| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2013-06-26, 07:39
ROUND 2 - GAME 4 - Chicago Blackhawks : Detroit Red Wings
Autor Wiadomość
Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Hronek, Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2013-05-23, 06:33   ROUND 2 - GAME 4 - Chicago Blackhawks : Detroit Red Wings

ROUND 2 - GAME 4 - 23.05.2013 - Czwartek - 8:00 pm (2:00)

0CHICAGO BLACKHAWKS : DETROIT RED WINGS2
Stan rywalizacji: 3:1 dla Red Wings

Detroit - Joe Louis Arena

:chi: 5-3-0 :det: 6-4-0

Mecze w sezonie zasadniczym:
:det: : :chi: - 1:2 - OT
:chi: : :det: - 2:1 - SO
:chi: : :det: - 7:1
:det: : :chi: - 2:3 - SO

Mecze w Play-Off:
:det: : :chi: - 1:4
:det: : :chi: - 4:1
:chi: : :det: - 1:3
:chi: : :det: - -:-
:det: : :chi: - -:-
* :chi: : :det: - -:-
* :det: : :chi: - -:-

Punkty: :chi: Patrick Sharp 10 :det: Henrik Zetterberg 10
Bramki: :chi: Patrick Sharp 6 :det: Damien Brunner 4
Asysty: :chi: Patrick Kane 6 :det: Henrik Zetterberg 7
Kary: :chi: Andrew Shaw 20 :det: Justin Abdelkader 21
Plus/Minus: :chi: Patrick Sharp 5 :det: Justin Abdelkader 5

:chi:
-

:det:
Darren Helm
Danny DeKeyser

50 - Corey Crawford

5 - 2 - 1 - .932 - 1.81 - 1

35 - Jimmy Howard

6 - 3 - 1 - .923 - 2.43 - 0

W - P - R - SV% - GAA - SO
prawdopodobni bramkarze na mecz

-

-

prawdopodobne linie na mecz

TV:
PL: ESPN America
USA: FSDetroit (HD), CBS (HD), NBC (HD)

NET:
NHL GameCenter Live

Radio:
:chi: WGN (720 AM)
:det: WXYT (1270 AM)
Red Wings Radio

Internet:
http://live.detroitredwings.pl

Skrót:
Link
Raport:
Link
Zdjęcia:
Link

RadeKas 
:troll:

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wysłany: 2013-05-24, 07:39   

Noodles 

Ulubiony Zawodnik: Pavel Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2003/04
Wysłany: 2013-05-24, 08:03   

Niech mnie ktos kurde uszczypnie bo nie wierze wlasnym oczom :) Czy ktos jeszcze miesiac temu przypuszczal, dzis bedziemy o jedno zwyciestwo od Finalu Konferencji majac juz na rozkladzie nr2 Zachodu (Anaheim) i bedac juz tylko o kroczek od wyslania na wakacje zdobywcy PT i jednoczesnie zespolu, ktory przez caly RS wygrywal jak chcial? A dodajmy do tego nasze problemy kadrowe, latanie dziur i kiepska gre w defensywie przez wiekszosc RS i mozna wrecz mowic o malym cudzie... lub o tym, ze PO rzadza sie swoimi prawami ;)

Jest pieknie :mrgreen: Jednak poki seria trwa nie nalezy uwazac sie za jej zwyciezce. W sobote pierwsza okazja by z dzika satysfakcja wyslac Blackhawks na wakacje. Bedziemy mieli na to trzy okazje, w sobote pilka meczowa nr1. Na te chwile wszystko przemawia na nasza korzysc, jednak nasza najwieksza przewaga to ta psychologiczna i mentalna. To teraz my wygladamy na zespol pewniejszy siebie gleboko wierzacy we wlasne umiejetnosci. Blackhawks wygladaja niewyraznie, sa juz pewnie niezle sfrustrowani i zapomnieli o tym jak w RS wygrywali mecz za meczem. Im dluzej ich niemoc trwa tym lepiej dla nas. My teraz musimy zrobic jedno. Badzmy humanitarni i ich dobijmy, niech sie nie mecza :mrgreen:

Po podpisaniu przez Howarda nowego kontraktu niektorzy psioczyli na ta umowe, ze za wysoka, czy za dluga. Coz, chyba wlasnie w tych PO JH pokazuje, ze jednak ten kontrakt nie musi byc az taki zawyzony. Dzis SO, lacznie w ostatnich 3 meczach 86 na 88 obronionych strzalow i w duzej mierze dzieki jego swietnej dyspozycji dzis jestesmy o krok od Finalu Konferencji o ktorym jeszcze niedawno moglismy snic. Oczywiscie to nie tylko zasluga Howarda bo caly zespol zapieprza ale Howard w tym momencie robi roznice.

rethon 
Skazany na sukces

Za Red Wings od sezonu: 1999/2000
Wysłany: 2013-05-24, 10:34   

Umierałem ze strachu setki razy w tym meczu, no nie mogłem uwierzyć że bedzie SO! Kapitalna gra skrzydeł, w każdym aspekcie, i te jastrzabki co zapomniał jak się lata :D DOMINUJEMY ! Jednak zalecam spokój, red wings pokazali że potrafiąspieprzyć każdą sytuację, więc głęboki oddech i czekamy na game 5 ... :D

