| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2018-06-19, 08:28
GAME 15 - Detroit Red Wings : Edmonton Oilers
Autor Wiadomość
Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Hronek, Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2017-11-05, 16:41   GAME 15 - Detroit Red Wings : Edmonton Oilers

GAME 15 - 05.11.2017 - Niedziela - 4:00 pm (22:00)

4DETROIT RED WINGS : EDMONTON OILERS0

Edmonton - Rogers Place

:det: 6-7-1, 5th Atlantic :edm: 4-7-1, 7th Pacific

:det: : :buf: - 0:1 :edm: : :pit: - 1:2
:det: : :tbl: - 2:3 :dal: : :edm: - 4:5
:det: : :fla: - 3:2 :was: : :edm: - 5:2
:arz: : :det: - 3:5 :pit: : :edm: - 3:2
:det: : :ott: - 1:3 :njd: : :edm: - 3:6

Punkty: :det: Dylan Larkin 13 :edm: Connor McDavid 16
Bramki: :det: Anthony Mantha 6 :edm: Ryan Nugent-Hopkins 6
Asysty: :det: Dylan Larkin 11 :edm: Connor McDavid 11
Kary: :det: Dylan Larkin 18 :edm: Eric Gryba 21
Plus/Minus: :det: Dylan Larkin 3 :edm: Connor McDavid 4

:det:
Johan Franzen
Danny DeKeyser

:edm:
Anton Slepyshev
Brian Ferlin
Andrej Sekera

34 - Petr Mrazek

1 - 2 - 1 - .901 - 3.24 - 0

33 - Cam Talbot

4 - 6 - 1 - .905 - 3.09 - 1

W - P - R - SV% - GAA - SO
prawdopodobni bramkarze na mecz

-

-

prawdopodobne linie na mecz

TV:
PL: -
USA: FSDetroit (HD), Rogers Sports West (HD)

NET:
NHL TV

Radio:
:det: WXYT (1270 AM)
:edm: CHED (630 AM)
Red Wings Radio

Internet:
http://live.detroitredwings.pl

Skrót:
Link
Raport:
Link
Zdjęcia:
Link

Tomasz 

Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2017-11-06, 20:37   

Podobnie jak dwa tygodnie temu. Oglądałem w całości, więc warto skrobnąć kilka zdań. Tym bardziej, że tym razem na lód wyjechała jakby inna ekipa.

Początek mógł przysporzyć zawału serca. Mantha zachował się jak junior i niewiele brakowało, a mogło być szybkie prowadzenie gospodarzy. To chyba zmobilizowało tyłki, ponieważ trafienie Nielsena kilka minut później. Było wręcz wzorowym przykładem, że Skrzydła potrafią skorzystać ze sprytu Jensena. Oczywiście bogowie hokeja czuwali. Niecałe 3 minuty później. Ten sam. Nieatakowany przez nikogo Jensen. Ekspediuje gumę na trybuny i EDM mają pierwszą poważną okazję do wyrównania. Na szczęście bez konsekwencji. Do czego przyczynił się również Maroon. Bramka na 2-0 dla gości to autentyczny wkład całej formacji. Tatar, Zetterberg, Abby wszyscy naciskali. A koguta zapalił Nyquist. Wyraźnie budzący się z letargu ofensywnego. Inna sprawa, że przed końcem pierwszej tercji załatwił go Gryba (z :van: raczej nie zagra). Naturalnie bez gwizdka ze strony pasiaków. Gus nie wrócił już na lód, a Blashill jeszcze mocnej rotował składem. Generalnie od połowy tej części gra się wyrównała. Czwarta, klecona na kolanie linia odważnie się rozbijała po bandach.

I w tym miejscu mała dygresja. Naprawdę jestem pod wrażeniem pracowitości i zaangażowania Wilsona. Facet mocno się stara. Jest widoczny. Potrafi wyłuskać krążek. Postraszyć rywala strzałem (początek drugiej tercji). W swojej ograniczonej roli spisuje się świetnie.

Athanasiou także nie próżnował. Dwukrotnie niemal oszukał Talbota. Ericsson tylko raz przytomnie i skutecznie skorzystał z warunków fizycznych. O reszcie zagrań nie zamierzam pisać. Nie chcę się denerwować. A w tym miejscu nie można nie wspomnieć także o Kronwallu. Ja wiem, że Osgood z loży komentatorskiej przez całą drugą tercję rozpływał się w pochwałach dla weterana ("he's sharp today"). Ja jednak mam inne zdanie. Kronner to już zdecydowanie nie jest elita. Były momenty, że zwyczajnie się gubił. Zupełnie jakby nie miał tego potężnego doświadczenia jakie posiada.

Druga i trzecia cześć meczu to popisy Mrazka. Wczoraj był w formie. Plus nareszcie partnerzy z pola pomagali posprzątać gumę sprzed nosa. Czech wykazywał się piorunującym refleksem i nie dał się pokonać on the glove side. Wyłapywał wszystko, ale i sporo widział. Ogólnie obie ekipy podkręciły tempo. A Skrzydła miały swój flow. Co za dynamika przy trzecim trafieniu. AA naciskał -> Mantha, a całość bombą zamknął Frk. Na tak rozklepujące defensywę Skrzydła, aż chce się patrzeć.

Trzecia odsłona to przede wszystkim testament Mrazka jako jednego z bohaterów. Choć trzeba uczciwie napisać, że przed utratą czystego konta uratował go wówczas Green. Który zachował się jak profesor. Była taka jedna akcja z udziałem McDavida. A Czech agresywnie, pewnie zagarnął co trzeba. Klasa. Następnie kolejna kara. Tym razem przyłapany został Abrakadabra. Niewiele brakowało. Później EDM wyraźnie tracili już parę. Ta ekipa faktycznie przeżywa kryzys. To jednak nie nasze zmartwienie.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi