[Nie 17:40] Noodles:  Larkin i Green nie graja, Mantha - Veleno - Zadina :)
[Nie 17:42] Noodles:  btw, wczoraj Soderblom w meczu ligowym w Szwecji u-20 strzelil 4 bramki :P
[Nie 17:49] Tomasz:  Erne - Nielsen - Zadina trzecia linia, na 2 października? ;)
[Nie 17:51] Tomasz:  Z drugiej strony: AA - Filppula - Hirose, czyli być może druga linia? ;)
[Nie 17:54] Tomasz:  Soderblom - ok. Z kolei Tuomisto nie zanotował punktu po raz pierwszy od meczu otwarcia (ponad 2 tygodnie temu).
[Nie 18:15] Tomasz:  AA pięknie to wykończył i mamy 1:0 dla Team Red.
[Nie 18:29] Tomasz:  Widzę, że Kaski ma solidny strzał. I jest 1-1.
[Nie 18:59] Tomasz:  Przez pierwsze 5 minut drugiej tercji Pickard był mocno testowany. I nie pękał. Teraz Larsson popisał się dwiema przytomnymi obronami. Elegancko. ;)
[Nie 1:08] Roggi:  To mamy dzisiaj wyjściowy skład minus AA. W porównaniu do liści widać ile tankowania nas jeszcze czeka żeby chociaż do ligowej średniej dobić.
[Nie 1:13] Roggi:  Erne to świetny deal SY