| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
NHL 2011/12
Autor Wiadomość
Tomasz 

Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2011-10-28, 17:19   

bukaj22 napisał/a:
Co za mecz Flyers vs Jets ! Aż mi szczęka opadła na podłogę. No , no to są dopiero emocje. Widzę , ze Jets sobie radzą z mocniejszymi ekipami. Ograli Pens a teraz Flyers.

Niech grywają kogo chcą. Do PO i tak nie wejdą?

bukaj22 napisał/a:
Ogólnie zastanawia mnie postawa Canucks w tym sezonie , którzy zaczęli mocno średnio i coś często rotują bramkarzami. Jestem ciekaw jaki to będzie dla nich sezon.
Luongo jakiś taki ospały jest i ogólnie na lodzie wygladają lekko śpiąco.

Hubert napisał/a:
Nucks często rotują bramkarzami z jednego podstawowego powodu: 5,3 mln $ jakie zajmuje kontrakt Roberto, który jest nieadekwatny do tego co prezentuje. W zeszłym sezonie miał staty na poziomie 2.11 GAA i 0.928%, Schneider był niewiele gorszy. W tym sezonie Cory broni dużo lepiej od Lu, a dostaje 900. tys $. Kanuki same się wkopały podpisując dwunastoletni kontrakt na 64 mln z NTC. Patrząc na pozostałe kontrakty bardzo mnie zastanawia 4.6 mln dla Bieksy.

Wiecie co panowie. Powiedziałbym, że w Kolumbii Brytyjskiej pewnie mają więcej wiary w Luongo, niż w Detroit sądzi się o Howardzie. Nie będę jednak burzył waszej wizji. Wywód o kwotach kontraktów, także jest co najwyżej nieadekwatny, gdy używa się go jako argumentu. Lu jest weteranem o bogatym doświadczeniu, a Cory wciąż bramkarzem na dorobku, więc wytłumaczcie mi w jaki sposób ich obecne zarobki powinny "zamienić się miejscami". Co więcej stale słyszę (także od samego zainteresowanego), że od lat jest tzw. slow starterem (może jakiś ich fan zweryfikuje), czyli grajkiem, którego forma rośnie razem z rozwojem sezonu.

Mnie takie pieniążki dla Bieksy wcale nie zastanawiają. Są wynikiem praw wolnego rynku i roli (minut) jaką pełni. Na kogoś musieli się zdecydować.

Niech się tutaj nikt nie zdziwi czytając powyższe akapity. Mnie problemy Orek naturalnie cieszą i nie mam nic przeciwko, aby cały sezon skończył się kolejnym rozczarowaniem.

Paweł 

Ulubiony Zawodnik: PD#13
Za Red Wings od sezonu: 2016/2017
Wysłany: 2011-11-10, 16:06   

Video #1

Video #2

Jakiś nowy bug w grze od EA Sports? Nie, to TBL vs PHI. Jeśli było tego więcej, to musiał być megafascynujący mecz :troll:

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2011-11-10, 19:24   

Słyszałem coś, że Tampa grała trapem, ale nie sądziłem, że mecz był aż tak żenujący...

Tomasz 

Wysłany: 2011-11-10, 23:16   

Prawdę mówiąc widziałem akurat ten fragment wczorajszego meczu przed pójściem spać. Chyba nie do końca wiem dlaczego wszyscy łącznie z mediami nazywają to żenadą. Wyglądało to raczej komicznie, a sam jako bezstronny obserwator zarzuciłbym graczom Lotników brak chęci ataku. W końcu najbardziej podobał mi się i tak Guy Boucher, który twierdził, że w danym momencie taki właśnie był gameplan. ;)

bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wysłany: 2011-11-11, 23:12   

Jestem zdania , że trzeba taką grę jaka zaprezentowała Tampa w meczu z Flyers negować. W ten sposób zabija się hokej.

Tanik 

Ulubiony Zawodnik: Tyler Bertuzzi / Darren McCarty
Za Red Wings od sezonu: 97-98
Wysłany: 2011-11-12, 12:35   

a ja jestem zdania, ze Flyers pokazali jak sie gra jak sie nie ma jaj...

a przy takim zachowaniu to powinna byc kara za opoznianie gry dla jednej i drugiej druzyny i by byl koniec przedstawienia

Tomasz 

Wysłany: 2011-12-09, 14:36   

Nie jest to może mega wiadomość, ale TSN od jakiegoś czasu wrzucił na stronę listę grajków , którzy zostali zawieszeni w tym sezonie.

