| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Hey hey H..ellloo :-)
Autor Wiadomość
Lurtzek 

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wysłany: 2010-07-14, 19:27   

Witamy kolejnego kibica sezonowego :P Czy wybrałeś już drużynę zastępczą? :P

redwhitealumni napisał/a:
Mało nas, ale atmosfera przednia.

Mało nas Tomasz było z 2 czy 3 lata temu ;) Przyszedł sezon mistrzowski to i sezonowcy się pojawili :mrgreen:

HockeyTown 

Za Red Wings od sezonu: 2010
Wysłany: 2010-07-14, 19:29   

RadeKas napisał/a:
A ktora konkretnie czesc wschodniej Polski? :P .

Część Lubelska :mrgreen:

redwhitealumni napisał/a:
Witamy i tradycyjnie mała prośba, aby na jednym wpisie się nie skończyło. ;)

No to już drugi wpis :lol: więc starczy... heh a tak na serio na pewno się nie skończy na tych dwóch :P

Lurtzek napisał/a:
Witamy kolejnego kibica sezonowego :P Czy wybrałeś już drużynę zastępczą? :P

Hmm zastępczą heh ta co zdobywa SC w końcu liczy się tylko sukces :P albo wszech lubiane Pingwinki :P

Cytat:
Mało nas Tomasz było z 2 czy 3 lata temu ;) Przyszedł sezon mistrzowski to i sezonowcy się pojawili :mrgreen:

Podobno nie liczy się ilość a jakość ;)

Tomasz 

Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2010-07-14, 20:58   

Lurtzek - Słuchaj mógłbym powiedzieć, że jestem przyzwyczajony do większego ruchu sieciowo-osobowego. Do tego jak się spojrzy ilu zarejestrowanych ludzi zabiera głos (pomijam miesiące letnie), to do tłumu jeszcze daleko. ;)

HockeyTown napisał/a:

Hmm zastępczą heh ta co zdobywa SC w końcu liczy się tylko sukces :P albo wszech lubiane Pingwinki :P

Tak, tak dodaj jeszcze Avs, Ducks, Flames... mam wymieniać dalej? ;)

HockeyTown napisał/a:
Podobno nie liczy się ilość a jakość ;)

Pierwszy, który odważył się to napisać publicznie. ;)

Całkiem poważnie dodam jeszcze, że ucieszyło mnie iż z rubryki *ostatnio zarejestrowana osoba zniknął wreszcie profil tego "spinacza" z Modano w tle. :P

Tanik 

Ulubiony Zawodnik: Tyler Bertuzzi / Darren McCarty
Za Red Wings od sezonu: 97-98
Wysłany: 2010-07-14, 21:27   

A więc witamy wśród sezonowców ;)

Co do tlumu to wystarcza jaki jest. Fajnie, ze sie rozrasta powoli. Na razie jest nie za duzy nie za maly, ale jest z kim przynajmniej po nocach pocieszyc sie na shoutboxie z bramek i powkurzac sie na glupie kary Berta. :)

Czlowiek by sie udzielal troche wiecej na forum, ale z powodu braku czasu jak juz sie wylowi jakiegos newsa i sie wchodzi na forum, to sie okazuje ze RWA juz zdazyl go wstawic i zinterpretowac :) ale to dobrze- do duzej czesci wiadomosci sam bym pewnie nie dotarl. A wiec dzieki Tomaszu :)

Tomasz 

Wysłany: 2010-07-14, 23:53   

Tanik napisał/a:

Czlowiek by sie udzielal troche wiecej na forum, ale z powodu braku czasu jak juz sie wylowi jakiegos newsa i sie wchodzi na forum, to sie okazuje ze RWA juz zdazyl go wstawic i zinterpretowac :) ale to dobrze- do duzej czesci wiadomosci sam bym pewnie nie dotarl. A wiec dzieki Tomaszu :)

To nie problem. Zawsze pozostaje komentarz, który przecież może się różnić od tego co napiszę. O to chodzi, aby pobudzać wszelkie sensowne dyskusje, bo to integruje, napędza, uczy.

