-05-28, 11:40

Nie bylo tak tragicznego defensywnie gracza w naszych barwach od czasow Lebdy. Wyglada niestety na koniec naszej pieknej przygody, a szkoda bo final konferencji byl o krok :( .
Noodles - 2013-05-28, 12:18

Wyglada na to, ze w czwartek chlopaki zaczynaja urlopy. Niby fajnie, patrzac jak wygladal RS to odpadniecie w G7 w polfinale Konferencji bralbym w ciemno. Z drugiej strony jak pomysle, ze prowadzilismy 3-1... :facepalm:

NIestety, w srode potrzeba cudu by awansowac. Jestesmy w odwrocie a Jarzabki odżyły. W dodatku mecz u nich. Tak naprawde teraz to wszystko przemawia na ich korzysc. Nie wiem w czym upatrywac naszej szansy. Chyba tylko w tym, ze to jeden mecz i moze sie zdarzyc tak, ze nam akurat wszystko bedzie wychodzic a im nic.
Trzeba po cichu liczyc na to, ze nie powiedzielismy jeszcze ostatniego slowa i ze znow zagramy wbrew przewidywaniom. :det:

redwingsfan - 2013-05-28, 12:50

Noodles napisał/a:
Nie wiem w czym upatrywac naszej szansy.

pozycja underdog lepiej nam wychodzi bo mam wrażenie, że jak prowadziliśmy 3-1 to dla wszystkich (w tym mnie przyznaje) było oczywiste że przejdziemy jarząbki (w 5 no max 6 meczach) a tutaj niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość.

In DATS we trust !!! ;)

jestem optymistą - graliśmy już 7 mecz ....w ANA :)
teraz sytuacja jest niemal kopią i będzie podobnie .....trzeba wierzyć po prostu
:) ;)

rethon - 2013-05-28, 12:57

No kopią może nie, bo wtedy szliśmy z kaczkami łeb w łeb,a tutaj mamy gorzej. Red wings nie mogą poczuć sięzbyt pewnie bo dają dupy dosłownie, jeśli nie mamy noża na gardle to nie wygrywamy ... Teraz mamy nóż na gardle owszem, ale problem jest taki że jarząbki są HOT, a my mamy raczej Cold streak ...
Adalberto - 2013-05-28, 13:26
Temat postu: 7 mecz
Szkoda wielka straconej szansy u siebie. Teraz w Chicago ciężko będzie awansować. To będzie super pojedynek i dla Red Wings już 14 mecz w tegorocznym play-off.

Pozdrawiam wszystkich! :detwc:

Tomasz - 2013-05-28, 15:30
Temat postu: Re: 7 mecz
Adalberto napisał/a:
Szkoda wielka straconej szansy u siebie. Teraz w Chicago ciężko będzie awansować. To będzie super pojedynek i dla Red Wings już 14 mecz w tegorocznym play-off.

Pozdrawiam wszystkich! :detwc:

Witam i zapraszam do dyskusji!

Na wszystkie zarzuty płynące w stronę Smitha odpowiem tak. Lista hejtów pęcznieje a chłopak ma przed sobą świetlaną przyszłość. ;)

To oczywiste, że przy obecnym kształcie bloku defensywnego w tej organizacji dostanie jeszcze sporo szans. Jakiej gafy by nie popełnił to w lecie podpiszą z nim kontrakt. Ma to przede wszystkim zaletę finansową. A co za tym idzie szansę na uciszenie krytyki w kolejnych sezonach. Pogódźcie się z tym.

W każdym razie kierownictwo z pewnością po sezonie dojdzie do wniosku iz potrzebne jest wsparcie kogoś z otrzaskanym w lidze nazwiskiem. Ja bym tak zrobił i zwyczajnie dodał głębi. Przebijając oferty innych po 5 lipca.

RadeKas - 2013-05-28, 15:38

Nikt nie mowi, ze Smith nie ma przyszlosci, ale w tym momencie jego gra defensywna to poziom AHL najwyzej. I niestety chlop nawala w najwazniejszym momencie.

W miesiac DeKeyser pokazal wiecej niz Smith przez caly sezon.

Paweł - 2013-05-28, 15:44

DeKeyser to pokazał więcej niż wszyscy pozostali obrońcy w tym sezonie, włącznie z Kronwallem.
Tomasz - 2013-05-28, 15:53

Zgodze się i zrobił to z niesamowitą łatwością. Dlatego oba młokosy wędrują póki co w innych kierunkach.

Nie ujadałbym jednak tak w przypadku Smitha. Kto wie jakie zapadną decyzje po okresie przygotowawczym. I czy to właśnie nie DeKeyser wyląduje w :gra: z racji posiadanej klauzuli w umowie a nie braku umiejętności.

Mowa o starcie przyszłego sezonu.

RadeKas - 2013-05-28, 15:55

To jeszcze Datsa i Zetterberga z nim wyslac. Niech sie ogrywaja w Gryfach :troll: .

Moze na waivers ich nikt nie zlapie.

Tomasz - 2013-05-28, 16:47

Sarkazm rulezzz. 8-)

W sumie nie warto dywagować. I nie trzeba przywoływać choćby Lebdy. Kindl cały czas ma pod górę. ;)

Tak już wracając do meczu. Serducho pęka gdy przypomnę sobie pierwsze 10 minut trzeciej tercji. Z drugiej strony jestem dzięki temu gotowy na wszystko. To już tak nie boli gdy podejdzie się do całej serii na chłodno.

