| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Najtrudniejszy rywal z pozostałych drużyn

Najtrudniejszy rywal z pozostałych to:
ANA
55%
 55%  [ 5 ]
BUF
0%
 0%  [ 0 ]
OTT
44%
 44%  [ 4 ]
Głosowań: 9
Wszystkich Głosów: 9

Autor Wiadomość
Paweł 

Ulubiony Zawodnik: PD#13
Za Red Wings od sezonu: 2016/2017
Wysłany: 2007-05-11, 22:58   Najtrudniejszy rywal z pozostałych drużyn

Który z zespołów grających w dalszym ciągu o Stana uważacie za najtrudniejszy do pokonania? Czy trudniejszym przeciwnikiem będą Kaczki, czy ktoś z pary Senators/Sabres?

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2007-05-11, 23:23   

Teoretycznie w tej fazie sa same trudne zespoly - przynajmniej to tej opinii pasuje sytuacji z tegorocznych playoffow. wreszcie mamy cztery najlepsze zespoly, faworytow obstawianych przed rozpoczeciem zmagan o Puchar Stanley'a. Dlatego juz to uwazam za niezwyklosc tych playoffow... rzadko sie zdarza, aby nikt nie z czolowki zawiodl. Dlatego teraz zapowiadaja sie arcyciekawe i zaciete serie... moj glos jednak polecial do Kaczek. Mam respekt pzred tym co zrobili z Nucks i Wild - wiem, ze to byli przeciwnicy nie az tak bardzo wymagajcy [w szegolnosci chodzi mi tu o Vancouver, ktore nie mialo zupelnie nic do powiedzenia w potyczce z Anaheim]. Bardzo mocna jest Ottawa i jej Pizza Line - mimo to, salabym punktem wydaje sie byc golkiper - Emery to nie Guigere jednak.

Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2007-05-12, 00:23   

Ja takze glosowalem na Ducks. Zawsze lepiej gralo nam sie z druzynami grajacymi ofensywny hokej, a zarowno Ottawa jak i Buffalo tak graja. A jesli chodzi o Kaczki, to tam najwieksze slawy graja w formacjach obronnych. Dlatego w tej rywalizacji bedzie ciezko o bramki. Duzo bedzie zalezalo od takich zawodnikow jak Dacjuk, Zetterberg, Draper i Franzen, ktorzy potrafia wjechac ladnie w tercje obronna rywala i oddac szybki strzal z nadgarstka. Niech strzelaja, a noz cos wpadnie. Odbieglem troche od tematu, dlatego jeszcze raz powtorze ze Ducks ze wzgledu na swoja postawe w defensywie sa najgrozniejszym z ww zespolow

palo 
Lodz 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1998
Wysłany: 2007-05-12, 04:01   

ja nie mam pojecia... ale patrzac na dzisiejszy mecz i wczoraj na rywalizacje Sens - Sabres tez zaglosuje na Ducks, chociaz probka jednego spotkania jest dosc mala do generalizowania wnioskow.

Ale podobnei jak Bajus - wczoraj bylo sporo bledow obronnych, po ktorych padly bramki. Dzisiaj z przejsciem w tercje Ducks bylo ciezko. Walka na bandach tutaj i tutaj tak samo ostra no ale jakos wole nawet miec przeczucie, ze najgorsze bedzie juz za nami za kilka dni :P

a co do Emery'ego to bym tak Kwiatek nie pisal. Bramkarz Sens naprawde pokazuje klase. Jest takim Iginla tylko na bramce i jakos mnie nie wkurza jak kapitan Flames :) Dobrze broni i sie postawic potrafi (dzisiaj pokazywali jakis klip jak sie bil z zawodnikiem z pola ;) )

Rau(L) 
kibic

Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Wysłany: 2009-01-24, 10:06   

postanowiłem uaktualnić temat: dla mnie najtrudniejszym rywalem są ducks którzy często są zmorą skrzydeł a i ostatnio dorzuciłbym San Jose Scharks ze względu na walkę o fotel lidera w naszej konferencji ewentualnie Blackhawks bo zawsze jest ciężko gdy się walczy z zespołami z dywizji.
Tous ensemble on va chanter!!(ou on va tous vous enculer!!)

Paweł 

Ulubiony Zawodnik: PD#13
Za Red Wings od sezonu: 2016/2017
Wysłany: 2009-01-24, 15:46   

ten temat jest sprzed 1,5 roku...

Odpowiedz do tematu