| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
IIHF World Championship
Autor Wiadomość
jedmans 
RED WINGS

Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wysłany: 2007-04-24, 22:11   IIHF World Championship

a mozę tak troche o national :)
w piątek zaczynają sie mistrzostwa , moze nakręcić coś kto ma największe szanse itp :P :)

moim zdanie jak na te możliwośći silny skład mają gracze Kanady w których upatruje głównego kandydata do złota (General Manager : YZERMAN Steve :mrgreen: )
o 2 miejsce w finale upatrywał bym w graczach Rosjiji i Słowacji( ze wskazaniem na tych drugich :) ), no oczywiście we wszytko może wmieszać się Finlandia
zbyt dużych szans nie daje Czechom, USA i Szwedom( brak czołowych graczy , ktorzy zdobywali olimpijskie złoto z wiadomych przyczyn :lol: )

palo 
Lodz 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1998
Wysłany: 2007-04-24, 22:57   

ja tam sie na national nie znam ale wiem, ze w studentpubie beda mecze i wstep za darmo i ogladanie na duzym ekranie, wiec sie bede przechadzal :)

Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2007-04-24, 23:04   

Gdyby nie obsada bramki w druzynie Slowacji , to ich upatrywal bym w roli faworytow, bo po stronie Kanady zagraja Roloson i Ward, a jeszcze byly jakies plotki o Turco.
Pomimo tego Slowacja bedzie miec pake i powinna walczyc o medal.

Nie wiem jeszcze jaki jest sklad Rosji, troche beda pomagac im sciany, podobnie nie wiem jak z Czechami.

Od dawna wiadomo, ze Amerykance nie radza sobie dobrze na wielkich imprezach, a teraz maja zbyt mlody sklad zeby cos ugrac, ale dla tych zawodnikow gra w reprezentacji jest wielka nobilitacja i moze beda sie chcieli pokazac ducha walki(Pamietam jak Shanny ostatnio liderowal kanadzie i nie pokazal nic wielkiego).

Zawsze kibicowalem Szwedom, ale ciesze sie, ze w tym roku juz nie bede za nimi obstawial :D

keck 
Łódź 26ers Player

Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Za Red Wings od sezonu: 1000
Wysłany: 2007-04-25, 10:19   

mi sie wydaje ze podejscie szczegolnie Amerykanow do pozaNHLowych rozgrywek jest srednio ekscytujace. to po prostu jakis tam turniej co graja w nim przegrani z playoffow, nic wiecej. dlatego mysle ze Rosja, Slowacja, Czechy powinny rzadzic. no i Kanada bo jak patrze na ich roster to trudno zeby bylo inaczej :) .

keck 
Łódź 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1000
Wysłany: 2007-05-03, 19:09   

"hit" Webera na Seidenbergu <- Weber zostal za to zawieszony na 3 mecze turnieju.

tak wygladalby swiat bez hokeja...

jedmans 
RED WINGS

Wysłany: 2007-05-03, 19:36   

za ten łokieć to powinien dostać na 5 meczy

no a niemcy jakoś sobie radzą i to nawet nieźle -dziś wygrana z czechami

Strong 
Go Leafs Go..

Wysłany: 2007-05-03, 22:54   

keck napisał/a:
"hit" Webera na Seidenbergu <- Weber zostal za to zawieszony na 3 mecze turnieju.

świńskie zagranie i te 3 mecze to minimum jak dla mnie..

i jeszcze mnie pan Shea rozbroił z tekstem, że 'kto mnie zna ten wie, że nie moja gra nie jest "brudna" i to był jednorazowy wypadek'.. dowcipniś jeden :)

jedmans 
RED WINGS

Wysłany: 2007-05-13, 19:59   

no i Kanada Mistrzem Świata :)
mecz tak naprawdę zaczął się dopiero w 3 tercji
w 1 Kanada szybko uzyskała prowadzenie chociaż w strzałach było po 5, w 2 Kanadyjczycy już dominowali dorzucając 3 bramke- myślałem , że Finowie się już nie podniosą i finał będzie już bez walki
a tu prosze 3 tercja kompletna odmiana - w strzałach 11 : 4 dla Finów, po bramkach Kontiola i Miettinena ucieszyłem sie jak głupi( kibicowałem Kanadzie ;) ) ale po tym co Finowie robili w 3 tercji chciałem dogrywkę
ale niezawodny Nash (MVP turnieju) z obrońcą na plecach wywracając sie zdołał "wpaść" z krążkiem do bramki, który wcześniej trącił kijem :) no i po ptokach

Kanada mistrz - nic dodać nic ująć :) - no i 2 razy Steva pokazali :D

Tomasz 

Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2010-05-10, 14:04   

Nie ma sensu zaczynać nowego tematu, wiec wrzucam aktualizację tutaj.

Po tym jak Bengt-Ake Gustafsson (trener Szwedów) dostał wczoraj zgodę na rozmowę i próbę przekonania dotyczącą dołączenia do składu reprezentacji, dziś już wiadomo, że skusił się Ericsson, natomiast propozycję już odrzucili Zetterberg i Holmstrom (głownie powody zdrowotne). "Big Rig" ma dołączyć do ekipy jak najszybciej. Pod tym linkiem znajdziecie więcej.