Lurtzek 

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wysłany: 2013-05-24, 11:45   

redwingsfan 
maciej

Ulubiony Zawodnik: Z
Za Red Wings od sezonu: 1997/98
Wysłany: 2013-05-24, 12:50   

wielki mecz
świetne PK
wyłączenie 19 i 88
Howie fenomenalny

wiele można napisać ale jeszcze trzeba raz wygrać (a szanse będą trzy - oby już w sobotę !!!)
psychicznie jarząbki mają pozamiatane
a :det: ma jeszcze sporo w zapasie (Bert, Sammy no i Dekeyser !!! który nomen omen dobrze że sobie troszke odpoczął przed finałem konferencji ....tak tak po takich trzech meczech nie dopuszczam innej ewentualności, a mecz 1 przegrali bo ......byli zmęczeni 7 meczami z drobiem z west coast, teraz kolejny drób czas odstrzelić już w sobotę - dzieciom (88&19) należą się szybsze wakacje) :lol: :mrgreen:

LETS GO :det: !!!

rethon 
Skazany na sukces

Wysłany: 2013-05-24, 16:19   

dEKEYSER ? Coś mi się wydaje że on jednak jest wyłaczony do końca już, uraz nadgarstka ( To był nadgarstek?) to bardzo cięzki uraz, szczególnie dla hokeisty który nim operuje bez przerwy, niedoleczony nadgarstek jest czymś cholernie niebezpiecznym ( wiem po sobie) i nieprzyjemnym. Nie liczę że wróci na PO jeśli to własnie taki uraz.

RadeKas 

Wysłany: 2013-05-24, 16:24   

Zlamany palec, nie nadgarstek.

rethon 
Skazany na sukces

Wysłany: 2013-05-24, 16:36   

No a ja sie tu produkuje o nadgarttku :D palec to chyba da rade choć radzimy sobie bez młodzika ;)

bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wysłany: 2013-05-24, 18:03   

Odnosimy bardzo ważne zwycięstwo , które może być kluczowe dla losów tej serii. Kapitalny mecz rozegrał w bramce Howard. Umówmy się pierwszą tercję Skrzydła zagrały nerwowo i duża liczba strat w własnej strefie obronnej co skutkowało sporą ilością strzałów na bramkę Howarda i Jimmy raz jeszcze pokazał , ze jest świetnym bramkarzem i nowy kontrakt był dobrym ruchem ze strony Hollanda. Drugi raz w karierze notuje Howard SO w PO brawo ! Kolejny raz w defensywie podobał mi się Kindl. Mam wrażenie , że jest coraz twardszym obrońcą a poza tym strzelił jakże ważną bramkę w PP. Kolejny bardzo solidny mecz Ericssona , który świetnie pilnował Toews"a i był pewnym punktem naszej defensywy do spółki z Kronwallem. Ten hit na Bickelllu niczego sobie :D Osobiście pozytywnie zaskoczył mnie Colaiacovo. Był aktywny zarówno w ofensywie jak i defensywie. Naprawdę zachęcający występ tego obrońcy.

Co do ofensywy , to genialnie grał Nyquist. Jedna z jaśniejszych naszych postaci w tym meczu przynajmniej jak dla mnie. Wydaje mi się , że za parę lat może być taką mieszanką Zetterberga i Datsa w jednym. Doskonałe panowanie nad krążkiem i umiejętność odnajdywania wolnych stref na lodzie. Oj patrzy się na tego chłopaka z dużą przyjemnością. Wspomniany wcześniej Zetterberg po raz kolejny wyłączył z gry Toews"a i chyba ma Szweda powoli dość ten młokos z Chicago :P Naprawdę fantastyczna gra naszego Kapitana.

Chciałbym tez pochwalić Clearego za mnóstwo " brudnej" roboty w strefie neutralnej. Świetnie uzupełniał obrońców a jak trzeba było , to uprzykrzał życie Toewsowi no i ta bramka na pustaka pieczętująca zwycięstwo.

Nie wiem co się stało z naszym PK , ale od kilku spotkań jest kosmiczny ! Ale chłopaki zasuwają aż miło popatrzeć a poza tym o mało co w osłabieniu nie zdobyliśmy bramki. Eaves , Miller i Emmerton wykonują tytaniczną pracę.

Może się mylę , ale ten gol Kindla w PP może być symboliczny i jeszcze bardziej nadwątlić pewność siebie Chicago. Złamaliśmy ten ich perfekcyjny PK i mam nadzieję , ze w kolejnym meczu coś ustrzelimy w PP.

Lurtzek 

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wysłany: 2013-05-24, 18:40   

bukaj22 napisał/a:
Wspomniany wcześniej Zetterberg po raz kolejny wyłączył z gry Toews"a i chyba ma Szweda powoli dość ten młokos z Chicago :P

:P

RadeKas 

Wysłany: 2013-05-24, 19:32   

Gestykulacja Z bezbledna :troll: .

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi