| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Sezon 2019/20 czyli Stevie Y nowym GM i dalsza przebudowa
Autor Wiadomość
Tomasz 

Ulubiony Zawodnik: Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2020-02-24, 19:29   

Pandemon napisał/a:
Chłopaki z Winged Wheel Podcast zawiedzeni ;) BTW. Słucha ich ktoś oprócz mnie ? ;)

Tutaj i tam wszyscy są wszystkim zawiedzeni. Coraz mniej zdroworozsądkowego myślenia i zdawania sobie sprawy z tego jak szybko sytuacja może się zmienić.

A swoja drogą zaraz po tym jak przeczytałem rano, że Green poszedł do :edm: . Pomyślałem o tym, że będzie kolejna wymiana z obozem Nafciarzy, tylko, że kilkanaście godzin później. ;)

Lurtzek 

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wysłany: 2020-02-24, 19:35   

A mi się te wymiany podobają - Green to ruina i dobrze, że dostaliśmy cokolwiek, AA też 2x 2 runda mi pasuje (chociaż mogliśmy jeszcze do tego Puljularviego wyrwać). A Kenny chyba nie ma pomysłów, że swoich chłopców ściąga :D jeszcze Abby i Nielsen :D

Oilers się cieszą, że AA jest szybki jak McJesus... jeszcze nie wiedzą, że ręce i głowa nie są takie szybkie :mrgreen:

Pandemon 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 1997
Wysłany: 2020-02-24, 19:39   

Tomek ja nie narzekam...dla mnie to uczciwa cena za kogoś kto nie umie w defensywe nic. Mamy 10 wyborów w tym roku więc całkiem spoko. Dodanie Gagnera ze spadającym kontraktem może oznaczać że odejdzie jeszcze Glenny lub Helm?

bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wysłany: 2020-02-24, 19:47   

Mnie również te wymiany się podobają. Dwa picki w drafcie za AA , to fajny deal. Chłop nie potrafi grać w defensywie i generalnie nie przeceniałbym jego wartości. Szybkość fajna, ale hokejowe IQ bardzo niskie. Green jest już praktycznie na sportowej emeryturze. Zostało już tylko nazwisko. Nawet w PP się nie przydaje.

Fajnie by było opchnąć jeszcze Glendeninga za jakiś pick. ;)

Lurtzek 

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wysłany: 2020-02-24, 20:24   

W nadchodzącym drafcie mamy 3 wybory w 2 rundzie

bukaj22 napisał/a:
Fajnie by było opchnąć jeszcze Glendeninga za jakiś pick.

Akurat Glenny jak dla mnie jest więcej wart niż AA i jeśli nie będzie bardzo dobrej oferty nie widzę sensu jego sprzedawania. To jest idealny zawodnik defensywny, który staje się szczególnie upierdliwy dla przeciwnika w PO. W :bos: , :col: , :pit: , :tbl: , :was: byłby idealnym zawodnikiem do bottom-6

Pandemon 

Wysłany: 2020-02-24, 21:10   

Vegas się nie pie....i w tańcu :? :mrgreen:
Za 5 minut konferencja Yzermana na YT ;)

Yogi80 

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina , Filip Hronek
Za Red Wings od sezonu: 1990
Wysłany: 2020-02-24, 21:58   

Skoro was cieszą dwie drugie rundy , to pomyślcie, że Tampa dała pierwsza rundę za Goodrowa, który jest w wielu aspektach graczem gorszym od AA. Devils i Ottawa zgarną dużo więcej talentu od nas, a znając nasze szczęście to i tak polegeniemy w losowaniu i będziemy się pocieszać jak z Świderek.

Roggi 

Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wysłany: 2020-02-24, 22:44   

Jak pisałem już wcześniej, Gm-owie cenią graczy, którzy robią różnicę w play off, efektywnie pracują na całej długości lodowiska, uprzykrzają życie rywalom i nie boją się poświęcić swojego ciała.
Więc ceny za Greena i AA w ogóle mnie nie dziwią i rozumiem zwrot jaki dostali :ott: i :sjs: .
My startowaliśmy z kiepskiej pozycji i jeszcze sporo czasu upłynie zanim usiądziemy do stołu z dobrymi kartami przed takim trade deadline....
Co gorsze w mojej opinii to Holland zrobił nam przysługę i dał cokolwiek za to nasze padło, bo inne pakiety musiał być zwyczajnie jeszcze gorsze :facepalm: .

piotras1985 

Za Red Wings od sezonu: 97/98
Wysłany: 2020-02-25, 11:05   

Powiem szczerze, że nie miałem żadnych oczekiwań co do tego TD. Gramy słabo, a zwłaszcza słabo grają nasi rentale. Może coś lepiej będzie w przyszłym roku, bo Gleny może być cenny dla contendera. Helm przy zjedzeniu połowy kontraktu też powinien mieć wartość.

