| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
NHL season 2006/07
Autor Wiadomość
keck 
Łódź 26ers Player

Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Za Red Wings od sezonu: 1000
Wysłany: 2006-10-09, 22:42   NHL season 2006/07

kto na Stana? kto do po, kto nie?

na Wschodzie silni sa Buffalo Yellow Hamsters, co pokazali ogrywajac Canes w pierwszym meczu sezonu. w czubie tabeli Konferencji powinni sie znalezc takze Rangers, Senators i Hurricanes. lepszy sezon czeka rowniez Lightning i Leafs, oby uwienczony awansem do po, a tam wszystko jest mozliwe ;) . bez szans sa Capitals i Panthers. nie skreslalbym Pingwinow. Crosby, Malkin, do tego posilki z Penguins w AHL, swietnych w zeszlym sezonie... mi to wystarczy na to zeby nie uwazac ich za "za mloda druzyne"...

na Zachodzie najsilniejsi beda Sharks, Predators, Kings, Ducks, no i w koncu Vancouver ktore nareszcie ma bramkarza z prawdziwego zdarzenia. niech bedzie ze do tego grona zalicze i Detroit, chociaz Skrzydla maja slabsza druzyne niz w poprzednich sezonach. no coz, moze tym razem slaby regular season ale w koncu bardziej udane playoffy? Columbus bedzie mniej beznadziejne, podobnie St.Louis ale who we kiddin'? po nie bedzie...

wasze opinie? :)

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2006-10-09, 23:10   

Penguins who? Nie no sorry, ale nie wierze w ten zespol. Chociaz lubie Pingwiny to Wings wczoraj udowodnili, ze nie potrzeba az tak wiele zeby ograniczyc Pens do minimalnej ilsoci strzalow... dodajmy do tego taki atak jakim dysponuja np. Choimiki i bedziemy miec nie 0:2, a 0:5. Mysle, ze oslabiona Atlanta tez bedzie miala niezwykle ciezko o wejscie do playoff, ale nie ma rzeczy niemozliwych. Mam nadzieje, ze pzred deadline sie wzmocnia i jakos uciulaja kilka punktow w kluczowych momentach.

Florida "Bert" Panthers pokazala juz w drugim meczu gdzie jej miejsce, szkoda, bo bylem oczarowany spotkaniem z Bostonem ;) Co do Caroliny to mysle, ze to nie jest ekipa na ten moment, ktora moze ubieagc sie o najwyzsze pozycje na Wschodzie... slabo, slabo! Juz bardziej Buffalo, ktorzy sa mocni, sa w formie, sa pewniakami. Sens tez sa mocni, ale widac, ze obecnie podforma... No i Rangersi tez powinni tym razem porzadzic a Atlantic - Philly slabe, walka na pewno bedzie raczej tylko z Brouderem i reszta bankowcow.

Zachod zostawie na pozniej :)

palo 
Lodz 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1998
Wysłany: 2006-10-10, 13:49   

ja chce poczekac kilka tygodni i wtedy sie wypowiem bo w off-season spalem i nie wiem jaka jest sytuacja :) Jedno tylko powiem - Wings sa bardzo powaznym kandydatem do Stana :D

Leszek 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wysłany: 2006-10-10, 14:54   

To może i ja się po krótce wypowiem. Na Wschodzie za faworytów uważam Rangers i Buffalo. Nie lekceważyłbym Flyers, bo ich młodzież jest ten poprzedni rok starsza i zapewne lepsza. Ciekaw jestem jak sobie poradzą młodzi wilcy z Toronto ;) .

Na zachodzie uważam, że wysoko uplasują się Nashville. Mają bardzo ciekawą drużynę z młodymi zawodnikami + doświadczeni gracze w postaci Vasicka, czy Arnotta. Jedyna rzecz, która mnie w nich wkurza to kibice, którzy sobie ubzdurali wielkie rivalry z nami i mają na tym pubkcie fioła ;) . San Jose wysoko, Minnesota może zaskoczyć, Vanocuver z Luongo może wreszcie zaczną grać jak to na nich przystało. Za to Calgary już nie tak wysoko (oby :P ). Wydaję mi się, że Red Wings mają spore szanse na to, żeby nie wygrać dywyzji, ale może pomoże to w odwróceniu klątwy, pt: "President's Trophy i PO w 1/2 rundzie" ;) .

Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2006-10-10, 18:02   

Na Wschodzie Rangers ze wzgledu na Shanahana i moja przyszla ulubiona druzyne:), mysle ze Toronto awansuje do PO, Senators i Canes nie poszaleja jak poprzednio, Niedzwiadki powinni pokazac sie znacznie lepiej niz w ostatnim sezonie, Flyers raczej cienko, Buffalo na pierwszym.

