| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Integracja
Autor Wiadomość
Tomasz 

Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2012-04-01, 15:26   

Valaaray napisał/a:
Tomasz napisał/a:
.
Was do Tych.

Wybacz, że poprawiam, ale Tychów sie pisze ;)

Masz rację. Teraz wyszło jaki to ze mnie poliglota. ;)

Valaaray napisał/a:
Tańszej w sensie noclegu. Same koszty związane z podróżą nie są duże.

No wiesz. Opcję z agroturystyką już przerabialiśmy. :P

A tak na poważnie to niestety taki pobyt musi trochę kosztować. Nie są to jednak sumy astronomiczne. Nawet dla osób "na dorobku". Jedna lub dwie doby w miejscowym hotelu są realne chyba dla wszystkich z wyjątkiem niepełnoletnich użytkowników.

Dla mnie to bardziej komfortowe, niż zwalanie się komuś znajomemu na głowę, tylko dlatego, że mieszka w docelowym miejscu. I od razu sprostowanie. Sam nie mam takich kontaktów, ale podałem taką możliwość jako przykład.

Paweł - Wyraźnie widzę naturę biesiadnika. Nie ma innej możliwości, bo argumentów tutaj sporo. ;)

Dobra poddaję się. Jutro poniedziałek. Mam dzwonić i pytać o łączne koszty wynajęcia domku w jakiejś ładniejszej okolicy? A tutaj tylko dogramy termin tak aby przypadał idealnie na czas wolny od rozgrywek (po 1 lipca, a przed obozem we wrześniu)?

Paweł 

Ulubiony Zawodnik: PD#13
Za Red Wings od sezonu: 2016/2017
Wysłany: 2012-04-01, 15:55   

@ Tomasz

Nie chodzi tutaj o to, jaką kto ma naturę, tylko o to, jakie są możliwości finansowe i czasowe większości. Wydaje mi się po prostu, że prędzej taki zlot ma szanse realizacji np. w wakacje lub jakiś długi weekend (7-10 czerwca?) niż akurat wtedy, gdy rozgrywane są PO.

Nie wiem też czy jest sens, abyś szukał już teraz "miejscówki", bo najpierw powinni się wyraźnie zdeklarować chętni - kto chciałby się na taki zlot wybrać i jakie terminy najlepiej by mu pasowały.

Tomasz 

Wysłany: 2012-04-01, 18:37   

Wracamy w takim razie do punktu wyjścia. Kilka deklaracji było, ale to wciąż za mało. Z mojej perspektywy około tuzina chętnych osób to minimum. Oczywiście nadal obowiązuje sztywne +18 wiosen na koncie. W końcu nikt nikogo nie będzie niańczył. ;)

Paweł 

Wysłany: 2012-04-01, 19:20   

No to Panie i Panowie czekamy do 15 kwietnia na konkretne deklaracje: kto ma ochotę się spotkać, jakie terminy Wam najlepiej odpowiadają, czy przyjedziecie sami/z osobą towarzyszącą itp.

Jak się znajdzie minimum 10-12 osób, to Tomasz zacznie szukać miejscówki i zbierać zaliczki :) .

Jan 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 1997
Wysłany: 2012-04-01, 23:51   

Ja nadal jestem zainteresowany spotkaniem zlotowym takze Tomasz nie jestes odosobniony w tym temacie :lol:

Valaaray 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg, Jimmy Howard
Za Red Wings od sezonu: 2010-2011
Wysłany: 2012-04-06, 13:40   

7-10 czerwca wydaje się być dobrym pomysłem, tylko pytanie, czy jakoś blisko tej daty nie zaczynają się te śmieszne zawody tych śmiesznych piłkarzyków? I czy ewentualnie to nie miałby wpływu na dostępność jakiś miejsce noclegowych?

kabuu 

Ulubiony Zawodnik: Pavel Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2011/2012
Wysłany: 2012-04-07, 11:43   

Jestem tutaj w sumie nowy ale zainteresował mnie ten cały zlot ;)
Osobiście 7-10 czerwca by mi pasował. Co prawda mam wkrótce później egzamin zawodowy, ale trzeba się wyluzować ;)

Co do zakwaterowania to proponuję coś w stylu takich domków:
http://www.szukamnoclegu....jecia,9665.html

http://www.szukamnoclegu....jecia,6260.html

lub... uwaga - pole namiotowe. Powrót do natury, te sprawy. Tylko trzeba zaplanować odpowiednio, biorąc pod uwagę warunki pogodowe ;p

Co do lokacji - również jestem z pobliża Tychów, ale nie ma znaczenia gdzie pojadę dla mnie.

Valaaray 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg, Jimmy Howard
Za Red Wings od sezonu: 2010-2011
Wysłany: 2012-04-08, 21:03   

to ja od siebie powiem, że wstępnie się piszę, mam nadzieję, że nic nie wyskoczy po drodze ;)

bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wysłany: 2012-04-13, 23:50   

Jeśli o mnie chodzi , to jestem oczywiście zainteresowany zlotem. Podzielam jednak obawy Val odnośnie znalezienia lokum w tym terminie. Ten rok jest przepełniony dużymi imprezami. Najpierw Euro no a pózniej IO. Sporo tez będzie zależało od ceny za dobę , ale wstępnie jestem na "tak". :}

Tomasz 

Wysłany: 2012-04-16, 15:19   

Paweł napisał/a:
No to Panie i Panowie czekamy do 15 kwietnia na konkretne deklaracje: kto ma ochotę się spotkać, jakie terminy Wam najlepiej odpowiadają, czy przyjedziecie sami/z osobą towarzyszącą itp.

Jak się znajdzie minimum 10-12 osób, to Tomasz zacznie szukać miejscówki i zbierać zaliczki :) .

Termin minął i jak widzę nie znalazła się zwarta grupa. W takiej ilości, aby to miało sens.

Zarzucam więc pomysł ze swojej strony. Trudno.

Harry Otton III 
Detroit Red Wings

Ulubiony Zawodnik: Nicklas Lidstrom, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 21-20p.n.e
Wysłany: 2012-04-16, 16:11   

Oh Tomasz. Zbyt szybko rezygnujesz. Większość zapewne nie wie co ma wtedy zaplanowane jeszcze i pewnie też przeraziły ich ceny w tym okresie (choćby na Euro).

Pozatym po co sztywnie trzymać się takiego deadline'u to nie kontrakt na grube miliony,żeby tak sztywnie postępować.

A jaka grupa osób by Cię satysfakcjonowała?

Paweł 

Wysłany: 2012-04-16, 16:51   

bukaj22 napisał/a:
Jeśli o mnie chodzi , to jestem oczywiście zainteresowany zlotem. Podzielam jednak obawy Val odnośnie znalezienia lokum w tym terminie. Ten rok jest przepełniony dużymi imprezami. Najpierw Euro no a pózniej IO.

Harry Otton III napisał/a:
Oh Tomasz. Zbyt szybko rezygnujesz. Większość zapewne nie wie co ma wtedy zaplanowane jeszcze i pewnie też przeraziły ich ceny w tym okresie (choćby na Euro).

Macie jakąś obsesję z tym Euro? To tylko cztery miasta i ewentualnie jakieś miejscowości w pobliżu, chyba nie sądzicie, że nagle cała Europa zaleje nasz kraj i zarezerwuje co tylko można?

Pozatym po co sztywnie trzymać się takiego deadline'u to nie kontrakt na grube miliony,żeby tak sztywnie postępować.

Żeby zorganizować podobną imprezę to jednak trzeba trochę wcześniej wszystko zaplanować, rozejrzeć się za miejscówką, odpowiednio wcześnie zarezerwować itd. Dlatego był podany "deadline", żeby każdy kto jest zainteresowany mógł się wypowiedzieć m.in. jakie terminy mu odpowiadają. Jak widać zainteresowania jednak nie ma.

A jaka grupa osób by Cię satysfakcjonowała?

Wyżej masz kilka razy napisane...

Harry Otton III 
Detroit Red Wings

Ulubiony Zawodnik: Nicklas Lidstrom, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 21-20p.n.e
Wysłany: 2012-04-16, 18:08   

Paweł napisał/a:
Wyżej masz kilka razy napisane...

no ok. ale wiadomo że taka się nie zbierze więc drogą negocjacji można nieco obniżyć pułąp. Sztywko trzymamy się liczby X i jak będzie kilka osób mniej to nie da się zorganizować czy jak?

Paweł napisał/a:
Macie jakąś obsesję z tym Euro? To tylko cztery miasta i ewentualnie jakieś miejscowości w pobliżu, chyba nie sądzicie, że nagle cała Europa zaleje nasz kraj i zarezerwuje co tylko można?

Jest na to proste wytłumaczenie tam gdzie jest blisko do aren na Euro to podnoszą ceny żeby chętni do obejżenia zapłacili drożej wiadomo. a Tam gdzie jest daleko do Euro to co zrobią? też podniosą ceny bo będą chcieli tam odpocząć ludzie z wielkich miast którzy nie chcą Euro. Idealna szansa na zarobek.

Według mnie skoro jest za mało osób i zbyt późno się deklarują chyba większą szansą na "coś a'la zlot" jest jednak ten mecz unihokeja.

Odpowiedz do tematu