Jeśli chodzi o innych graczy, to są jeszcze szanse, aby odpowiednio Filppula oraz Howard wzmocnili swoje kraje (update: obaj jednak zrezygnowali).

Raport odnośnie dwójki, która gra na mistrzostwach od początku:

Kołosow - 1 mecz (gra w pierwszej parze u boku Salei), -1, 1 SOG, TOI 14:26

Tatar - 1 mecz (mała poprawka dotycząca ice-time tym linku ), -1, 2 SOG, TOI 7:54
Ostatnio zmieniony przez Tomasz 2010-05-11, 14:01, w całości zmieniany 2 razy  

Lurtzek 

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wysłany: 2010-05-10, 20:30   

Dats dołączy do Ovcy & Co. w Niemczech

Tomasz 

Wysłany: 2010-05-10, 22:10   

Lurtzek napisał/a:
Dats dołączy do Ovcy & Co. w Niemczech

Nic dziwnego, bo pytany po zakończeniu serii z rekinami zostawiał sobie otwarta furtkę. Do tego Bykow wyszedłby z siebie, aby go ściągnąć:

Sovetsky Sport: What have you heard about Datsyuk, who's left the Stanley Cup playoffs?

Bykow: "We're buying him tickets, preparing his visa. We'll extinguish the volcano, if it's required."

Sovetsky Sport: Then he's agreed to arrive in Germany?

Bykow: "Pasha did not refuse it."

Update: Howard jednak odmówił jako powód podając fakt, że jego pachwina nie jest gotowa na kolejny wysiłek w 100%. Inni gracze wspomnieni wyżej też odmówili, więc z chętnych pozostaje dwójka Dacjuk (lot do Kolonii) i Ericsson (ot do Mannheim).

Tomasz 

Wysłany: 2010-05-13, 22:54   

Jak widać Cindy jest tak zajęty planowaniem wakacji i użalaniem się nad sobą, że odrzucił propozycję dołączenia do reprezentacji na MŚ. Jasne... ciężki długi sezon, udział w olimpiadzie, ale jeśli brakuje mu wzorów, to niech popatrzy na Owieczkina, Kowalczuka, czy Dacjuka, a teraz także Małkina i Gonczara.. Żaden z nich nie robi wymówek... ale cóż, po zdobyciu GWG w Vancouver opinia społeczna i tak zwolni go z odpowiedzialności. A szkoda, bo mógłby udowodnić, że ma jaja i zapomniał już o słabej grze w drugiej rundzie.

Z innych newsów. Norweski sztab zdecydował się jednak na ściągnięcie Tollefsena (miał nie grać nawet jak wygaśnie ciążące na nim zawieszenie).

Ericsson po raz pierwszy od czasów gry w hokejowej szkółce w Vita Hasten, miał okazję poczuć bardziej rodzinną atmosferę. Radość nie trwała długo, bo upłynęły zaledwie 42 sekundy (według oficjalnego raportu, bo w sieci krążą też informacje o 44), a jego starszy brat Jimmie nabawił się kontuzji kolana.

Bykow w wywiadzie, dla jednego z rosyjskich portali potwierdził, że po problemach z wizą (strefa szengen) Dacjuk dołączy do ekipy w piątek. Podrzucam jeszcze link do dwóch tłumaczeń wywiadu z "Paszą": http://blog.mlive.com/sna..._datsyu_21.html
Ostatnio zmieniony przez Tomasz 2010-05-14, 17:39, w całości zmieniany 1 raz  

Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Hronek, Filip Zadina
Wysłany: 2010-05-14, 11:03   

redwhitealumni napisał/a:
Jak widać Cindy jest tak zajęty planowaniem wakacji i użalaniem się nad sobą, że odrzucił propozycję dołączenia do reprezentacji na MŚ. Jasne... ciężki długi sezon, udział w olimpiadzie, ale jeśli brakuje mu wzorów, to niech popatrzy na Owieczkina, Kowalczuka, czy Dacjuka. Żaden z nich nie robi wymówek... ale cóż, po zdobyciu GWG w Vancouver opinia społeczna i tak zwolni go z odpowiedzialności. A szkoda, bo mógłby udowodnić, że ma jaja i zapomniał już o słabej grze w drugiej rundzie.

To cindy już nie chce się dostać do TGC? Po zdobyciu złota na IO mówił że gdy tylko będzie okazja pojechać na MŚ to pojedzie i zdobędzie mistrzostwo... :P

Tanik 

Ulubiony Zawodnik: Tyler Bertuzzi / Darren McCarty
Za Red Wings od sezonu: 97-98
Wysłany: 2010-05-14, 12:33   

moze myslal, ze mistrzostwa sie juz skoncza, a on bedzie dalej gral w finale P. Stanleya :D a tu dzieki Habs maly psikus :D

Tomasz 

Wysłany: 2010-05-14, 13:29   

Wczorajszy rzut karny i bramka w wykonaniu Tatara w spotkaniu z Kazachstanem.

http://www.youtube.com/wa...player_embedded

Odpowiedz do tematu