| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Integracja
Autor Wiadomość
Tomasz 

Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2011-09-16, 13:02   Integracja

Temat powstał wyłącznie w jednym celu. Doprowadzić wreszcie do pierwszego zjazdu polskich fanów ekipy z prawdziwego zdarzenia.

Zobaczymy, czy pozostanie nam tylko zazdrościć Amerykanom, że od dwóch lat importują do Detroit pewnego Brazylijczyka zbierając przy tym pieniądze dla chorych dzieciaków.

Pomysł kiełkował nie tylko w mojej głowie jeszcze kilka miesięcy temu, ale chętni się wykruszyli, więc próbuję ponownie. Tym razem już oficjalnie.

Poniżej zamieszczam wstępny plan, czyli to na czym stanęło ostatnio.

Miejsce: Warszawa

Termin: do ustalenia

Lokal: Confashion Sport Bar --> KLIK ewentulalnie Champions Sports Bar --> KLIK /jeśli uaktualnią ofertę po starcie sezonu

Impreza 18+

Oczywiście transport oraz zakwaterowania każdy załatwia we własnym zakresie. Jeśli chodzi o hotele to polecam stronkę booking.com. Nawet wypełniłem przykładowy formularz i to co wyskoczyło --> KLIK. Z obu pierwszych hoteli można udać się do lokalu spacerkiem, a zależy mi raczej na dacie weekendowej.

Dajcie znać, czy takie coś ma szansę wypalić, bo im nas więcej tym cena loży dla pojedynczej osoby mniejsza. Całość nie jest powiązana z żadnym serwisem, czy stroną i jeśli się uda będzie tylko kwintesencją naszych chęci.
Ostatnio zmieniony przez Tomasz 2013-06-13, 15:28, w całości zmieniany 5 razy  

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2011-09-25, 17:41   

Ja wolałbym zlot w formie zbliżonej do tej, którą przerabialiśmy na zlocie w Krakowie u Bajusa. Kilku z nas Skrzydlatych i jeden Liściasty spędziliśmy wieczór/noc w mieszkaniu Bajusa przy oglądaniu spotkania między Wings i Maple Leafes. Koszty wyszły pewnie znacznie mniejsze niż koszty takiego zlotu w Wawie na ziemi niczyjej w sumie.

Tylko, że teraz Bajusa brakuje ;)

Tomasz 

Wysłany: 2011-09-25, 17:50   

Jasne kameralna atmosfera jest nie do przecenienia, ale moja propozycja jest jak sądzę bardziej uniwersalna pomimo kosztów.

Do tego chyba nikt z forumowiczów nie dysponuję na tyle dużą powierzchnią, aby zaprosić większą grupę osób do siebie. Wiem "na pewno", że w moim przypadku tak jest. No i większość z nas wyrosła już chyba z "biwakowania". ;)

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Wysłany: 2011-09-25, 18:04   

Piszesz do studenta xP Poza tym nie wiem o jakiej liczbie ludzi myślisz, ale w 10 powinniśmy się raczej zamknąć, a to z tego co widziałem u Bajusa czy na innym zlocie, też robionym w mieszkaniu, jest żadnym problemem :)

Trzeba znaleźć tylko chętnego gospodarza zlotu... tylko ;)

Tomasz 

Wysłany: 2011-09-25, 18:15   

A to jest jeden prosty sposób. Trzeba komuś wjechać na sportową ambicję i pójdzie z górki.

Ta lokalizację spotkania także można zmienić, aby było taniej.

Znam takie osoby w polskim światku kibiców Skrzydeł, które cieszą się nową powierzchnią życiową, ale jest niebezpieczeństwo, że wyprą się tego faktu publicznie. :P

Lurtzek 

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wysłany: 2011-09-25, 19:04   

Tomasz napisał/a:
Znam takie osoby w polskim światku kibiców Skrzydeł, które cieszą się nową powierzchnią życiową, ale jest niebezpieczeństwo, że wyprą się tego faktu publicznie. :P

Urząd Skarbowy karwasz barabasz :P

Paweł 

Ulubiony Zawodnik: PD#13
Za Red Wings od sezonu: 2016/2017
Wysłany: 2011-09-25, 21:39   

Uważam, że koszty takiego spotkania w Warszawie, jakie zaproponował Tomasz, będą zbyt wysokie dla większości. Hotel powyżej 200 PLN, dojazd do Wawy, bar 500 PLN (koszt dla całej grupy), do tego jakieś jadło i napitki. Wychodzi trochę dużo za niecałą dobę przyjemności.

Na chama komuś na chatę też wbijać się nie wypada.

Mam więc propozycję czegoś pośredniego, Tomaszowi zresztą kiedyś to doradzałem.

Za nieduże pieniądze można wynająć domek, gdzieś pod jakimś większym miastem. Jest teraz chociażby masa gospodarstw agroturystycznych. Bierzemy coś takiego na dwie doby, piątek wieczór - niedziela wieczór. Wyjdzie pewnie ze 30-40 PLN na osobę za dobę. Plus do tego żarcie itd., ale i tak wyjdzie dużo, dużo taniej. Do tego jest czas i żeby mecz obejrzeć, i pogadać, poznać się, i poimprezować.