Ale dlaczego o tym wspominam. Ostatnio miałem okazję właśnie na tej stronce zobaczyć jakieś wideo w którym "gadające głowy" rozprawiały o tym jakim to "czystym" i kompletnym graczem staje się "śmieć". Dobre sobie, bo choćby na tej liście przecież jego nazwisko już widnieje, a kto wie czy to nie koniec. :P

bukaj22 

Wysłany: 2011-12-13, 12:23   

Myślę , że zwolnienie Murraya było dość pochopna decyzją. Faktem jest , że Kings wzmocnili się , ale czasem nie wszystko idzie gładko jak po maśle. Na pewne rzeczy trzeba trochę więcej czasu.

A wy co o tym myślicie?

Tomasz 

Wysłany: 2011-12-13, 20:46   

bukaj22 napisał/a:
Myślę , że zwolnienie Murraya było dość pochopna decyzją. Faktem jest , że Kings wzmocnili się , ale czasem nie wszystko idzie gładko jak po maśle. Na pewne rzeczy trzeba trochę więcej czasu.

A wy co o tym myślicie?

Niekoniecznie. Faktem jest, że zespół nie spisywał się tak, jak od niego oczekiwano. Kibicem :lak: nie jestem, wiec to tylko moja opinia.

Jasne kilka spotkań wypadło klubowym gwiazdom, czy weteranom, ale to nie usprawiedliwia zdobycia "tylko" 30 oczek. Ostatnie miejsce w lidze jeśli chodzi o średnią liczbę bramek strzelonych na mecz raczej optymizmem nie napawa. Analogicznie taki element jak PP ma się nie lepiej. Nienajlepiej jeśli chodzi ratio, gdy na lodzie jest wyrównana liczba zawodników (5-na-5).

Całość kładzie się cieniem na całkiem dobrym sezonie w wykonaniu Quicka, który jest mocnym kontrkandydatem dla Howarda, gdy chcemy myśleć o obsadzie bramki Amerykanów choćby na kolejnych IO w Soczi (2014). Mowa oczywiście o "załapaniu się" do kadry.

Bez zagłębiania się w szczegóły (bo tych nie znam) jest kilka aspektów, które zwyczajnie nie działają tak, jak powinny. Ktoś musiał zapłacić głową. Choć łącznie blok obronny :lak: strzelił tylko o sześć trafień mniej, niż liderzy w tym względzie. ;)

Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Hronek, Filip Zadina
Wysłany: 2011-12-16, 21:11   

Chyba mamy 'save of the year' w wykonaniu Cama Warda :)

Roggi 

Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wysłany: 2012-01-10, 15:22   

Czytaliscie jakie problemy w Pingwilandzie :mrgreen: . Brak :pit: w PO bylby chyba zbyt piekny, ale moze Shero gdy zespol bedzie dalej balansowal na granicy awansu odda za duzo za ewentualne wzmocnienia do ataku.

bukaj22 

Wysłany: 2012-01-11, 16:31   

Znając życie , to Shero pewnie zrobi jakiś deal jak z Nealem... Swoją drogą gdyby nie weszli do PO , to by było coś.. :D Do końca sezonu jeszcze daleko , ale szpital mają ogromny i w ostatecznym rozrachunku...

Tak sobie myślę , że pod kreską są też Caps i gdyby i oni nie weszli do PO było by ciekawie. :D

Gdyby Caps do PO nie weszli , to darujmy sobie Sjomina. Bierzmy Owce :D

bukaj22 

Wysłany: 2012-01-16, 23:27   

Zaskakuje mnie w tym sezonie Ottawa. Przed sezonem wydawało się , ze ciężki może być dla nich ten sezon , bo na papierze ofensywa nie powalała.

Tymczasem mają 56 punktów i jak na razie biją się skuteczniej o PO od Caps. :D

Trzecia młodość przeżywa Alfredsson zresztą podobnie jak i Spezza. W dodatku Michalek i Greening tez całkiem dobrze się sprawują.

MacLean wszystko jak na razie fajnie układa i w sumie można powiedzieć , że Babsowi rośnie kolejny trener , którego może być ciężko ograć :D

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2012-01-16, 23:37   

Ottawa odbiła się jakiś czas temu od dna, złapała drugi oddech i póki co wszystko chodzi, jak w dobrze naoliwionej maszynie. Ofensywa gra swoje, a Karlsson na niebieskiej to dodatkowa ogromna wartość dodana, która przekłada się później na punkty, tak jego, jak i zespołu.

No i Anderson od kilku(nastu) meczów gra piekielnie dobrze. Mam go w swoim zespole na Yahoo (Karlssona zresztą również), więc posiadam podgląd z pierwszej ręki ;)

Roggi 

Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wysłany: 2012-02-16, 06:31   

Szesc punktow straty i 25 meczow do rozegrania, uda sie Kaczorom?
Choc ich nie lubie to bylaby to piekna sprawa dla Bruce'a Boudreau.

Odpowiedz do tematu