| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
NHL Premiere 2010
Autor Wiadomość
palo 
Lodz 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1998
Wysłany: 2010-02-11, 16:18   NHL Premiere 2010

Kto jest chętny jechać na jakieś NHL w październiku? Myślę, że do Pragi można się wybrać tym razem - zdecydowanie bliżej no i nowe miejsce hokejowe, dla mnie przynajmniej :)

Nie znalazłem jeszcze biletów do kupienia, więc nie wiem jakie są ceny. W Globen podobnie jak w zeszłym roku - miejsca te na górze, gdzie było widać bardzo dobrze, kosztują 700 SEK.

Strong 
Go Leafs Go..

Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Wysłany: 2010-02-11, 16:50   Re: NHL Premiere 2010

palo napisał/a:
Kto jest chętny jechać na jakieś NHL w październiku? Myślę, że do Pragi można się wybrać tym razem - zdecydowanie bliżej no i nowe miejsce hokejowe, dla mnie przynajmniej :)

Palo - jak coś uważaj z Pragą, bo jeśli będą takie zasady rozdawania biletów jak rok temu to tylko się załamać.. przypominam, że po wygranej aukcji trzeba było wpłacić kasę na terenie Pragi [nie można tego było robić przez internet, itp] w ciągu 24h!.. od dawna wiadomo że Pepiki radzą sobie po swojemu i trudno spodziewać się żeby tym razem było inaczej i nie zapełnili hali w 99% ;) .. nie wspominając o tym że bilety, nawet na słabe miejscówki były bardzo drogie jak na nasze warunki.. z tego co rozmawiałem z Andrzejem [raistlin] najtańsze ok. 300 zł [na bardzo słabe miejsca], a przeciętne nawet 800-900 zł..
ja sobie raczej odpuszczam - nie ma co ukrywać taka wycieczka kosztuje [no akurat mnie do Pragi to nie tak znowu...], a zestaw par jakie nam zafudnowała NHL to jest dla mnie tragedia.. żadna z tych ekip mnie nie grzeje, a wręcz przeciwnie - nie lubię większości z nich..
do teraz żałuje, że nie udało mi się wybrać do tego Sztokholmu, ale pewnych spraw nie przeskoczysz :/

palo 
Lodz 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1998
Wysłany: 2010-02-11, 18:29   

No to mnie nie pocieszyłeś - w Sztokholmie z biletami nie ma żadnego problemu bo się po prostu kupuje przez net jak na każdy inny event... Jak dla mnie to ten matchup szwedzki jest najciekawszy bo obie drużyny z Zachodu, w tym jeden 'rywal' i jeden z Central Division.

No nic, czekam na głosy innych - ja się do Sztokholmu mogę wybrać na te najtańsze, najwyższe miejsca, o ile takie są jeszcze :)

PaprykarZ 

Ulubiony Zawodnik: 19
Wysłany: 2010-09-22, 00:17   

Witam. Widzę, że temat ucichł, a tu do startu sezonu co raz bliżej. Trochę późno się obudziłem, ale w sumie jak patrzę na http://www.sazkaticket.cz...?docid=19078613 to bilety są jeszcze dostępne. Do Pragi nie tak daleko, także nawet jeśli wejściówka nie jest tania, to na podróż wyda się mniej środków, niż w przypadku innej lokalizacji. Rzeczywiście Czesi wprowadzili takie obostrzenia przy dystrybucji biletów na te mecze? Co prawda Boston z Phoenix nie powalają na kolana, ale dla fanów hokeja to i tak powinna być atrakcja.. Wybiera się ktoś?

Odpowiedz do tematu