Trzeba by było ustalić konkretny termin, miejsce, i poszukać sensownej oferty (z dobrym netem, tv itd.). IMO to byłoby najsensowniejsze rozwiązanie.

Tomasz 

Wysłany: 2011-09-26, 14:55   

Zrobiłem mały research jak widzę będą problemy, aby znaleźć coś co nas zainteresuje.

Okazuje się, że w mniejszych mieścinach albo tego dostępu do internetu nie mają w domku/domkach albo jest bardzo słaby. Przynajmniej jeśli chodzi o oferty w tej cenie 30/40 zł. Doradzono mi także, aby jednak szukać w większych miastach (powiatowych). Tak zrobiłem i coś się znajdzie, choćby w granicach dolnego śląska, ale tutaj koszt także pójdzie w górę.

Do tego trzeba, aby chętne osoby określiły, czy chcą zabrać ze sobą żony (lub kochanki).

Ewentualnie mam inną propozycje. Z mojego pierwotnego pomysłu zmieńmy tylko lokalizację. Np. Toruń gdzie rezyduje Tanik, czy Tychy z Jurkiem, Harry'm w pobliżu. Oba miasta z tradycjami hokejowymi, choć nie mam na myśli zmuszania nas do oglądania PLH na żywo. Tutaj hotele będą znacznie tańsze i z dostępem do szybszego internetu też problemu raczej nie będzie.

Z tym, że wciąż brakuje konkretnych deklaracji. Tak, aby wiedzieć ilu nas mniej więcej będzie.

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Wysłany: 2011-09-26, 16:01   

Do Tychów nawet nasz admin ZION i ja mamy blisko, o ile jestem w domu, a nie na uczelni xP Tylko, co na to inni?

Harry Otton III 
Detroit Red Wings

Ulubiony Zawodnik: Nicklas Lidstrom, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 21-20p.n.e
Wysłany: 2011-09-26, 18:41   

Jakby to powiedziec skoro tu mieszkam to tez mam blisko;] moze udaloby sie Was jakos zmusic abyscie na mecz GKS tez od razu poszli?(moze by jakos tak daty pasowaly?)

Tanik 

Ulubiony Zawodnik: Tyler Bertuzzi / Darren McCarty
Za Red Wings od sezonu: 97-98
Wysłany: 2011-09-26, 19:29   

Ja wiem, ze nowa powierzchnia zyciowa, ze niemal srodek Polski, ze lodowisko Nesty mam o 10 minut "z buta"... ;] Ale na organizowanie czegokolwiek aktualnie mi brakuje czasu (podobnie tez jak na wiekszosc innych rzeczy)
Ale jak tylko bede dysponowal czasem (o ile zona nie zadysponuje inaczej tym czasem ;] ), to chetnie gdzies sie zjawie. Tylko, zeby to nie byl Przemysl czy Suwalki :)

Tomasz 

Wysłany: 2011-09-26, 21:51   

Kto szuka nie błądzi. Właśnie odbyłem rozmowę z Wojtkiem Świerkotem, który notabene jest fanem :tor: i to właśnie dzięki jego uprzejmości mogę pisywać na 3x20.pl.

Chodzi mianowicie o ten obiekt --> Hotel Narvil, gdzie jak widać jest menedżerem E-marketingu.

Obiekt ma być gotowy w maju 2012, czyli w sam raz na 2/3 rundę PO. Obiecał, że ceny dla sympatyków Skrzydeł będą... atrakcyjne. :P

Jeśli się zdecydujemy, każdy z chętnych będzie miał mnóstwo czasu na dogranie szczegółów i wciśnięcie tego do swojego kalendarza + zorganizowanie środków finansowych.

Czekam na kontrargumenty. ;)

Lurtzek 

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wysłany: 2011-09-27, 15:20   

Tomasz napisał/a:
Czekam na kontrargumenty. ;)

Kontrargumentów brak, ale przykułeś moją uwagę... pytanie tylko jak bardzo będą to atrakcyjne ceny i czy nasi kochani polscy budowlańcy wyrobią się z terminem ;)

Tanik 

Ulubiony Zawodnik: Tyler Bertuzzi / Darren McCarty
Za Red Wings od sezonu: 97-98
Wysłany: 2011-09-27, 16:33   

Dodalbym do tego jeszcze stwierdzenie: 'czy nasi kochani hokeisci wyrobia sie z awansem', bo chociaz w nich wierze, to zawsze jest ten czynnik nieprzewidywalnosci w PO :)

Tomasz 

Wysłany: 2011-09-27, 16:57   

Ok zaraz puszę maila, aby się dowiedzieć czegoś więcej. Sam pomysł oglądania spotkania playoff, a nie zwykłej walki o punkty powinien nas zgromadzić. :P

Aktualizacja: Podobno budowlańcy dadzą radę. :P Ale wróćmy do konkretów. Orientacyjna cena pokoju 2-osobowego przy rezerwacji przez internet będzie wynosiła mniej więcej 250 pln w okresie Maj - Czerwiec.

Czyli niejako powrót do punktu wyjścia, ale na obronę tej oferty działa czas, a co za tym idzie możliwość spokojnego zorganizowania środków.

Odpowiedz do tematu