| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
NHL 2019/20
Autor Wiadomość
piotras1985 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 97/98
Wysłany: 2019-10-14, 21:22   

Przyznam szczerze, że Jack Hughes na razie jest bliżej Nico Hischiera niż McDavida czy Matthewsa. Trochę wygląda to jak klątwa jedynek w :njd: Kappo Kakko też nie punktuje na zawołanie, ale coś tam już trafił.

Kilka ekip zaczęło sezon bardzo powoli (piję głównie do :sjs: )

Na pewno sezon powoli rozpoczął też Sergei Bobrovsky, zobaczymy jak to się rozwinie

piotras1985 

Wysłany: 2019-10-18, 21:43   

Mimo że minęło dopiero kilka kolejek tabela zaczyna się "prostować". Jeszcze kilka ekip jest dość nisko, ale np :nyr: :chi: :phi: mają rozegrane nawet o 4 mecze mniej niż inni

Na pewno bardzooo zły start zaliczyli :dal: - nie wiem jaki mają tam problem, ale pewnie za chwilę zaskoczą albo będzie early trade.

:min: mnie nie zaskakuje - już w zeszłym sezonie kwalifikowali się do przebudowy, a w tym trzon jest jeszcze starszy

:njd: musi w końcu zaskoczyć

myślałem że trochę lepiej zaczną :chi: i :lak: żeby zmazać złe wrażenie po zeszłym sezonie, ale jak widać obie ekipy nie starzeją się z godnością :)

:fla: jak zwykle słaby początek, choć myślę że w tym sezonie obudzą się wcześniej

Patrząc w kontekście draftu 2020 o najwyższe laury będą się bić :det: :cbj: :ott: :min: i pewnie jeszcze ktoś kto wejdzie bardzo źle w sezon jak :lak: w poprzednim

Roggi 

Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wysłany: 2019-11-03, 22:47   

Czy wyobrażacie sobie sytuację, w której :det: mając w składzie 13,40 i choćby 50% 5 czołgają się po ligowym dnie tak jak to robią :chi: i :lak: ? Krew mnie zalewa, że te ekipy rywalizują z nami podczas przebudowy. Liczyłem, że będą przez lata bujać się na granicy play off, ale jak widać to większe cwaniaki :troll:

Ciekawa sytuacja w :sjs: , którą warto monitorować. Choć nie sądzę, że będą cały czas grali taką padakę to ich 1st 2020 należy do :ott: ... Pięć wyborów w top 60 takiego draftu - wow. Łatwo wyobrazić sobie najbardziej różowy scenariusz i wtedy to Dorion będzie śmiał się ostatni.

Nie widziałem w tym sezonie jedynie :lak: i :min: w akcji, ale spośród pozostałych ekip to faktycznie nikt nie gra takiej padaczki jak my :facepalm: .

piotras1985 

Wysłany: 2019-11-04, 07:41   

@Roggi co do :chi: i :lak: to nie sądzę żeby to była kwestia sprytu. Rozmawialiśmy o tym w naszym kontekście, jak jeszcze bujaliśmy się na skraju play-off. Nie jesteś w stanie zmusić przyzwoitego składu do kiepskiej gry. Jedyne co zarząd może zrobić w takiej sytuacji to wymiana starszych gwiazd na piki i prospekty co zaowocuje konkretnym tankowaniem. Obie w/w drużyny, przynajmniej na papierze, mają składy do walki o PO. Uważam, że po prostu paskudnie się zestarzały. Jednak :det: z końcówki Datsa i Z starzeli się dużo bardziej "elegancko" :) Nie wiem z czego to wynika. Czy z sposobu eksploatacji? A może indywidualnych predyspozycji zawodnika? Może jakieś urazy? Nie śledzę karier graczy z :chi: i :lak: zbyt uważnie więc nie wiem czemu skończyli się tak szybko i brutalnie, zwłaszcza, że liga zna sporo przypadków długich i owocnych karier

Odpowiedz do tematu