| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Seattle w NHL
Autor Wiadomość
Tomasz 

Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2018-07-15, 13:22   Seattle w NHL

Zbliża się najdłuższa faza sezonu ogórkowego. A ja zakładam ten wątek z jednym zamiarem. Podobnie jak w zeszłym roku. Odgrzałem ten, który dotyczył :vgk: . Sądzę, że teraz spokojnie można przekierować część uwagi na to, co stanie się w ciągu najbliższych kilkudziesięciu miesięcy. Więc nie zaszkodzi podumać nad losem kolejnego expansion team.

Poniżej paczka z artykułami z ligowej oficjalki. Do której śmiało można odklepywać kolejne teksty, gdy wreszcie zapadnie wiążąca decyzja odnośnie tej kandydatury.

Seattle can begin NHL expansion process

Seattle expected to file NHL expansion application soon

Seattle applies for NHL expansion team

Seattle expansion group names CEO

Seattle expansion vote by NHL Board of Governors could come in fall

Tippett hired as senior adviser for Seattle group: report

Seattle process for NHL expansion team remains on track

Ostatnio zmieniony przez Zion 2018-10-03, 15:34, w całości zmieniany 1 raz  

Tomasz 

Wysłany: 2018-09-01, 14:35   

Tod Leiweke offers updates on Seattle NHL expansion process

Wygląda na to, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Mniej więcej za miesiąc władze ligi powinny postawić ostateczny stempel na tej kandydaturze.

Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Hronek, Filip Zadina
Wysłany: 2018-09-01, 19:45   

Ciekawe, do której dywizji zostaną przydzieleni. Najrozsądniej byłoby przy przenieś :arz: do Central Division, a Seattle przydzielić do Pacific Division tak jak poniżej:

Cytat:
Eastern Conference

Atlantic Division
:bos: :buf: :det: :fla: :mon: :ott: :tbl: :tor:

Metropolitan Division
:car: :cbj: :njd: :nyi: :nyr: :phi: :pit: :was:

Eastern Conference

Central Division
:arz: :chi: :col: :dal: :min: :nsh: :stl: :wpg:

Pacific Division
:ana: :cgy: :edm: :lak: :sjs: :van: :vgk: :nhl: (Seattle)

Obecny podział:

Tomasz 

Wysłany: 2018-09-02, 20:22   

Zion napisał/a:
Ciekawe, do której dywizji zostaną przydzieleni. Najrozsądniej byłoby przy przenieś :arz: do Central Division, a Seattle przydzielić do Pacific Division tak jak poniżej:

O tym samym pomyślałem, gdy czytałem ten artykuł. Notabene to jedyne logiczne wyjście. :arz: dostanie szansę rozmycia siły w nowej dla siebie dywizji. A najnowsza zabawka Bettmana zapewni kolejny powiew świeżości. I to w dywizji, która przed minioną ekspansją była dość mocno "zabetonowana".

Tomasz 

Wysłany: 2018-10-02, 10:56   

LeBrun: Seattle group set for important meeting with executive committee of NHL owners

Tekst z wczoraj, a w ciągu kilkunastu następnych godzin wyjaśni się los profesjonalnego hokeja w Seattle. Przy udzieleniu poparcia będzie obecnych 10 właścicieli klubów NHL (komitet wykonawczy). Sami możni, a wśród nich zabraknie "naszego" Krzyśka Ilitcha. Z mojej perspektywy sprawa wygląda na przesądzoną. W końcu w zeszłym tygodniu rada miejska Seattle zaakceptowała 700-milionowy plan renowacji KeyArena.

Yogi80 

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina , Filip Hronek
Za Red Wings od sezonu: 1990
Wysłany: 2018-10-02, 22:13   

I tylko Quebecu szkoda :(

Noodles 

Ulubiony Zawodnik: Pavel Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2003/04
Wysłany: 2018-10-02, 22:25   

Tomasz napisał/a:
LeBrun: Seattle group set for important meeting with executive committee of NHL owners

Tekst z wczoraj, a w ciągu kilkunastu następnych godzin wyjaśni się los profesjonalnego hokeja w Seattle. Przy udzieleniu poparcia będzie obecnych 10 właścicieli klubów NHL (komitet wykonawczy). Sami możni, a wśród nich zabraknie "naszego" Krzyśka Ilitcha. Z mojej perspektywy sprawa wygląda na przesądzoną. W końcu w zeszłym tygodniu rada miejska Seattle zaakceptowała 700-milionowy plan renowacji KeyArena.

Po dzisiejszym Gary powiedzial, ze zostala wyrazona wyrazna chec przylaczenia Seattle do NHL przez komitet wykonawczy. Glosowanie w grudniu ale wyglada na to, ze bedzie to formalnosc :) Jesien 2020 wyglada coraz bardziej realistycznie. Kasa na przebudowe hali jest a jako, ze to tylko przebudowa to w dwa lata powinni sie spokojnie uwinac.
Cieszy mnie ten kierunek :) Seattle w NHL. Boje z Vancouver czy ekipami z Kalifornii... Bedzie interesujaco od poczatku. W dodaatku zrobi sie 16/16 w obu konferencjach, po 8 ekip w dywizji. Dokladnie polowa ekip w PO. Idealny balans.

Roggi 

Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wysłany: 2018-10-03, 12:13   

Gdyby się jeszcze udało przywrócić do życia nieodżałowanych SuperSonics to w ogóle pełnia szczęścia.
Jeżeli przyjmą nazwę Krakens to z miejsca zostaję fanem :evil2:

staszek 
staszek

Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk, Niklas Kronwall, D. Helm
Za Red Wings od sezonu: 2005/2006
Wysłany: 2018-10-14, 08:29   

Roggi napisał/a:
Gdyby się jeszcze udało przywrócić do życia nieodżałowanych SuperSonics to w ogóle pełnia szczęścia.
Jeżeli przyjmą nazwę Krakens to z miejsca zostaję fanem :evil2:

Chyba dołączę od razu do FunClubu :D

Ich maskotką by był Davy Jones i logiem słój z piachem?

Tomasz 

Wysłany: 2018-11-17, 12:00   

Noodles napisał/a:
Po dzisiejszym Gary powiedzial, ze zostala wyrazona wyrazna chec przylaczenia Seattle do NHL przez komitet wykonawczy. Glosowanie w grudniu ale wyglada na to, ze bedzie to formalnosc :)

Na to wygląda: Seattle expansion vote by NHL on track for next month

Noodles napisał/a:
Jesien 2020 wyglada coraz bardziej realistycznie. Kasa na przebudowe hali jest a jako, ze to tylko przebudowa to w dwa lata powinni sie spokojnie uwinac.

Logika podpowiada, że tak. Ale jak można doczytać w linkowanym wyżej tekście. Daly już kręci nosem. Co w moim odczuciu jest tylko zbitką słowną. Grupa właścicielska wie w co celuje i te buce z NHL także. ;)

Noodles 

Ulubiony Zawodnik: Pavel Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2003/04
Wysłany: 2018-12-04, 20:00   

No i sie stanelo.

SEATTLE w NHL od sezonu 2021/22! Formalnosc stala sie faktem i nie bylo niespodzianki podczas dzisiejszego glosowania. Troche szkoda, ze nie rok wczesniej bo to bedzie mialo dla nas znaczenie przy expansion draft.
Seattle bedzie oczywiscie w Pacific Division, Arizona przesunie sie do Central od sezonu 21/22.

Tomasz 

Wysłany: 2018-12-06, 17:40   

Noodles napisał/a:
Troche szkoda, ze nie rok wczesniej bo to bedzie mialo dla nas znaczenie przy expansion draft.

Szkoda? Wręcz przeciwnie. Przesunięcie wejścia nowej ekipy do ligi o rok. Da więcej elastyczności głównemu menedżerowi :det: . Wystarczy spojrzeć niżej:

Dla mnie sytuacja jednoznaczna. Tylko jedno nazwisko, które na tą chwilę musi pozostać w Detroit. Więc już wygląda to znacznie lepiej.

A podobnie jak chyba wszyscy tutaj mam nadzieję, że już następnego lata Yzerman powróci w odpowiedniej roli do organizacji, której zawdzięcza niemal wszystko.

Pandemon 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 1997
Wysłany: 2018-12-06, 22:15   

Tomasz napisał/a:
Noodles napisał/a:
Troche szkoda, ze nie rok wczesniej bo to bedzie mialo dla nas znaczenie przy expansion draft.

Szkoda? Wręcz przeciwnie. Przesunięcie wejścia nowej ekipy do ligi o rok. Da więcej elastyczności głównemu menedżerowi :det: . Wystarczy spojrzeć niżej:

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="pl"><p lang="en" dir="ltr">With expansion to Seattle approved, here's a look at the current players who have an effective &amp; continuing “No Move” clauses in 2021 as part of their contracts, &amp; that will need to be protected by their clubs.<a href="https://twitter.com/hashtag/Blackhawks?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#Blackhawks</a>, <a href="https://twitter.com/hashtag/GoStars?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#GoStars</a> &amp; <a href="https://twitter.com/hashtag/LetsGoPens?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#LetsGoPens</a> lead the way with 4 players each <a href="https://t.co/9QWlawTFC5">pic.twitter.com/9QWlawTFC5</a></p>&mdash; CapFriendly (@CapFriendly) <a href="https://twitter.com/CapFriendly/status/1070002857473179648?ref_src=twsrc%5Etfw">4 grudnia 2018</a></blockquote>
<script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Dla mnie sytuacja jednoznaczna. Tylko jedno nazwisko, które na tą chwilę musi pozostać w Detroit. Więc już wygląda to znacznie lepiej.

A podobnie jak chyba wszyscy tutaj mam nadzieję, że już następnego lata Yzerman powróci w odpowiedniej roli do organizacji, której zawdzięcza niemal wszystko.

Az taki pewien nie jestem czy Holland pojdzie do Seattle ;) Stan Bowman moze byc wolny po sezonie ;)

Tomasz 

Wysłany: 2018-12-08, 10:55   

Pandemon napisał/a:
Az taki pewien nie jestem czy Holland pojdzie do Seattle ;) Stan Bowman moze byc wolny po sezonie ;)

Nigdzie nie musi iść. Wystarczy, że zostanie zrealizowany pomysł sprzed kilku lat. Gdzie miał zostać przesunięty na inny stołek, a Yzerman wskoczyłby w jego buty. Czyli miał decydujący głos, jednocześnie trzymając organizacyjne lejce.

Inna sprawa, że dopóki sam Holland, czy też Devellano nadal będą się kręcić wokół tego klubu. Pewien etap nie zostanie zamknięty i nie będzie można w pełni ruszyć do przodu z tą kompleksową przebudową.

Tyle ode mnie. ;)

Pandemon 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 1997
Wysłany: 2018-12-11, 12:48   

Takie tam ;)
https://www.clickondetroi...for-seattle-job

Odpowiedz do tematu