Dobre słowo z Twojej strony oczywiście mnie cieszy, lecz dziś na uwagę zasługuje nowy członek, a nie mój sposób zaznaczania swojej obecności na forum. ;)

Bobinsky 

Ulubiony Zawodnik: Nicklas Lidström
Za Red Wings od sezonu: 1997
Wysłany: 2010-07-15, 00:11   

Niniejszym pragnę przyłączyć się do ciepłego powitania nowego skrzydlatego sezonowca ;)

Co do newsów okołowingsowych to faktycznie Tomasz szybkością działania dorównuje niemieckiej dywizji pancernej, do tego okraszając je komentarzami. Również przyłączam się do podziękowań ;)

mam nadzieję, że Nasz Drogi Nowy Kolega aktywny będzie również w czasie sezonu, bo klimat wspólnego oglądania bojów Naszych obecnosezonowych ulubieńców z otwartm shoutboxem jest przedni ;)

red wing 
LET'S GO RED WINGS!

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1998-1999
Wysłany: 2010-07-15, 08:09   

Bobinsky napisał/a:
mam nadzieję, że Nasz Drogi Nowy Kolega aktywny będzie również w czasie sezonu, bo klimat wspólnego oglądania bojów Naszych obecnosezonowych ulubieńców z otwartm shoutboxem jest przedni ;)

taaaa komentarze z SB podczas meczów są jedyne w swoim rodzaju i bez nich już sobie nie wyobrażam emocjonowania się meczykami RW 8-) ze swojej strony również witam kolejnego ziomka! 8-)

HockeyTown 

Za Red Wings od sezonu: 2010
Wysłany: 2010-07-15, 10:23   

Dzięki za miłe słowa i przywitanie :D czekam na sezon, za pewne będzie jeszcze ciekawiej na forum "sezonowym" :det:

Hubert 

Ulubiony Zawodnik: Zetterberg
Wysłany: 2010-07-15, 15:51   

red wing napisał/a:

taaaa komentarze z SB podczas meczów są jedyne w swoim rodzaju i bez nich już sobie nie wyobrażam emocjonowania się meczykami RW 8-) ze swojej strony również witam kolejnego ziomka! 8-)

Zwłaszcza ciekawe komentarze były w czasie 7 meczu finału SC sezonu 2008/2009 :P

Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Hronek, Filip Zadina
Wysłany: 2010-07-15, 16:43   

Także przyłączam się do przywitania! :)

PW 

Ulubiony Zawodnik: SY 19, NL 5, HZ 40
Za Red Wings od sezonu: 1997
  Wysłany: 2011-12-13, 17:06   Witam!

Mam na imię Paweł. Hokejem zainteresowałem się od kiedy zobaczyłem popisy Jagra z Lemieux. Fanem Skrzydeł jestem od 1997 roku. Podopieczni Bowmana zdominowali rozgrywki Playoff (może oprócz serii z Lawinami). W klubie cenię najbardziej przywiązanie zawodników do barw (Lidstrom, Yzerman, Draper.... ). Mimo, że w klubie występowało wielu hokejowych artystów (np. Fedorov, Dacjuk czy Yzerman) moją ulubioną linią jest ta z Draperem, Maltbym i McCarty'm - kiedy wchodzili na lód ekipie rywala dziwnie spadała motywacja do walki. ;)
To tyle....

Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Hronek, Filip Zadina
Wysłany: 2011-12-13, 18:32   

Witamy! kolejnego kibica :det: :) i zapraszam do częstego udzielania się na forum ;)

piotras1985 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 97/98
Wysłany: 2012-01-21, 12:13   

Witam wszystkich :)

Może na początek krótko o sobie. Mam na imię Piotr. :det: Kibicuje od sezonu 97/98 a moja przygoda zaczęła się dość nietypowo. Mianowicie dnia pewnego CD Action dało demo gry NHL 98. W demie był do rozegrania mecz finału z sezony 96/97. Miałem wybór :det: lub :phi: Impuls pokierował moim wyborem w stronę Detroit i tak zostało do dziś, a Yzerman, Lidstrom, Fiodorow i Shanahan na zawsze pozostali idolami dzieciństwa. W związku z trudnym dostępem do transmisji, nie obejrzałem w tamtym czasie zbyt dużo meczy.

