| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Integracja
Autor Wiadomość
bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wysłany: 2011-09-27, 19:09   

Ja wstępnie jestem optymistycznie nastawiony , choć kwota 250 zł za dobę {mówimy o jednodobowym zlocie?} mała nie jest. Oczywiście czas jest na przemyślenie i zebranie środków , ale trzeba liczyć też dojazd jedzenie jak i sytuacje wyjątkowe , które nie sposób przewidzieć teraz. Rozumiem , że mówimy o Tychach? Jeśli o mnie chodzi , to moje jedyne wątpliwości budzą pieniądze , bo oczywiście bardzo chętnie się z wami wszystkimi spotkam.

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2011-09-27, 19:33   

Nie, ten hotel jest pod Warszawą :)

Tanik 

Ulubiony Zawodnik: Tyler Bertuzzi / Darren McCarty
Za Red Wings od sezonu: 97-98
Wysłany: 2011-09-27, 20:02   

Tomasz napisał/a:
Orientacyjna cena pokoju 2-osobowego przy rezerwacji przez internet będzie wynosiła mniej więcej 250 pln w okresie Maj - Czerwiec.

czyli 125 zl na leb - a ta atrakcyjnosc bedzie polegala na tym, ze bedzie to cena za caly weekend (piatek wieczor-niedziela rano) ? :D hrhrhr

Tomasz 

Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2011-09-27, 20:08   

Tanik napisał/a:
Tomasz napisał/a:
Orientacyjna cena pokoju 2-osobowego przy rezerwacji przez internet będzie wynosiła mniej więcej 250 pln w okresie Maj - Czerwiec.

czyli 125 zl na leb - a ta atrakcyjnosc bedzie polegala na tym, ze bedzie to cena za caly weekend (piatek wieczor-niedziela rano) ? :D hrhrhr

Chyba Cię rozczaruję. Cały czas mowa o dobie hotelowej. Resztę nie trudno policzyć. :P

Tomasz 

Wysłany: 2012-01-01, 03:33   

Dobra nastał nowy rok. Czekam na wstępne zgłoszenia od zainteresowanych. Jeśli ma się udać to tylko dzięki wspólnemu wysiłkowi i prawdziwej chęci poznania się osobiście!

bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wysłany: 2012-01-09, 21:43   

Wstępnie zgłaszam się jako osoba chętna się spotkać na zlocie. Oczywiście póki co wstępnie , bo zostało jeszcze sporo czasu , ale jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego , to bardzo chętnie się spotkam. :}

Tomasz 

Wysłany: 2012-01-09, 21:55   

bukaj22 napisał/a:
Wstępnie zgłaszam się jako osoba chętna się spotkać na zlocie. Oczywiście póki co wstępnie , bo zostało jeszcze sporo czasu , ale jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego , to bardzo chętnie się spotkam. :}

Wszystko pięknie, ale wygląda na to, że jesteś jedyny. ;)

Nie zdziwię się, gdy nic z tego nie wyjdzie.

Jan 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 1997
Wysłany: 2012-01-10, 00:48   

Ja jestem za i chetnie wezme udział w zlocie fajny pomysl poznac sie live i pokibicowac razem DET

Tanik 

Ulubiony Zawodnik: Tyler Bertuzzi / Darren McCarty
Za Red Wings od sezonu: 97-98
Wysłany: 2012-01-11, 21:08   

Tomasz napisał/a:

Wszystko pięknie, ale wygląda na to, że jesteś jedyny. ;)

Czemu jedyny. Ja kiedys powiedzialem, ze jak czas bedzie to sie postaram zjawic. Podtrzymuje stanowisko :)

Tomasz 

Wysłany: 2012-01-14, 14:17   

Czyli oficjalnie jest już trzech chętnych. Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak wjechać na ambicję, reszcie użytkowników. W tym kobiet, które chętnie zobaczę w Skrzydlatych barwach na żywo. :P

Tomasz 

Wysłany: 2012-04-01, 09:05   

Widzę, że nic z tego nie będzie, więc można śmiało zamknąć temat. W sumie więcej poponować czegoś podobnego nie ma sensu.