Mozna zabawic sie w jakies typowanie z punktacja, tylko pasuje wymyslec jakies reguly

Zachod kolejno SJ, Wings, Stars, Ducks, Nashville(punktowo)

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2006-10-10, 22:55   

Bajus - jak wymyslisz to daj znac - w zeszlym roku byl Mart i keck, teraz mozesz sie z Martem dogadac jak chcesz jakies wieksze typowanie regularne albo po prostu zapodac pomysl do jednorazowego typowanka :)

Bajus 

Wysłany: 2006-10-11, 18:24   

Chodzilo mi o takie jednorazowe, kazdy podaje tabele albo po osiem najlepszych zespolow, tylko trzeba jakies punkty fajnie dobrac ( np jak ktos trafi wszystkie 8 zespolow to po 4 browary od kazdego, jak ktos trafi dokladna kolejnosc np. po 7, do tego jeszcze dochodza mistrzowie poszczegolnych dywizji np. po 2. Pasuje jeszcze 7 punktow znalezc zeby do zgrzewki dobic.)
Typowanie zakonczymy przed koncem pazdziernika.

keck 
Łódź 26ers Player

Wysłany: 2006-10-11, 18:41   

Bajus napisał/a:
Chodzilo mi o takie jednorazowe, kazdy podaje tabele albo po osiem najlepszych zespolow, tylko trzeba jakies punkty fajnie dobrac ( np jak ktos trafi wszystkie 8 zespolow to po 4 browary od kazdego, jak ktos trafi dokladna kolejnosc np. po 7, do tego jeszcze dochodza mistrzowie poszczegolnych dywizji np. po 2. Pasuje jeszcze 7 punktow znalezc zeby do zgrzewki dobic.)
Typowanie zakonczymy przed koncem pazdziernika.

i jak mozna sie nie zgodzic na takie warunki? :)

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2006-10-26, 10:57   

i jakos pomysl Bajusa padl podczas jego nieobecnosci...

a co do tematu - Hamsters po prostu rzadza. najlepszy start w historii klubu (9-0-0). W sumie my im troche krwi napsulismy ale i tak dali rade. Maja niesamowicie mlody zespol. nie patrzylem w statsy dokladnie ale moze i najmlodszy? malo kto jest po 30-tce. Tylko Numminen sie wybija poza srednia z 38. latami.

Generalnie liga wydaje sie dosc wyrownana. W kazdej dywizji, nie liczac naszej i Atlantic, wykrystalizowal sie +/- lider a poza tym druzyny ida rowno. Ale jak sie patrzy teraz na tabele to wyglada jak odwrocenie tej z zeszlego sezonu. Na topie Penguins, Thrashers, Panthers, Wild. Na dole Philly, Tampa. Nie jest to regula ale widac juz spore zmiany. No i dobrze - bedzie ciewakie :)

W sumie dla nas moze tez i lepiej, zebysmy w koncu do PO weszli z jakiegos 5., 6. miejsca? :) Beda mieli wieksza presje...

keck 
Łódź 26ers Player

Wysłany: 2006-10-26, 11:57   

Yellow Squirrels radza sobie swietnie, ciekawy z kim pierwszym polegna :) . najmlodszy sespol w lidze ma chyba Pittsburgh ale glowy nie dam. Buffalo na pewno jest w czubie w tej klasyfikacji. graja fan-tas-tycz-nie. ale do playoffow dluga droga i, kto wie... Ottawa w zeszlym sezonie tez byla murowanym kandudatem do Stana a jednak...

Bajus 

Wysłany: 2006-10-26, 16:25   

Bajus napisał/a:
Pasuje jeszcze 7 punktow znalezc zeby do zgrzewki dobic.)

po dwa za trafne wytypowanie finalistow, trzy za stana(nie chce mi sie wymyslac), przeciez ma byc do konca pazdziernika.

A wiec moje typy:
1.Kolejnosc w poszczegolnych konferencjach(wg zdobytych punktow):
EAST

1.Buffalo
2.New Jersey
3.Carolina
4.Montreal
5.Ottawa
6.Toronto
7.Atlanta
8.Rangers

WEST

1.Dallas
2.Anaheim
3.Vancouver
4.San Jose
5.Detroit
6.Nashville
7.Minesota
8.Colorado

2.Mistrzowie dywizji:

EAST:

New Jersey
Buffalo
Carolina

WEST:

Detroit
Vancouver
Dallas

3.Final; Buffalo-Detroit

4.Mistrz:Detroit

jedmans 
RED WINGS

Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wysłany: 2006-10-26, 21:09   

a ja mam takie dziwne przeczucie ze w tym sezonie zamieeszają Pittsburgh i waszyngton coś tam zamieszają no ale typ na mistrza jest tylko jeden :) RW

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2006-10-26, 21:55   

niech bedzie ;)

EAST:

1. Buffalo
2. Montreal
3. Pittsburgh
4. Atlanta
5. Florida
6. Toronto
7. New Jersey
8. Carolina

WEST:

1. Minnesota
2. Dallas
3. Vancouver
4. San Jose
5. Nashville
6. Detroit ;)
7. Edmonton
8. Los Angeles

DYWIZJE EAST:

Buffalo
Atlanta
Pittsburgh

DYWIZJE WEST:

Nashville
Minnesota
Dallas

FINAL:

Pittsburgh - Detroit

STAN:

Pittsburgh 4:3 ;)

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2006-10-26, 22:15   

Imho dobrze bedzie jak Detroit dostanie sie do playoff, a wy mi tu o finalach piszecie ;)

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2006-10-27, 08:06   

z 6. miejsca, mosci Kwiacie :) no i przegrany final - przeciez jestem realista :D

Odpowiedz do tematu