Co do AA, to miał on wartość jedynie dla kibiców :det: Mimo świadomości jego wad liczyliśmy cały czas, że weźmie się chłopak za robotę :)

P.S.
Ciekawe jakie kontrakty dostaną Green i AA u wujka Hollanda :)

Roggi 

Wysłany: 2020-02-25, 16:05   

Wszystko teraz zależy od tego jak SY i jego ekipa wybrali w poprzednim drafcie i będą to robić w kolejnych. Cholernie długa droga przed nami i trzeba będzie dużo szczęścia ;)

piotras1985 

Za Red Wings od sezonu: 97/98
Wysłany: 2020-02-27, 21:22   

Poszła plotka że Svetch wraca po sezonie do Rosji do KHL:
WIIM

Na razie to jest informacja ze strony rosyjskiej, brak potwierdzenia od :det: czy :grg:

Mówiąc krótko, chyba każdy tutaj miał nadzieję, że się chłopak odbuduje ale szanse na to były coraz mniejsze i stał się jak się stało.

Pandemon 

Wysłany: 2020-02-27, 22:34   

Jego agent zdementował ;)

Roggi 

Wysłany: 2020-02-28, 04:54   

No cholera jasna... :evil:
Rozumiem tankowanie, kontuzje, kiepskiego trenera, ale to co się dzieje to już jest patologia do sześcianu. Jak Ci weterani, którzy mieli rzekomo dawać dobry przykład mają czelność przychodzić w ogólę po chek z wypłatą :?: .
Takiego obronika w najczarniejszych scenariuszach się nie spodziewałem. Żeby dostawać regularnie baty od innych drużyn, będących w przebudowie :facepalm: .

Cholowski to być może najwiekszy pylon jaki kiedykolwiek założył tą bluzę. Jak w ogóle ktoś taki mógł zostać wybrany w pierwszej rundzie, jak ktoś mógł pomyśleć, że to materiał na obrońcę :!: . Przebija wszystkie te potworki Kena z pierwszej rundy w ostatnich 15 latach.

bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wysłany: 2020-02-28, 17:47   

Naprawdę przykro było patrzeć na mecz z Wild. Nasza obrona jest na poziomie ECHL. To co wczoraj wyczyniał Cholowski to był kabaret, ale Biega czy Goloubef w niczym lepsi nie są. W dodatku czas już podziękować Howardowi, bo facet nie ogarnia. Owszem obrońcy mu nie pomagają, ale on sam puszcza tak proste strzały, ze głowa mała.

Jednak najbardziej przeraża mnie to co wyczynia Larkin. Ten facet w defensywnej grze nie istnieje. Gdy tracimy krążek pod bramką rywali, lub w środkowej części lodowiska, to za każdym razem Larkin jest pasażerem, który przygląda się jak idzie akcja 3 on 2 lub 2 on 1. Gość popełnia tak kardynalne błędy w ustawieniu, że głowa mała. Właściwie, to niczym się nie różni od Athanasiou jeśli chodzi o aspekt gry defensywnej.

Osobiście żałuję, że Stevie nie chciał trejdować Larkina.

Nie wierzę, by on się przydał do czegokolwiek w kwestii budowania zespołu na Stana. Zbyt mało jest w jego przypadku hokejowego IQ.

Noodles 

Ulubiony Zawodnik: Pavel Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2003/04
Wysłany: 2020-03-11, 17:10   

Po dzisiejszej porazce z :car: , oficjalnie zaklepalismy sobie ostatnie miejsce w tabeli a to oznacza pewny pick w top4 i pierwszy wybor w kazdej kolejnej rundzie (poza czwarta, w ktorej swoj pick oddalismy).
Mozna powiedziec, ze plan wykonany :troll: Teraz Bozia musi dopomoc i dac tego farta podczas loterii. Oczywiscie z #4 wciaz mozna wybrac swietnego gracza ale zawsze lepiej jest miec mozliwosc jak najwiekszego wyboru.
Loteria draftowa prawdopodobnie 9 kwietnia. Jesli do tego czasu koronawirus nas nie wybije to tego 9-ego bedziemy miec najwieksze emocje w sezonie :troll:

Odpowiedz do tematu