| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
NHL season 2006/07
Autor Wiadomość
palo 
Lodz 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1998
Wysłany: 2007-06-07, 20:40   

ja tam sie pod nosem usmiechnalem. ale na gre Ottawy sie przykro patrzylo. Jednak chodzi mi o to, ze czujesz, ze wywalczyli sobie to zwyciestwo i sie ciesza niesamowicie jak moga Puchar podniesc. to jest cos fajnego dla mnie.

keck 
Łódź 26ers Player

Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Za Red Wings od sezonu: 1000
Wysłany: 2007-06-07, 21:05   

palo napisał/a:
Jednak chodzi mi o to, ze czujesz, ze wywalczyli sobie to zwyciestwo i sie ciesza niesamowicie jak moga Puchar podniesc. to jest cos fajnego dla mnie.

pedal.

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2007-06-07, 21:13   

keck napisał/a:
palo napisał/a:
Jednak chodzi mi o to, ze czujesz, ze wywalczyli sobie to zwyciestwo i sie ciesza niesamowicie jak moga Puchar podniesc. to jest cos fajnego dla mnie.

pedal.

Homofob :P

Co do Stana dla Ducks. Niby bylem za Sens, ale mi przeszlo... w sumie niewiele mnie interesowal ten pojedynek - ogladalem kawalek pierwszego meczu z Ottawie. Na pewno na sukces zasluzyly sobie Kaczuchy, bo wypunktowaly Ottawe, ze az milo... Pizza Line? A co to takiego ja sie pytam. W finale tylko Alfredsson cos punktowal, reszta to biedna totalna.

No i cholera Neil mnie wkurzyl... jak go kiedys lubilem, tak po incydencie z Drury'm mi sie odwidzialo. A ten ow trzeci mecz z Ducks tez mnie nastawil in minus do niego...

Strong 
Go Leafs Go..

Wysłany: 2007-06-08, 13:10   

Leszek napisał/a:
palo napisał/a:
nawet jak Pronger to podnosi to jednak jest w tym cos fajnego :)

Nie jest.

Ależ oczywiście że jest :) .. należało się Prongerowi za te wszystkie lata cięzkiej pracy i niezapomnianej gry w Blues :) .. poza tym co rok to znakomita, równa forma i bardzo się cieszę, że Prongs w końcu mógł podnieść Puchar..

Pronger for Lady Byng!

Leszek 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wysłany: 2007-06-08, 15:59   

Strong napisał/a:
Ależ oczywiście że jest :) .. należało się Prongerowi za te wszystkie lata cięzkiej pracy i niezapomnianej gry w Blues :)

I szczególnie za te wszystkie lata wymachiwania łokciami po twarzach innych zawodników...
Aha, i jeszcze za wszystkie lata wybrzydzania co do klubów (Blues, Oilers, teraz pewnie też kwestia czasu jak się Anaheim znudzi żonie).

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2007-06-08, 17:48   

Bez przesady Leszkek... jakie wybrzydzanie? Poki co tylko cos w Edmontonie sie nie zagniezdzil na dluzej z ww. wzgledow [nie wiem jak sie miala sprawa z pobytem w Hardford, ale to byl pewnie trade do Nutek]. Widac, ze nie jest egoista, skoro przeniosl sie dla dobra zony :P

Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2007-06-08, 22:34   

Kwiat napisał/a:
Bez przesady Leszkek

no wlasnie chlopaki,bez przesady

Leszek 

Wysłany: 2007-06-08, 23:50   

Bajus napisał/a:
Kwiat napisał/a:
Bez przesady Leszkek

Jakie chłopaki... Ja wypiłem dzisiaj tylko piwo i nie mam żadnych kłopotów z napisaniem mojego imienia. O prosze: Leszek

;)

Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2007-06-10, 01:57   

Leszek napisał/a:
Bajus napisał/a:
Kwiat napisał/a:
Bez przesady Leszkek

Jakie chłopaki... Ja wypiłem dzisiaj tylko piwo i nie mam żadnych kłopotów z napisaniem mojego imienia. O prosze: Leszek

Ja kilka dopiero(ale dopiero sie zaczyna, wez pod uwage roznice czasu), i nadal widze ze Kwiatek w jednym wyrazie objal dwoch forumowiczow

Leszek 

Wysłany: 2007-06-10, 10:43   

Bajus napisał/a:
Ja kilka dopiero(ale dopiero sie zaczyna, wez pod uwage roznice czasu), i nadal widze ze Kwiatek w jednym wyrazie objal dwoch forumowiczow

To powinno być bardziej Leszkeck ;)

palo 
Lodz 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1998
Wysłany: 2008-01-23, 01:29   

Leafs 'w koncu' zwolnili Fergussona. Teraz keck i Strong nie beda mieli na kogo psioczyc :) skomentujecie jakos to - bardziej sie znacie :P

Strong 
Go Leafs Go..

Wysłany: 2008-01-23, 09:59   

palo napisał/a:
Leafs 'w koncu' zwolnili Fergussona. Teraz keck i Strong nie beda mieli na kogo psioczyc :) skomentujecie jakos to - bardziej sie znacie :P

No cóz tutaj komentować? :) .. wszyscy widzieli i wiedzieli że Ferggie się do tej roli nie nadaje.. nie wiedział o tym jednak Peddie i reszta władz którzy z uporem maniaka brnęli w to dalej po dwóch zmarnowanych sezonach Leafs.. na koniec Peddie z rozbrajającą szczerością przyznał że zatrudnienie Fergusona było błędem :) ..
jak już wspominałem całe zło idzie 'z góry' i jeżeli nie da się nic w tym względzie poprawić [a raczej nie da..] to chociaż niech Ferguson odejdzie.. może drużyna się trochę ożywi, być może doświadczony Fletcher zachowa zimną głowę i zrobi co do niego należy podczas trade deadline.. w każdym razie słowa nowego tymczasowego że chciałby budować drużynę a'la Raptors z wyłącznościa i odpowiedzialnością za decyzje GM-a brzmią ciekawie.. problem w tym że raczej nie dostanie szansy na długofalowe działania, chyba że Leafs zaczną grać obiecująco i władze zobaczą że to ma sens..

Odpowiedz do tematu