Rozum podpowiada jaki będzie scenariusz w środę, ale nadzieii nie zamierzam sobie obierać.

redwingsfan - 2013-05-28, 17:51

dla pasiastych k@##w to jest TRIPPING !!!

:evil: :evil2:

swoją drogą - brawoooo Pasza !!! :) piękny hit
normalnie krew mnie zalewa jak patrzę na sędziowanie w tym meczu

Babs jak go pytali o brutalność po meczu nr 2,3,4 to mówił że wszystko ok bo to przecież playoff

chłopaki (Kronwall) wywiadował, że starają się o tym (karach i sędziowaniu) nie myśleć tylko sa już przy 7 meczu

podziwiam bo ja nie mogę zapomnieć jakoś

---------------------
gdyby był Dekeyser seria z chi byłaby juz zakończona i bylibyśmy w finale konferencji

---------------------

Chris Rooney
pasiak od karnego z kapelusza

Tomasz - 2013-05-28, 18:36

redwingsfan napisał/a:

---------------------
gdyby był Dekeyser seria z chi byłaby już zakończona i bylibyśmy w finale konferencji

Nie jestem pewien. W pojedynkę nie naprawiłby błędów kumpli na lodzie. Ani nie sprawił, że Smith znalazłby się poza składem. ;)

Poziom sędziowania to zawsze odrębny wątek w playoff. Warty wystrzelenia kilku nabojów więcej. Dlatego rozumiem, że nerwy puszczają. ;)

Jednak nic na to nie poradzimy. Podobnie jak gracze i trenerzy. Więc będąc profesjonalistami wiedzą że trzeba się przygotować do kolejnego wyzwania, a nie rozpamiętywać. I po raz ostatni być calm and ready. Przynajmniej w szatni nim wszystko się zacznie.

Breverin Lux - 2013-05-28, 21:54

Po tym meczu wszystko wskazuje na to, że :chi: rozjadą naszych u siebie. Ich ogromna pewność siebie po Game 6 może sprawić, że :det: pojadą do Chicago po jak najmniejszy wymiar kary. Jednak mam nadzieję i szczerze w to wierzę, że tak jak od początku PO, Skrzydlaci zrobią wszystko na opak i sprawią sensację.

W czym upatrywać szansy? Cóż, przede wszystkim we własnych umiejętnościach i szczęściu. W korzystniejszym dla nas sędziowaniu, bo, jak patrzyło się wczoraj na wyczyny pasiastych, zwłaszcza przy tym bezdyskusyjnym karnym, ręce opadały. Ale o tym wszyscy wiedzą.

Oby dzieciaki z :chi: myślały już o finałach, a może będą miały okazję zobaczyć je w telewizji.

bukaj22 - 2013-05-29, 11:20

Na samą myśl o tej trzeciej tercji game 6 aż mnie trzęsie... Przez dwie tercje graliśmy całkiem dobrze i prowadzimy 2-1 a tu taka bomba i 3:4 na koniec... Jestem zaskoczony , ze Babs przy wyniku 2:3 nie wziął czasu ,żeby trochę uspokoić chłopaków. To by naprawdę mogło pomóc no , ale cóż... Na pewno frajerska porażka i boli o tyle , ze po drugiej tercji Hawks byli przygaszeni i zamiast ich dobić , to znów podajemy rękę topielcowi... Nie można z taką łatwością stracić 3 bramek ! To jest niedopuszczalne....

Nie zwalajmy wszystkiego na Smitha no zrobił okrutne babole , ale on też dopiero się uczy. Można gdybać czy wystawienie White"a w jego miejsce było , by lepsze no ale tego się nie dowiemy niestety. Zgadzam się natomiast , ze DeKeyser bije go w tej chwili na głowę zresztą tak , jak Paweł zauważył do momentu kontuzji był chyba naszym najlepszym obrońcą , ale np jeśli porównywać DD z Smithem , to są to też innego typu obrońcy DD , to jednak obrońca w stylu Stuarta grający więcej w defensywie a Smith ma ciągoty ofensywne.. i fakt robi babole i w tej serii gra przeciętnie , ale to właśnie jest ryzyko gry w PO z niedoświadczonymi i nie do końca zgranymi obrońcami.

Co do szans game 7 stawiam 50 na 50 % szans. To jest jeden mecz gdzie nerwy będą ogromne i kto pierwszy opanuje emocje ten wygra. Na pewno pierwsza bramka może mieć bardzo duże znaczenie , ale tez upatruję szansy Skrzydeł w takim odprężeniu Chicago , że już nas doszli na 3-3 i kto wie może pomyślą " no to ich mamy" Pokazaliśmy w meczu z Ducks w game 7 , że potrafimy zagrać świetny mecz zarówno w obronie jak i ataku i na pewno można , to powtórzyć. Jednak aby marzyć o zwycięstwie nasi liderzy muszą zagrać dużo lepiej niż ostatnio. To jest mecz w , którym Dats z Zettą muszą pokazać wszystko co mają najlepsze.

Emocje będą ogromne i już od rana mnie nosi na myśl o game 7.

A tak z drugiej strony patrząc , to zbieramy w tym sezonie masę doświadczenia. Dla tych naszych wszystkich młokosów te 14 meczów w PO są bezcennym doświadczeniem , które zaprocentuje w przyszłości.

Szkoda , ze nie wygraliśmy w game 6 , bo była świetna okazja do zakończenia serii , ale nadal jesteśmy w grze i głęboko wierzę w wygraną w game 7 !

Lets go Red Wings !