Z czasem przez różne zawirowania hokej zszedł gdzieś na dalszy plan, ale od czasu do czasu sprawdzałem doniesienia na temat RW. Była piłka, ostatnio było NBA i na szczęście przyszedł lokaut. Żona się już zaczęła martwić co ja teraz będę po nocach oglądał :D i mówi mi że może jakiś inny amerykański sport. W tym momencie spadł na mnie grom z jasnego nieba: "przecież jest NHL i Detroit" Mniej więcej koło września zaczęło się zbieranie informacji o klubie i lidze. To że Lidstrom, Holmstrom jeszcze grają, a Osgood i Draper dopiero co kończą swoje kariery spowodowało że się serce na myśl o starych czasach raduje. Ale prawdziwym szokiem było to co zastałem w całej lidze. Piszę to przez pryzmat NBA które oglądałem regularnie przez ostatnie 8-9 lat, gdzie zawodnicy zmieniają kluby jak rękawiczki byle dostać parę dolców więcej, a sagi transferowe zaczynają się już na 2-3 lata przed końcem kontraktu. Przejrzałem sobie składy rywali, a tu Selanne w Anahaim, Elias w New Jersey, Iginla w Calgary. Wielu innych zawodników gra w drużynach które ich wydraftowały. Powiem szczerze że mi to zaimponowało.

Jeszcze bardziej zaimponowała mi polityka transferowa :det: Jako dzieciak nie zwracałem nigdy uwagi na szczegóły tego typu ale teraz to mnie interesuje. Ogromnie się ucieszyłem jak zobaczyłem że 2/3 składu to zawodnicy wybrani w drafcie przez RW. To jest właśnie ta polityka którą zawsze popieram i gdzieś podświadomie wybieram drużyny które do tego schematu pasują.

Wyszedł ciut długi wywód ale chciałem zapoznać wszystkich z moimi poglądami zanim zacznę pisać i komentować :)

pozdrowienia dla wszystkich

Tanik 

Ulubiony Zawodnik: Tyler Bertuzzi / Darren McCarty
Za Red Wings od sezonu: 97-98
Wysłany: 2012-01-21, 12:36   

piotras1985 napisał/a:

Kibicuje od sezonu 97/98 a moja przygoda zaczęła się dość nietypowo. Mianowicie dnia pewnego CD Action dało demo gry NHL 98. W demie był do rozegrania mecz finału z sezony 96/97. Miałem wybór :det: lub :phi: Impuls pokierował moim wyborem w stronę Detroit i tak zostało do dziś

To wcale nie jest tak bardzo nietypowe, jak Ci sie wydaje :) bo mam wrazenie, ze czytam siebie :D

Witamy na pokladzie!

Tomasz 

Wysłany: 2012-01-21, 14:54   

piotras1985 napisał/a:
Witam wszystkich :)

Może na początek krótko o sobie. Mam na imię Piotr. :det: Kibicuje od sezonu 97/98 a moja przygoda zaczęła się dość nietypowo. Mianowicie dnia pewnego CD Action dało demo gry NHL 98. W demie był do rozegrania mecz finału z sezony 96/97. Miałem wybór :det: lub :phi: Impuls pokierował moim wyborem w stronę Detroit i tak zostało do dziś, a Yzerman, Lidstrom, Fiodorow i Shanahan na zawsze pozostali idolami dzieciństwa. W związku z trudnym dostępem do transmisji, nie obejrzałem w tamtym czasie zbyt dużo meczy.

Mało tego. Sam miałem podobne doświadczenia o których opowiadałem przed mikrofonem. Z tym, że tyczyło się to następnego sezonu.

piotras1985 napisał/a:
Jeszcze bardziej zaimponowała mi polityka transferowa :det: Jako dzieciak nie zwracałem nigdy uwagi na szczegóły tego typu ale teraz to mnie interesuje. Ogromnie się ucieszyłem jak zobaczyłem że 2/3 składu to zawodnicy wybrani w drafcie przez RW. To jest właśnie ta polityka którą zawsze popieram i gdzieś podświadomie wybieram drużyny które do tego schematu pasują.

W takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak liczyć na to, że doczekam się długich i zasadnych dyskusji. Witam!

Odpowiedz do tematu