Zostaje mi tułaczka po Polsce z nadzieją, że ktoś mnie odbierze z lotniska. ;)

Valaaray 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg, Jimmy Howard
Za Red Wings od sezonu: 2010-2011
Wysłany: 2012-04-01, 12:16   

Może trzeba by było pomyśleć o innym terminie, bądź nieco tańszej opcji, chociażby dojechania gdzieś, gdzie w miarę wszystkim by pasowało, na kilka godzin i z powrotem do domów?

Tomasz 

Wysłany: 2012-04-01, 12:52   

A no to w takim razie czekam na propozycje... konkretne.

Chyba zgodzisz się, że najlepszym terminem jest wybranie czegoś z fazy play-off. Nie widzę sensu spotykania się, gdy trwa sezon regularny lub jest już dawno po emocjach. Bo wtedy każdy napisze, że ma inne plany lub ogląda tylko z doskoku.

Tańszej, ale w jakim sensie? I tak dla większości osób jakakolwiek lokalizacja (inna niż ta w której przebywają) będzie się wiązała z kosztami. Jakoś z podróżami dalszymi lub bliższymi o innym znaczeniu te same osoby (zainteresowane zlotem) nie mają problemu. ;)

I ostatnie. Czyli sugerujesz, aby przejechać kawałek Polski, tylko i wyłącznie dla kilku godzin we wspólnym towarzystwie. Może jest to jakieś wyjście, ale wówczas to ja sam nie chciałbym inwestować w taką opcję, ani złotówki. Tak to można sobie organizować, ale wypad ze znajomymi z własnego kręgu.

Na koniec. Ja nie mam problemu z podróżą do Was do Tych. Tylko po co skoro będę w tym postanowieniu na przykład jedynym chętnym?

Valaaray 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg, Jimmy Howard
Za Red Wings od sezonu: 2010-2011
Wysłany: 2012-04-01, 13:19   

Tomasz napisał/a:
.
Was do Tych.

Wybacz, że poprawiam, ale Tychów sie pisze ;)

Wiesz Tomaszu, ja osobiście się nie wypowiadałam wcześniej, bo w maju ni jak mi jechać, bo zwyczajnie mam matury. Więc nawet jakbym chciała, to niestety.

Zgodzę się, że PO to dobry czas.

Tańszej w sensie noclegu. Same koszty związane z podróżą nie są duże.

Paweł 

Ulubiony Zawodnik: PD#13
Za Red Wings od sezonu: 2016/2017
Wysłany: 2012-04-01, 15:19   

Tomasz napisał/a:
Chyba zgodzisz się, że najlepszym terminem jest wybranie czegoś z fazy play-off. Nie widzę sensu spotykania się, gdy trwa sezon regularny lub jest już dawno po emocjach. Bo wtedy każdy napisze, że ma inne plany lub ogląda tylko z doskoku.

A ja się nie zgodzę :P . Play-offy to kwiecień/maj, a większość użytkowników to jednak uczniowie/studenci, więc matury, sesje itp. Nie rozumiem także tego, że mamy się spotkać koniecznie po to, aby obejrzeć sobie mecz tej fazy rozgrywek. Albo chcemy się poznać, albo nie, i oglądanie w tym czasie meczów live nie ma nic do rzeczy.

Tomasz napisał/a:
Tańszej, ale w jakim sensie?

Przede wszystkim w kwestii zakwaterowania. Sorry, ale moim zdaniem nie znajdziesz zbyt wielu chętnych na podobny wypad, gdy same koszty noclegu będą wynosić 200-300 PLN/dobę.

Tomasz napisał/a:
I ostatnie. Czyli sugerujesz, aby przejechać kawałek Polski, tylko i wyłącznie dla kilku godzin we wspólnym towarzystwie. Może jest to jakieś wyjście, ale wówczas to ja sam nie chciałbym inwestować w taką opcję, ani złotówki.

IMHO to w takich spotkaniach chodzi właśnie o to, żeby się lepiej poznać i pogadać o czymś innym niż tylko hokej, o którym pieprzymy na co dzień. Do tego wypić trochę piwa, pośpiewać przy ognisku, a przy okazji moglibyśmy w końcu sprawić zbiorowy łomot Roggiemu ;)

Odpowiedz do tematu