| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2009-10-24, 11:11
NHL 2009/2010
Autor Wiadomość
RadeKas 
:troll:

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wysłany: 2010-02-01, 20:23   

No moze wpadnie jaki 3rd rounder, bo na wiecej raczej liczyc nie mozemy.

Strong 
Go Leafs Go..

Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Wysłany: 2010-02-01, 23:01   

Lurtzek napisał/a:

Mógłbyś rozpisać jeszcze jakby miały wyglądać wasze linie na dzień dzisiejszy? To jest dosyć interesująca sprawa, bo wszystko wskazuje na to, że z przodu będziecie mieli padakę totalną (a chciałbym zobaczyć jak to się prezentuje)... a i przecież Ponikarovsky'ego też próbujecie się pozbyć - rewolucja na całego ;)

Linii nie rozpiszę bo nie mam kompletnie pomysłu, oddaliśmy 4 napastników, dostaliśmy jednego, także.. nie wiem :)
wydaje mi się, żezostanie powołany Stalberg.. jeśli na siłę miałbym ułożyć linie to:
Ponikarovsky-Bozak-Kessel, Kulemin-Mitchell-Stempniak, Stalberg-Primeau-Sjostrom, Rosehill-Wallin-Orr.. no szału nie ma ;)
w każdym razie pochwalam ryzyko Burke'a.. gra jest warta świeczki, bo opróćz Phaneufa ciekawy PKiller [Sjostrom] i konkretny prospekt [Aulie]..
zdaje mi się, że Burke jeszcze będzie sporo kombinował przed TD i pomimo tego, że zapewnia nietykalność Kaberle jak pojawi się oferta będzie się starał oddać Tomasa..

Mart 

Wysłany: 2010-03-10, 22:45   

Cook za swój bestialski atak na Savarda nie dostał ani kary w meczu, ani później zawieszenia. Jeszcze to wytłumaczenie dlaczego nie należy mu się. Kiedyś narzekano na niesprawiedliwe traktowanie gwiazdek i goonów. Zatem Campbell postanowił się poprawić i teraz wszystkich będzie traktował równo. Równo znaczy, że nikogo nie będzie karać.
Dzisiejszą kretyńską decyzję uzasadnił tym, że w październiku podjął inną kretyńską decyzję. :shock: Debilizm Campbella wszedł na kolejny poziom doskonałości.

http://www.tsn.ca/nhl/story/?id=313323

Ten Campbell kiedyś był bokserem?

Paweł 

Ulubiony Zawodnik: PD#13
Za Red Wings od sezonu: 2016/2017
Wysłany: 2010-03-11, 01:26   

Przecież Cooke to Pingwin, a Pingwiny muszą obronić puchar. Czekam teraz na identyczne wejście w Crosby'ego. Ciekawe jaka wtedy byłaby reakcja?

RadeKas 

Wysłany: 2010-03-11, 01:28   

I niestety trzeba bedzie poczekac, az takiego hita prosto w leb oberwie Crosby, Ovca czy Stamkos, zeby liga ruszyla dupe i zaczela dzialac. Nie dajac zadnej kary za takie co (najpierw Richardsowi, teraz Cookowi), wysyla oczywista wiadomosc reszcie goonow w lidze. Mozecie atakowac na glowe, bo i tak wam nic nie zrobimy...

Mart 

Wysłany: 2010-03-11, 21:08   

Mnie dodatkowo wpienia, że on mówi wprost, że to było legalne, ponieważ nie ma zapisu zakazującego walenia barkiem w głowę. :) Ale jest coś takiego jak szarżowanie i szarżowanie zakończone kontuzją w obszarze twarzy, czy głowy. Sposób ataku, miejsce i wynik spełniają definicję takiego szarżowania. Za to należy się wywalenie z meczu i 100 dolców kary. Dodatkowo możliwe są dalsze kary ze strony biura ligi.

Później będzie szok, bo powtórzy się incydent z Bertem.

RadeKas 

Wysłany: 2010-03-11, 23:14   

Jak dla mnie to bylo oczywiste "intent to injure". Cooke caly czas celowal w glowe, a nie w cialo Savarda. Za takie cos jak dla mnie powinni banowac i na 20 meczow. Rywalizacja to jedno, ale celowe robienie krzywdy przeciwnikowi? To juz nie sport.

Lurtzek 

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wysłany: 2010-03-14, 21:32   

Jak się okazuje za dzisiejszy hit na Campbellu Ovca nie dostanie automatycznego zawieszenia na następny mecz. Zgodnie z zasadami jeżeli dwa razy zawodnik zostanie wyrzucony z meczu za boarding lub za checking from behind to w przypadku trzeciego wybryku dostaje automatycznie zawieszenie na jeden mecz, chyba że...
od tamtych dwóch sytuacji minie 41 meczy - po tej przerwie konto się zeruje, a dzisiejszy wybryk był w meczu nr... 42

Strong 
Go Leafs Go..

Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Wysłany: 2010-03-14, 21:51   

Lurtzek napisał/a:
Jak się okazuje za dzisiejszy hit na Campbellu Ovca nie dostanie automatycznego zawieszenia na następny mecz. Zgodnie z zasadami jeżeli dwa razy zawodnik zostanie wyrzucony z meczu za boarding lub za checking from behind to w przypadku trzeciego wybryku dostaje automatycznie zawieszenie na jeden mecz, chyba że...
od tamtych dwóch sytuacji minie 41 meczy - po tej przerwie konto się zeruje, a dzisiejszy wybryk był w meczu nr... 42

i niech mi ktoś powie że mu tego w klubie nie powiedzieli ;)

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2010-03-15, 01:26   

A co powiedzie na grę Samuelssona w kontekście zbyt wielkich pieniędzy dla Hollanda [ale wziąć też trzeba naszą sytuację z capem] jakie chciał w kontrakcie?

Odpowiedz do tematu