| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
NHL 2011/12
Autor Wiadomość
Tanik 

Ulubiony Zawodnik: Tyler Bertuzzi / Darren McCarty
Za Red Wings od sezonu: 97-98
Wysłany: 2012-02-16, 10:10   

Jak im sie uda, to beda mogli dodac sobie znowu przydomek 'mighty' do nazwy :D

Tomasz 

Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2012-02-16, 17:41   

Roggi napisał/a:
Szesc punktow straty i 25 meczow do rozegrania, uda sie Kaczorom?
Choc ich nie lubie to bylaby to piekna sprawa dla Bruce'a Boudreau.

Znowu zaczynasz krucjatę, jak miało to miejsce roku temu z :njd: ?

Aż mnie kusi, aby ponownie podrzucić link do tych zestawień, na które nie chciałeś spojrzeć w zeszłym roku. ;)

Więc proszę. Oto aktualne spojrzenie --> KLIK

bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wysłany: 2012-02-17, 22:50   

To by było zdecydowanie coś , gdyby Ducks weszli do PO. Problem w tym , ze o 8 miejsce walczy 8 ekip i każdy gra z każdym a jak ciężko jest na zachodzie wszyscy wiemy. Sytuacja Diabłów w poprzednim sezonie była dużo gorsza , ale nie wiem czy w przypadku Ducks nie będzie tak jak w kolarstwie , gdy wspinasz się pod górę i jesteś 2 metry od uciekających a jednak są nieuchwytni. W sumie do końca RS daleko i jeszcze wiele może się zdarzyć , ale jeśli Ducks chcą grać w PO nie mogą sobie pozwolić na najmniejszy błąd.

Hubert 

Ulubiony Zawodnik: Zetterberg
Wysłany: 2012-02-19, 20:38   

:pit: podpisał nowy kontrakt z Nealem. 6 letnia umowa warta 30 mln $ z cap hitem 5 mln.

piotras1985 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 97/98
Wysłany: 2012-03-09, 15:34   

Czy ktoś coś więcej wie na temat możliwości powrotu spalonego na czerwonej? Pojawiło się za oceanem kilka dyskusji na ten temat, coś jest na rzeczy?

Roggi 

Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wysłany: 2012-03-09, 16:42   

Blues wreszcie graja na miare swego potencjalu i Strong musi miec niezla radoche ;) . Ogladalem ich mecz z Sharks i od lat nie widzialem tak bezradnych szprotek. Znalazl sie zespol rownie utalentowany, o podobnych warunkach fizycznych, a dodatkowo zdecydowanie szybszy i San Jose oddali raptem w HP zaledwie 19 strzalow na bramke :mrgreen: .
Teraz tylko pytanie czy beda w stanie wrzucic jeszcze wyzszy bieg w PO i tam rowniez namieszac , czy tez po rewelacyjnej regularce przyjdzie rozczarowanie.

Predators w pierwszej rundzie jakos dobrze mi sie kojarza :troll: . Choc kosci nam poobijaja to Howard zbytnio sie raczej nie napracuje.
Z drugiej strony przykro bedzie znow zajac miejsce za Sharks w tabeli konferencji majac 15 punktow wiecej!
Wiec zacznijcie do cholery walczyc :roll: .

Tanik 

Wysłany: 2012-03-09, 18:02   

Roggi napisał/a:
Blues wreszcie graja na miare swego potencjalu i Strong musi miec niezla radoche ;)

A co Strong ma wspólnego z Blues ? Chyba, ze cos mnie ominelo :D

Lurtzek 

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wysłany: 2012-03-09, 19:29   

Tanik napisał/a:
A co Strong ma wspólnego z Blues ? Chyba, ze cos mnie ominelo :D

Silny kibicuje :tor: i :stl:

Roggi napisał/a:
Z drugiej strony przykro bedzie znow zajac miejsce za Sharks w tabeli konferencji majac 15 punktow wiecej!

Sharks to niech lepiej zaczną walczyć, bo w takim tempie nie wejdą do PO :troll:

piotras1985 napisał/a:
Czy ktoś coś więcej wie na temat możliwości powrotu spalonego na czerwonej? Pojawiło się za oceanem kilka dyskusji na ten temat, coś jest na rzeczy?

Paru GM chciałoby takiego powrotu (bo podobno zwolni to grę i będzie mnie wstrząśnień mózgu), ale w najbliższym czasie nic w tej materii się nie zmieni. Lepiej by zrobili jakby się zastanowili nad instigator rule

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2012-03-09, 22:10   

Co da ponowne wprowadzenie 2 line pass, gdy Kronwall hituje rywali pod bandą w swojej tercji albo w ich tercji, gdy ci prowadzą krążek? Co da 2LP w sytuacji, gdy obrońca "wgniata" rywala w bandę za własną bramką?

