| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Hockey Jersey
Autor Wiadomość
pawele1926 

Ulubiony Zawodnik: S. Yzerman, H. Zetterberg, P. Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2014
  Wysłany: 2015-02-03, 19:26   Hockey Jersey

Witam!
Mam pytanie do użytkowników tego forum - czy ktoś z Was posiada jakąś bluze hokejową? Nie jestem pewien jaki rozmiar byłby dla mnie odpowiedni, zwłaszcza, że bluzy hokejowe powinny byc ciut większe i luźniejsze, ale też bez przesady oczywiście ;)
Mam 177 cm wzrostu, ważę 77 kg, ktoś mógłby doradzić jaki rozmiar jest odpowiedni? Wiem, że są różne rodzaje bluz, które roznia sie wymiarami. Jeśli ktoś z Was coś może podpowiedzieć, lub sami macie podobne wymiary to byłbym wdzięczny za pomoc.
Na razie nie planuję żadnych zakupów nowych bluz, sprowadzanych z USA, czy z Europy, tylko czekam na okazje, ktore wypoluje na allegro, a takowe się trafiają, więc przy dobrych wiatrach trafi się może jakas bluza w stylu premier hockey jersey, ale raczej czekam na produkty CCM lub Starter lub też inne.
Pozdrawiam.

Lurtzek 

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wysłany: 2015-02-03, 19:43   

Reeboki mają rozmiarówkę o jeden zawyżoną (skala hamerykańska :P ). Przy moich 185cm/85kg rozmiar L jest trochę więcej jak ciut większy i luźny. Więc w Twoim przypadku myślę rozmiar M.

Nike reprezentacji jest zgodny i rozmiar L jest mniejszy od Reebokowskiego (w tym pewnie będziesz przy L miał luz).

CCM/Starter mają rozmiarówkę zaniżoną (XL jest ciut mniejsza od Reebokowskiego L).

Na allegro uwaga, bo jest masa chinoli :P

pawele1926 

Ulubiony Zawodnik: S. Yzerman, H. Zetterberg, P. Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2014
Wysłany: 2015-02-03, 19:52   

pomimo, że przeszukałem już wiele stron, które miały mi niby podpowiedzieć co do mojego pytania, to własnie takiej odpowiedzi szukałem, dziękuje bardzo! :D

a można wiedzieć skąd masz Jersey Red Wings Reeboka (zakładam, że to te na wzór, w których grają), a jeśli zamawiałeś je z jakiejś stronki to mógłbyś powiedzieć jak to się robi i jakie są koszta? Na podróż do USA u mnie się na razie nie zanosi na baardzo długo, więc teraz chciałbym mieć chociaż nawet jakiegoś chinola :> jest jedna aukcja na allegro (niby Nike) rozmiar L - dł. 80 cm szerokość 67. Ta bluza, którą posiadasz i jest Ci w niej dobrze jest taka długa, że sięga Ci nie wiem.. mniej więcej krocza? bo tak by było z tym rozmiarem w moim przypadku

Lurtzek 

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wysłany: 2015-02-03, 20:25   

Reeboki są dwa (a w zasadzie to trzy bo jeden :nyi: ). Jeden domowy (czerwień) i jeden wyjazdowy (biały). Czerwony sprowadzony w 2008 po zdobyciu Pucharu przez allegro. W usa siedział polak i wysyłał do polski bluzy jako prywatne listy i potem z polski rodzina jego rozsyłała. Ale wtedy jeszcze urzędy celne tak strasznie nie rzygały złem. Teraz już nie prowadzi takiej działalności szmuglerskiej, więc ta droga odpada. Poszukaj sklepów wewnątrz UE ;) Żeby coś zamówić z zagranicy potrzebujesz kartę kredytową.

Pozostałe Reeboki przywiozłem z NY. Co ciekawe Jankesi cichaczem przekopali walizkę, gdzie był laptop i tablet. Bluzy olali. O przekopaniu przez Jankesów walizki dowiedziałem się dopiero w Berlinie ;) . Niemiaszki w tyłku wszystko mieli czy ktoś z obywateli UE przywożą ;) w Polsce pewnie by mnie łajzy przetrzepały...

Orginalne Nike i Reeboki łatwo rozpoznać - wypukłe naszywki/naklejki. Wyjątkiem są Nike z Soczi. Tam walili płaskie nadruki (poza małym herbem powyżej mostka i nazwiskiem/numerem z tyłu). Nike też rozpoznasz po metce - symbol nike na czerwonym tle. Czerwone tło to kwadrat tak mniej więcej na 1/4 metki.

Do krocza mniej więcej.

Chinoli nie wspieramy, bo szkoda na nich piniondzów :P

Harry Otton III 
Detroit Red Wings

Ulubiony Zawodnik: Nicklas Lidstrom, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 21-20p.n.e
Wysłany: 2015-02-03, 21:55   

Ja mam Nike made in Canada. Rozmiar S, na metce widnieje napis, że jest na 173cm. Na mnie jest trochę mała. Była okazja więc kupiłem;]

Breverin Lux 

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2011/2012
Wysłany: 2015-11-17, 00:22   

Delikatnie zaspamuję: mój współlokator ma takie cudeńka, nieśmigane.
http://allegro.pl/spodenk...5788421452.html

Odpowiedz do tematu