| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
NHL 2011/12
Autor Wiadomość
Tomasz 

Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2011-10-19, 19:59   NHL 2011/12

Jakoś tak mam, że interesują mnie losy tylko jednej ekipy (sic!).

Nie obejdzie się jednak bez tematu zbiorczego dla całej ligi. Osobiście mam się z czego śmiać, gdy spoglądam na początek sezonu :van: , :sjs: czy nawet :cbj: . Z kolei do najprzyjemniejszych widoków nie należy katusze jakie w swoim pierwszym sezonie w roli "sternika" przechodzi i przechodzić będzie Paul MacLean ( :ott: ). Taką małą niespodzianką dla mnie są dotychczasowe poczynania :tor: . Czyżby "Liście" zasłużyły na awans do fazy playoff? Biegunowo odległy początek rywalizacji dla aktualnych mistrzów ( :bos: ), także nie był chyba do przewidzenia.

W każdym razie tegorocznego "soloneza" czas zacząć Panowie i Panie. :P

A już najbardziej frapująca jest perspektywa lektury twórczość nadwornego malkontenta... ;)

bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wysłany: 2011-10-20, 16:33   

Jak dla mnie Sharks mocno się osłabili i może im się tak różnie układać.

Kompletnie zaskoczyła mnie postawa Canucks gdzie skład się przecież nie zmienił zbytnio a jednak coś tam jest nie tak... Może rozpamiętują jeszcze Finał o Stana?

Świetny początek Flyers i nie spodziewałem się tego , ze aż tak dobrze zaczną. Bryz na razie się trzyma i wyglądają mocno.

Ciekawy hokej prezentują Oilers i Islanders choć Ci pierwsi maja problemy w obronie.
Wyspiarze widzę , że grają z rozmachem i mimo problemów z halą i związanymi z tym zawirowaniami zespół prezentuje się całkiem , całkiem...

Poniżej oczekiwań też Predators na początku sezonu. Spodziewałem się , że trochę lepiej rozpoczną rozgrywki.

Bruins chyba są jeszcze w zimowym śnie i na lodzie sprawiają wrażenie jak by nie wiedzieli do końca co się dzieje.

Ogólnie rzecz biorąc sezon zapowiada się ciekawie :} Dobrze , ze już się ten sezon rozpoczął , bo dłużyło się straszliwie bez hokeja. :D

Hubert 

Ulubiony Zawodnik: Zetterberg
Wysłany: 2011-10-20, 17:19   

Wątpię żeby Sharks się osłabili. Pozyskali Burnsa i Havlata oddając White'a i Heatlyego. Oprócz tego żaden z cokolwiek znaczących zawodników nie odszedł. Chyba że Setoguchi był taką podporą klubu. Mają poprostu przejściowy kryzys który będziemy mieć i my i Toronto i reszta zespołów.

Roggi 

Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wysłany: 2011-10-21, 01:59   

Bukaj, jezeli Sharks sie oslabili to ja chce zeby Wings tez sie tak oslabili :mrgreen: . To nie jest kwestia tego czy, tylko kiedy ta druzyna zaklika i zacznie wygrywac seriami.
Heatley to przeplacona zakala :lol: i predzej szczeznie w Wild niz ktos go stamtad wezmie.
Zarowno Burnsa jak i Havlata widzialbym w trykocie Detroit wiec teraz moge jedynie spojrzec zazdrosnym okiem.

Na papierze i w praniu najmocniej wygladaja Caps, gwiazdy w skladzie, bardzo dobre ruchu kadrowe latem plus obiecujaca mlodziez, chcialoby sie powiedziec jak nie w tym roku to chyba juz nigdy.

Dobrze zapowiada sie ta przebudowa w Filadelfii, zrezygnowali z zespolu na teraz na rzecz druzyny na lata. Co innego w Edmontom, tam zabrali sie do tego od dupy strony :lol: ,bez dobrego bramkarza i obroncow nawet i 10 wysoko wybranych napastnikow nie pomoze.

Ja natomiast zlapalem ostatnio bakcyla na :fla: , ekipa zlozona z graczy niechcianych badz niespelnionych zapewne i w tym roku znajdzie sie poza PO tym niemniej pokibicowac mozna.

red wing 
LET'S GO RED WINGS!

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1998-1999
Wysłany: 2011-10-21, 10:23   

Roggi napisał/a:
Na papierze i w praniu najmocniej wygladaja Caps, gwiazdy w skladzie, bardzo dobre ruchu kadrowe latem plus obiecujaca mlodziez, chcialoby sie powiedziec jak nie w tym roku to chyba juz nigdy.

dokładnie ja tez na nich stawiam i moim zdaniem w finale zagrają z :chi: ale obym sie pomylił:)

Roggi 

Wysłany: 2011-10-23, 03:20   

Kolejny idiotyczny trade :fla: .Najpierw Chicago,a teraz Vancouver robi ich w konia. Gdyby nie ta nasza filozfia budowania druzyny mozna by bylo spokojnie za worek krazkow wyrwac im np. Markstroma, gosc jest niczym Optimus Prime z Transformers :mrgreen:

RadeKas 
:troll:

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wysłany: 2011-10-23, 12:11   

Zmienia sie w ciezarowke?