Lepiej niech pomyślą nad rozwiązaniem problemów związanych z pogonią za krążkiem, który był wybity na uwolnienie.

Tanik 

Wysłany: 2012-03-09, 23:33   

Takie rozwiazanie juz jest - nazywa sie 'no-touch icing' i osobiscie mnie doprowadza do bialej goraczki, gdy to ogladam. :D I jakos nie wyobrazam sobie jak to by mialo byc inaczej rozwiazane. Chyba, ze jakos drastycznie zmienia ten przepis.

A podania przez 2 linie nie wprowadza, bo widowisko na tym ucierpi - gra stanie sie wolniejsza, kibice beda narzekac, a przez to bedzie mniej dziengow. Takze nie widze takiej mozliwosci.

bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wysłany: 2012-03-10, 01:22   

Dla mnie ten przepis podania przez dwie linie był koszmarny. Strasznie zwalniał grę i , gdyby do tego powrócono mocno bym się zdziwił. Nie wiem za bardzo jaki przepis , by mógł pomóc , ale z tymi wstrząśnieniami mózgu coś trzeba zrobić

piotras1985 

Wysłany: 2012-03-10, 09:28   

Czytając o pomysłach zmian w przepisach przed spotkaniem GM-ów trafiłem też na pomysł naszego Hollanda na temat nowej formy rozgrywania dogrywki. Miało by to być coś na zasadzie 2x5 min. Pierwsze pięć minut 4vs4, kolejne pięć min 3vs3. Jeśli to nie da rozstrzygnięcia to wtedy karne. Jeśli chodzi o penalty w przypadku 3vs3 to drużyna w przewadze dostaje czwartego gracza na 2 min.

Jak dla mnie to brzmi to całkiem ciekawie. 3 na 3 daje sporo luzu na lodzie. Ponoć od dwóch lat to testowali i zazwyczaj padała bramka. Ogranicza to SO który jest trochę loterią. Premiuje to zwłaszcza drużyny dobrze wyszkolone technicznie, takie jak my :)

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Wysłany: 2012-03-10, 12:05   

Ja nic złego w karnych nie widzę, dlatego nie rozumiem potrzeby, by ograniczać liczbę meczów rozstrzygających się właśnie tą metodą. Fakt o loteryjności karnych do mnie nie przemawia, bo w takich samych kategoriach można spoglądać na cały mecz - masz słabych strzelców - zdobycie bramki będzie trudne, masz słabego bramkarza - możesz stracić wiele bramek. A co wtedy, gdy pośliźniesz się niczym Setoguchi lub Nash przy próbie wykonania karnego? To samo, gdy twój obrońca przewróci się na niebieskiej, a krążek przejmie napastnik rywala - masz kłopoty :P

@Tanik:

Przepis "no-touch icing" dominuje w Europie. Ale w NHL zapewne nie skopiują żywcem tego przepisu, tylko raczej spróbują wymyślić coś, co będzie w dalszym ciągu widowiskowe, ale równocześnie bezpieczniejsze - może, jak słyszałem, wyścig o krążek będzie się kończył na buliku? Pożyjemy zobaczymy.

piotras1985 

Wysłany: 2012-03-10, 13:18   

Z naszego punktu widzenia karne są całkiem spoko :) Mamy tylko 3 OTL. Świadczy to o tym że lubimy więcej miejsca na lodzie, a i z karnymi nie było problemów. Nie pamiętam dokładnie, ale poza tymi trzema całkiem sporo dogrywek i karnych udało się nam zamienić na 2 pkt.

Myślę że 3 na 3 może dać nam dodatkowe 5 min na strzelenie bramki, a jak się nie uda to nadal nie musimy się specjalnie martwić bo jak widać z karnymi nie mamy problemu.

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Wysłany: 2012-03-12, 15:56   

Na Mlive można przeczytać, że Holland nie będzie nic proponować na spotkaniu GM-ów. Niemniej jednak, pojawiła się opcja powrotu spalonego na czerwonej... WTF?!

Jedynymi zmianami na plus, byłoby wprowadzenie hybrydowej wersji uwolnienia (wyścig do bulika - kto go wygra, ten niejako "dotknął" krążek) oraz odpuszczenie trapezu za bramką.

Odpowiedz do tematu