Roggi 

Wysłany: 2011-10-23, 13:07   

Jest jak ciezarowka :lol:

Tomasz 

Wysłany: 2011-10-23, 13:47   

Roggi napisał/a:
Kolejny idiotyczny trade :fla: .

Sam już nie wiem. Może najbardziej logicznym będzie teza o salary dump? W końcu :van: będzie musiało zapłacić 2,175 mln Reinprechtowi za grę na farmie, a :fla: chcą dograć sezon jak najmniejszym kosztem.

Tanik 

Ulubiony Zawodnik: Tyler Bertuzzi / Darren McCarty
Za Red Wings od sezonu: 97-98
Wysłany: 2011-10-23, 13:52   

Jak go nie chca, to moga co rusz pchac go przez waivers, jak go nawet ktos wezmie, to beda placic za niego raptem polowe :D

Roggi 

Wysłany: 2011-10-25, 14:14   

Ze tez Hakan Andersson nie polecil nam Markstroma, zamiast Szweda wybralismy jak sie nie myle w tym drafie McColluma (niech mnie Tomasz poprawi jak sie myle).
Ciekawe jak sie potoczy jego kariera w NHL, bo w tych kilku meczach w jakich go widzialem mial prawdziwe wejscie smoka. Nie tylko zaslania swym cialem cala bramke :lol: , ale jak na te warunki fizyczne ma dobra koordynacje.

RadeKas 
:troll:

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wysłany: 2011-10-25, 15:34   

Tomasz nie jestem, ale tak wzielismy McColluma kiedy dostepny byl Markstrom. Na dodatek Szwed byl wyzej ceniony i przed i po drafcie. To byl stu procentowy "brain fart" w wykonaniu naszej organizacji. Inna sprawa, ze nie ma co zwalac na Hakana, bo nie wiadomo czy ten pick nalezal do niego. Podejrzewam, ze predzej mozemy obwiniac Nilla, bo Hakan chyba nie dostaje do dyspozycji pierwszej rundy.

Tomasz 

Wysłany: 2011-10-27, 11:41   

RadeKas napisał/a:
Tomasz nie jestem, ale tak wzielismy McColluma kiedy dostepny byl Markstrom. Na dodatek Szwed byl wyzej ceniony i przed i po drafcie. To byl stu procentowy "brain fart" w wykonaniu naszej organizacji. Inna sprawa, ze nie ma co zwalac na Hakana, bo nie wiadomo czy ten pick nalezal do niego. Podejrzewam, ze predzej mozemy obwiniac Nilla, bo Hakan chyba nie dostaje do dyspozycji pierwszej rundy.

Nie ma co "zwalać" na kogokolwiek. Nie wszystko musi być perfekcyjne. Podobnie jak ten wybór.

Jasne Szwed w poprzednim sezonie stał najmłodszym bramkarzem debiutującym w barwach :fla: (23 stycznia, zastępując Clemmensena). Jednak niedługo po tym zdecydowano, że jego miejsce jest jednak w AHL, gdzie nabawił się paskudnej kontuzji kolana. Co więcej tego udanego początku obecnej kampanii mogłoby nie być, gdyby nie uraz właśnie Clemmensena, który pierwotnie miał wspierać Theodore.

bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wysłany: 2011-10-28, 10:07   

Co za mecz Flyers vs Jets ! Aż mi szczęka opadła na podłogę. No , no to są dopiero emocje. Widzę , ze Jets sobie radzą z mocniejszymi ekipami. Ograli Pens a teraz Flyers.

Ogólnie zastanawia mnie postawa Canucks w tym sezonie , którzy zaczęli mocno średnio i coś często rotują bramkarzami. Jestem ciekaw jaki to będzie dla nich sezon.
Luongo jakiś taki ospały jest i ogólnie na lodzie wygladają lekko śpiąco.

Hubert 

Ulubiony Zawodnik: Zetterberg
Wysłany: 2011-10-28, 15:03   

Nucks często rotują bramkarzami z jednego podstawowego powodu: 5,3 mln $ jakie zajmuje kontrakt Roberto, który jest nieadekwatny do tego co prezentuje. W zeszłym sezonie miał staty na poziomie 2.11 GAA i 0.928%, Schneider był niewiele gorszy. W tym sezonie Cory broni dużo lepiej od Lu, a dostaje 900. tys $. Kanuki same się wkopały podpisując dwunastoletni kontrakt na 64 mln z NTC. Patrząc na pozostałe kontrakty bardzo mnie zastanawia 4.6 mln dla Bieksy.

Odpowiedz do tematu